استان‌ها - خوزستان
خوزستان
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۵
در ارزیابی فعالیت‌های دانشگاه در حوزه ترویج آموزش نانو، دانشگاه صنعتی خاتم‌الانبیای بهبهان به عنوان نهاد ترویجی برتر در حوزه نانو فناوری دانشگاهی کشور در سال ۱۴۰۱ معرفی شد.
۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۵
داوود شلیل احمدی، رئیس مرکز آموزشی و درمانی گلستان اهواز، آخرین وضعیت میثم پیرفلک، مجروح حادثه تروریستی تیراندازی در شهر ایذه را تشریح کرد.
۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۲
اجتماع سراسری دانشجویان بسیجی دانشگاه‌های خوزستان با شعار «پیشگامان رهایی» در تالار شهدا علوم پزشکی جندی شاپور اهواز برگزار شد.
۰۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۵
جذب مدرس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان خوزستان برای سال ۱۴۰۱ آغاز شد.
۲۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۰
مراسم تکریم و معارفه فرمانده حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه صنعت نفت با حضور جانشین فرماندهی بسیج دانشجویی استان خوزستان، رئیس دانشگاه و جمعی از معاونان و مدیران دانشگاه در اهواز برگزار شد.
۲۸ آبان ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۰
گزارش|
شامگاه چهارشنبه خبری در رسانه‌های مجازی از تیراندازی در شهرستان ایذه استان خوزستان منتشر شد که انتشار این خبر غم‌انگیز مانند تیری بود که بر قلب ایرانیان فرو نشست و غم حادثه تروریستی حرم شاهچراغ و شهادت دیگر نیرو‌های امنیتی در اغتشاشات اخیر را در دل مردم زنده کرد.
۲۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۳
استاندار خوزستان:
استاندار خوزستان گفت: تعدادی از عاملانی که در به شهادت رساندن شهدای حادثه تروریستی ایذه مشارکت داشتند دستگیر شده اند.
۲۶ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۸
معاون امنیتی استاندار خوزستان:
معاون امنیتی استاندار خوزستان گفت: مراسم تشییع شهدای حمله تروریستی ایذه فردا ۲۷ آبان ماه با حضور مردم در این شهرستان برگزار می‌شود.
۲۶ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۹
تعداد شهدای حادثه تروریستی عصر روز گذشته ۲۵ آبان ماه به بازار مرکزی ایذه به ۷ نفر افزایش یافت.
۲۵ آبان ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۱
شامگاه چهارشنبه رخ داد؛
دو گروه موتوری از تروریست‌ها در ایذه به سمت مردم و حافظان امنیت تیراندازی کردند که بنابر آمار اولیه در پی این حادثه تاکنون پنج نفر شهید شدند.
۲۴ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۰
نماینده مردم شوش و کرخه در مجلس:
نماینده مردم شوش و کرخه در مجلس گفت: انتظار می‌رود که آبفای خوزستان هرچه سریع‌تر اقدامات لازم را برای تأمین آب شرب سالم شهرها و روستاهای شهرستان شوش و کرخه انجام دهد.
۲۲ آبان ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۱
طی حکمی از سوی وزیر علوم؛
در ابلاغی از سوی محمدعلی زلفی‌گل، وزیر علوم تحقیقات و فناوری، مهدی بدیعی به مدت چهار سال به سمت ریاست دانشگاه منصوب شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار