استان‌ها - سیستان و بلوچستان
سیستان و بلوچستان
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۰
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای سیستان و بلوچستان گفت: حجم فعلی سدهای این استان نسبت به مدت مشابه سال آبی قبل ۲۴ درصد کاهش یافته است.
۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۰
فعال مطالبه‌گر زاهدان:
دبیر سابق انجمن اسلامی مستقل دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: کمبود نیرو یک مشکل غیر قابل انکار است و در این بین علاوه بر فرسوده شدن نیروی‌های کادر درمان بیماران هم دچار ضرر می‌شوند.
۲۵ آبان ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۰
گزارش|
سفر حجت الاسلام حاج علی اکبری به نمایندگی از مقام معظم رهبری به استان سیستان و بلوچستان از وقایع مهم اخبار چند روز اخیر بود و با توجه به اتفاقات اخیر در زاهدان این سفر که به دستور رهبر انقلاب صورت گرفته بود، بسیار دارای اهمیت است.
۲۴ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۲
نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی:
نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: جانباختگان حوادث اخیر زاهدان در فرهنگ نظام اسلامی و با عنایت رهبر معظم انقلاب اسم آنان در فهرست شهدا قرار گرفت.
۲۳ آبان ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۰
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان:
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: مواردی در شورای عالی امنیت ملی در خصوص اتفاقات زاهدان تصویب شد و به محضر رهبر معظم انقلاب رسید که ایشان نیز تایید کردند.
۲۳ آبان ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۰
حاج علی‌اکبری در دیدار با نخبگان سیستان و بلوچستان:
رئیس هیئت اعزامی رهبر معظم انقلاب به استان سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه دشمن آرزوی ایجاد اختلاف در این استان را به گور خواهد برد، گفت: رشد و شکوفایی استان سیستان و بلوچستان در ساحت اقتصاد است و دشمنان دنبال ضربه زدن به این حوزه هستند.
۲۲ آبان ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۵
مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی امام جماعت مسجد مکی زاهدان روز یکشنبه در جریان سفر حجت الاسلام حاج علی اکبری نماینده رهبر انقلاب به سیستان و بلوچستان با ایشان دیدار کرد.
۲۲ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۷
رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه در سفر به زاهدان:
رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه در سفر به زاهدان گفت: خدا را شاکریم که از سوی دوست برای دیار دوست و دوستان حامل سلام و پیام هستیم و آمده‌ایم تا سلام مقام معظم رهبری را به مردم استان سیستان و بلوچستان برسانیم.
۲۲ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۷
حجت‌الاسلام حاج علی اکبری، رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه شب گذشته برای دیدار با علمای شاخص اهل سنت، خانواده‌های شهدای امنیت و نخبگان وارد زاهدان شد.
۲۲ آبان ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۳
سابکی در گفتگو با دانشجو:
معاون رشد و کادر سازی بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان سیستان و بلوچستان گفت: معلم رکن اساسی نظام آموزشی و تربیتی است موفقیت در این حوزه تا حدود زیادی به او بستگی دارد که چه مقدار فهم از نقش خود در این مسیر تحول دارد.
۲۰ آبان ۱۴۰۱ - ۰۱:۲۸
روز گذشته دو تن از نیروهای جهادگر بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان سیستان و بلوچستان که برای توزیع لوازم التحریر راهی یکی از روستاهای چابهار شده بودند، مورد سوء قصد قرار گرفتند.
۱۴ آبان ۱۴۰۱ - ۲۳:۴۹
طی بیانیه‌ای مطرح شد
مجمع مطالبه گران سیستان و بلوچستان با صدور بیانیه‌ای ضمن محکومیت حوادث اخیر این استان، خواستار برخورد قاطع با تروریست‌ها و آشوبگران دخیل در حوادث شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار