استان‌ها - خوزستان
خوزستان
۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۷
مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی گفت: حقوق معوقه تیر و مرداد کارگران این شرکت پرداخت شد.
۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۰
بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز؛
بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز طی نامه‌ای به محمدعلی زلفی گل، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری پیرامون وضعیت مدیریتی این دانشگاه نکاتی را یادآور و خواستار تعیین و تکلیف هرچه زودتر مدیریت این دانشگاه شد.
۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۰
مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر:
مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی خوزستان گفت: با برنامه ریزی که صورت گرفته حقوق نیروی انسانی این شرکت به صورت ماهانه پرداخت می‌شود.
۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۱
امید اسدبیگی مالک سابق شرکت هفت تپه؛ به اتهام مشارکت در اخلال عمده در نظام ارزی کشور و مباشرت در قاچاق ارز به ۲۰ سال حبس، رد اموال و انفصال از خدمات دولتی محکوم شد.
۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۵
در جلسه‌ای به ریاست معاون اول رئیس جمهور نسبت به تعیین تکلیف شرکت کشت و صنعت هفت تپه اقدام و مدیریت این مجموعه عظیم به شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی واگذار شد.
۱۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۲
کاگران هفت تپه در دهمین روز اعتراض خود نسبت به بلاتکلیفی این شرکت پس از ابلاغ حکم خلع ید مالک قبلی آن در مقابل استانداری خوزستان تجمع کردند.
۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۷
مدیر کل مدیریت بحران خوزستان گفت: زمین لرزه امروز در قلعه خواجه اندیکا موجب تخریب هفت منزل مسکونی شد.
۱۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۶
گزارش|
جلگه خوزستان که روزگاری پرآب‌ترین استان ایران به شمار می‌آمد، حالا با مدیریت ناکارآمد منابع آب به وضیعتی رسیده که زمستان‌ها مردم این استان گرفتار سیلاب فاضلاب هستند و تابستان هم با کم‌آبی و قطع آب شرب دست و پنجه نرم می‌کنند.
۱۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۷
مدیر کل مدیریت بحران خوزستان گفت: بر اساس آخرین گزارش دریافتی زمین لرزه صبح امروز دوشنبه تاکنون سه مصدوم در خوزستان داشته است.
۱۲ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۵
مدیر امور آزمایشگاه‌های دانشگاه شهید چمران اهواز از ارتقای ۲۶ پله‌ای آزمایشگاه دانشگاه شهید چمران در هفتمین دوره ارزشیابی شبکه‌ آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی کشور خبر داد.
۱۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۷
گزارش|
شرکت هفت‌تپه که پس از ابلاغ حکم خلع ید بلاتکلیف مانده بود، حالا منتظر جلسه سران قواست تا به سروسامان برسد.
۰۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۶
مدیر مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول در گفتگویی اختصاصی با خبرگزاری دانشجو از برنامه‌های این مرکز گفت.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار