سیاسی - رهبری
رهبری
۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۸
میهمانان کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی در ۱۷ ربیع الاول با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای دیدار می‌کنند.
۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۲
رئیس دفتر فرماندهی معظّم کل قوا با بیان اینکه نظام اسلامی به مردم و توان‌های مردمی متکی است، گفت: باید استفاده بیشتری از نیرو‌های بازنشسته کنیم.
۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۳
در پیامی عنوان شد
در پی موفقیت ورزشکاران کشورمان در مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی از این پهلوانان و مربی آنان تشکر کردند.
۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۷
در پی حادثه مصیبت‌بار انفجار در مسجدی در استان قندوز افغانستان و جان‌باختن تعداد زیادی از مردم نمازگزار، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی بر جنایت عاملان این جنایت بزرگ و جلوگیری از تکرار چنین فجایعی تأکید کردند.
۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۵
در پیامی مطرح شد
فرمانده معظم کل قوا در پیامی به مناسبت هفته نیروی انتظامی بر ارتقاء سطح خدمتگزاری و انجام وظیفه در این نیرو تأکید کردند.
۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۷
رییس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا با تبریک هفته نیروی انتظامی، نوشت: این نیرو به عنوان حافظ امنیت حریم جمهوری اسلامی ایران از دوران دفاع مقدس تاکنون در انجام رسالت‌های خود، خوش درخشیده و با هماهنگی و هم افزایی با دیگر قوای مسلح باعث اقتدار و امنیت ایران شده است.
۱۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۰
مراسم عزاداری روز رحلت حضرت محمد (ص) و شهادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) صبح امروز در حسینیه امام خمینی با حضور رهبر معظم انقلاب برگزار شد.
۱۲ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۵
با صدور پیامی صورت گرفت؛
رهبر معظم انقلاب از افتخار آفرینان تیم ملی کشتی ایران با صدور پیامی تشکر کردند.
۱۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۹
در مراسم دانش آموختگی دانشگاه‌های افسری عنوان شد
فرمانده کل قوا در مراسم مشترک دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری نیرو‌های مسلح گفتند: نیرو‌های مسلح ما حصار مستحکم و سپر دفاعی کشور در برابر تهدید‌های سخت دشمنان بیرونی و درونی هستند.
۰۷ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۴
طی نامه‌ای از سوی رئیس دفتر ریاست جمهوری به وزرای صمت و اقتصاد، واردات هرگونه لوازم خانگی کره‌ای به کشور ممنوع شد.
۰۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۵
با حکم رهبر انقلاب صورت گرفت؛
با پایان یافتن دوره مسئولیت آقای دکتر علی‌عسکری در سازمان صداوسیما، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تشکر از تلاش‌های خستگی‌ناپذیر ایشان، در حکمی آقای پیمان جبلی را به ریاست آن سازمان منصوب کردند.
۰۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۳
خطاب به دانشجویان؛
مراسم عزاداری اربعین سید و سالار شهیدان، به صورت ارتباط تصویری و با حضور رهبر انقلاب برگزار برگزار شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار