استان‌ها - سیستان و بلوچستان
سیستان و بلوچستان
۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۷
در راستای افزایش تعاملات بین‌المللی در حوزه آموزش میان دانشگاه بین‌المللی چابهار و دانشگاه کراچی واقع در پاکستان طی نشستی به صورت مجازی با مدیران دانشگاه کراچی موضوعات مختلف مطرح و بررسی شد.
۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۰
ناصر آبروِش سرپرست دانشگاه بین‌المللی چابهار گفت: دانشگاه بین‌المللی چابهار در پذیرش دانشجویان غیرایرانی محدودیت ندارد.
۰۸ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۰
گزارش|
سیستان و بلوچستان به عنوان نماد محرومیت در ایران نیازمند فعالیت‌های اقتصادی و صنعتی گسترده است؛ درحالی که در این استان خبری از فعالیت و سرمایه‌گذاری اقتصادی نیست.
۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۳
مدیر مرکز رشد دانشگاه آزاد زاهدان:
مدیر مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان به تشریح برنامه‌های این مرکز در راستای جذب شرکت‌ها و هسته‌های فناور پرداخت.
۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۸
گزارش|
باوجود گذشت حدود یک قرن از ورود شناسنامه به سیستم اداری ایران، هنوز صد‌ها هزار نفر از مردم استان سیستان و بلوچستان از داشتن هویت و شناسنامه ایرانی محروم هستند.
۲۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۰
کنگره بین‌المللی نمک‌زدایی از آب‌های شور با حضور محققان خارجی و داخلی در طی ۳ روز در دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار شد.
۲۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۰
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: با افزوده شدن ۷۷ مورد جدید کرونا در سیستان و بلوچستان طی ۲۴ ساعت گذشته شمار مبتلایان این ویروس در استان به ۱۲۲ هزار و ۲۵۲ نفر رسید.
۲۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۰
رئیس علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: با افزوده شدن ۱۹۰ مورد جدید کرونا در سیستان و بلوچستان طی ۲۴ ساعت گذشته، شمار مبتلایان این ویروس در استان به ۱۲۱ هزار و ۷۷۷ نفر رسید.
۲۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۸
شهردار چابهار؛
شهردار چابهار گفت: در شرایط فعلی و تورم موجود، تخصیص چهار هزار میلیارد تومان اعتبار به صورت آنی و فوری برای ساماندهی کامل حاشیه‌نشینان چابهار و روستاهای اطراف نیاز است.
۲۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۳
پس از انتخاب پر حاشیه استاندار سیستان و بلوچستان حالا با موجی از واکنش‌های فعالین رسانه ای و دانشجویی در این استان مواجه هستیم.
۱۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۵
گزارش |
باوجود گذشت حدود یک قرن از ورود شناسنامه به سیستم اداری ایران، هنوز صد‌ها هزار نفر از مردم استان سیستان و بلوچستان از داشتن هویت و شناسنامه ایرانی محروم هستند.
۱۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۴
گزارش|
سفر دو روزه رئیس جمهوری دولت سیزدهم در سیستان و بلوچستان پایان یافت تا آغازی باشد بر رفع مشکلات و توسعه‌ای که به زودی در این استان محقق می‌شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار