اقتصادی - راه و شهرسازی
راه و شهرسازی
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۹
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به تامین زمین ۲.۵ میلیون واحد نهضت ملی مسکن، گفت: وظیفه ساخت ۴ میلیون مسکن در کشور بر عهده وزارت راه است.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۳
سازمان هواشناسی در دو هشدار جداگانه با اعلام پایداری جو و آلودگی هوا در تهران، کرج، اراک و اصفهان، هم‌زمان از کاهش چهار تا هفت درجه‌ای دما و آغاز فعالیت سامانه بارشی از امشب در نیمه غربی کشور خبر داد.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۸
در گفتگو با دانشجو مطرح شد؛
یک کارشناس مسکن گفت: دولت همانند بسیاری از کشور‌های توسعه‌یافته بایستی با یک اهرم مالیاتی مؤثر، سوداگری در بازار مسکن را کاهش داده و بازار مسکن را به سمت مصرفی بودن هدایت کند.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۶
آمار‌ها نشان می‌دهد که اوضاع خرید و فروش مسکن در این روز‌ها در رکود قرار دارد در حالی که قیمت‌ها در بازار مسکن با کمی تغییر روزانه همراه است.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۳
سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی به کشور طی فردا و آغاز بارش باران، برف و تشدید آلودگی هوا در شهر‌های صنعتی و پرجمعیت از جمله تهران خبر داد.
۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۲
آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۴۶۵ تردد شمار فعال در محور‌های برون‌شهری، کاهش ۴.۶درصدی تردد را نسبت به روز قبل نشان می‌دهد.
۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۵
سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید به کشور طی روز سه‌شنبه خبر داد و برای استان‌های ساحلی در شمال و جنوب کشور هشدار سطح زرد صادر کرد.
۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۴
کارشناس مسکن در گفتگو با دانشجو؛
کارشناس حوزه مسکن گفت: در طرح ساخت خانه‌های حیاط دار و یک طبقه، مردم خودشان این منازل را می‌سازند و بر کیفیت ساخت نظارت دارند.
۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۵
رییس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی گفت: بارندگی صبح امروز نتوانست بر آلودگی هوای تهران غلبه کند و به‌جز فردا در روز‌های دوشنبه و سه‌شنبه نیز انباشت آلاینده‌ها و تشدید آلودگی هوای در تهران و البرز را انتظار می‌رود.
۰۴ آذر ۱۴۰۱ - ۲۳:۵۵
معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد؛
صفایی از ایجاد ۹ اسکله جدید در بنادر مسافری و آمادگی سازمان بنادر برای جذب نیروی متخصص بومی در صنعت دریانوردی خبر داد.
۰۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۲
رئیس پلیس راه مازندران گفت: قرار بود از ساعت ۱۳ محدویت یک‌طرفه در محور کندوان اجرا شود که این محدودیت باتوجه به شرایط عادی ترافیکی اجرا نشد.
۰۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۰
فرماندار ویژه شهرستان تنکابن از پیشرفت چشمگیر عملیات آسفالت پروژه محور ترانزیتی تنکابن به الموت خبر داد و گفت: با وجود مطالبات قبلی، قرارگاه خاتم تصمیم گرفت که عملیات آسفالت را انجام دهد و در آینده از منابع در اختیار مطالبات خود را وصول کند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار