استان‌ها - خراسان شمالی
خراسان شمالی
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۰
در آذرماه؛
چهارمین دوره طرح توانمندسازی صدف ویژه دانشجویان و ایده پردازان خراسان شمالی به همت پارک علم و فناوری و بنیاد نخبگان این استان در آذرماه برگزار می‌شود.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۹
امام جمعه بجنورد در دانشگاه علوم پزشکی:
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی در جمع دانشجویان گفت: در دنیا چیزی به اسم فرهنگ بسیجی وجود نداشت، اما امام خمینی آن را پایه گذاری کرد.
۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۹
نماینده بجنورد در مجلس:
نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی گفت: بیش از ۶۰ درصد پنبه در آذر امسال در استان جمع‌آوری نشده که یکی از دلایل هزینه بالای جمع‌آوری پنبه است.
۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۷
معاون طبیعی و تنوع زیستی اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان شمالی گفت: منطقه حفاظت شده ساریگل پرتراکم‌ترین زیستگاه پلنگ در جهان است‌
۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۲
حسین نژاد:
استاندار خراسان شمالی از اخذ مجوز برای راه اندازی دانشکده پزشکی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد و افزایش این رشته‌ها خبر داد
۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۰
نوزدهمین فراخوان جذب عضو هیات علمی در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور منتشر شد و براساس آن دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی سهمیه جذب ۲۱ نفر را دارد.
۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۵
فناوران واحد فناور آرشا، مستقر در مرکز نوآوری دانشگاه بجنورد، در پی خرابی یکی از قطعات آشپزخانه سلف سرویس دانشگاه و عدم وجود قطعه در بازار و نیاز مبرم به خرید قطعه، موفق به تولید قطعه توسط پرینتر سه بعدی شدند.
۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۸
امروز، ۲ آذر؛
کرسی آزاداندیشی با عنوان «چه باید کرد» و با هدف بررسی نقش مجلس و دانشگاه در حل مسائل کشور امروز، دوم آذر برگزار می‌شود.
۰۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۲
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از قرار گرفتن دو عضو هیئت علمی این دانشگاه در فهرست ۲ درصد دانشمندان برتر دنیا خبر داد.
۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۰
گزارش |
ظرفیت تولید زعفران در خراسان شمالی به گفته مدیرکل جهاد کشاورزی این استان حدود ۲۰ تن در هر سال است که تنها ۹ تن از آن در استان فرآوری می‌شود و فرآوری بقیه در استان‌های دیگر صورت می‌گیرد.
۲۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۰
بسیج دانشجویی دانشگاه کوثر از جهادگران برای حضور در اردوی جهادی فرهنگی و آموزشی در منطقه آذرسا دعوت به همکاری کرد.
۲۶ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۰
مدیر برنامه‌ریزی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بجنورد از درخشش دانشجویان بجنوردی در دهمین جشنواره ملی رویش در ۲ بخش کانون‌ها و انفرادی خبر داد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار