دانشگاه - دانش و فناوری
دانش و فناوری
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۴
دستگاه کارتنینگ، محصولات را در یک کارتن کامل بسته بندی و امور بسته بندی را برای صنایع تسهیل می‌کند.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۰
دهقانی فیروزآبادی:
معاون علمی ریاست جمهوری یکی از اقدامات خوب ستاد نانو را جریان‌سازی در حوزه علمی عنوان کرد و گفت: اکنون زمان آن رسیده که ستاد نانو به حوزه توسعه فناوری هم ورود کند و از مدل موفق خود برای توسعه علمی در زمینه توسعه فناوری هم بهره ببرد.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۷
نشست بین‌المللی سرمایه گذاری فناوری، با هدف جذب سرمایه جهت شتابدهی به شرکت‌های دانش بنیان و استارت‌آپی و سرمایه پذیران حوزه فناوری در اسفندماه سال جاری برگزار می‌شود.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۳
سطح فناوری خودرو‌های برقی در کشور با حمایت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری به جایگاه مناسبی رسیده است و دستاورد‌های آن می‌تواند در حمل و نقل عمومی نیز کارآمد باشد.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۳
محققان چینی نوعی میکروروبات ساختند که می‌تواند برای از بین بردن میکروپلاستیک و نانوپلاستیک (MNP) از آب مورد استفاده قرار گیرد. در این میکروروبات‌ها از نانوساختار‌های مغناطیسی استفاده شده است.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۰
با ثبت اختراع جدیدی توسط Skoltech، امکان انتقال گرافن بدون نقص از یک بستر به محلی دیگر فراهم شد. این قابلیت برای استفاده از گرافن در الکترونیک شفاف انعطاف‌پذیر اهمیت دارد.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۵
شرکت توسعه مواد پیشرفته (Advanced Material Development) با آزمایشگاه پیشرانش جت ناسا قرارداد امضا می‌کند.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۴
به دنبال تغییر سیاست‌ها در توئیتر؛
مدیر عامل توئیتر ادعا کرده که شرکت اپل تهدید به حذف برنامه این شبکه اجتماعی از فروشگاه آنلاین خود کرده است.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۷
فناوران، نوآوران و نخبگان کشور برای جذب در مراکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان حمایت می‌شوند.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۷
شناخت ظرفیت‌های نهاد قانون‎‌گذاری برای حمایت بیشتر از شرکت‌های خلاق و دانش‌بنیان یکی از اهداف مستمر معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست‌جمهوری است.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۹
سیستم تشخیص عنبیه این قابلیت را دارد که افراد را بر اساس یک ویژگی منحصربفرد شناسایی کند.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۰
هفتم آذرماه مصادف است با آسمانی شدن مردی که در مسیر توسعه دانش و فناوری از حوزه دفاعی تا سلامت گام‌هایی بلند برداشت به وسعت اقتدار و اعتلای یک میهن.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار