استان‌ها - بوشهر
بوشهر
۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۳
در جمع دانشجویان بسیجی بوشهر
مشاور عالی فرمانده کل سپاه گفت: در اغتشاش‌های کنونی دلیل اصلی در مدت‌دار شدن آن ترکیبی بودن جنگ است که این فرایند در سال‌‎های گذشته سابقه نداشته است.
۲۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۰
رئیس پارک علم و فناوری خلیج فارس:
رئیس پارک علم و فناوری خلیج فارس گفت: پارک‌های علم و فناوری به عنوان تسریع کننده آینده تجاری سازی در مسیر بازرگانی چند سالی است در ایران شکل گرفته و عاملی برای انتقال زودتر فناوری‌های تولید شده به بازار و بهره‌وری تجاری آن است.
۲۴ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۵
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بر ضرورت سیاست‌گذاری کلان برای تقویت حوزه فرهنگ در دانشگاه‌ها تأکید کرد و گفت: اساس کار فرهنگی در دانشگاه‌ها باید مطابق با هویت اخلاقی، انقلابی و ملی صورت بگیرد.
۱۳ آبان ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۳
بسیج دانشجویی خواهران دانشگاه خلیج فارس بوشهر:
بسیج دانشجویی خواهران دانشگاه خلیج فارس بوشهر نسبت به نقشه شوم دشمن جهت کشاندن اغتشاشات به داخل دانشگاه‌‌ها هشدار داد.
۰۹ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۵
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای بوشهر خبر داد
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای بوشهر گفت: در سال آبی ۱۴۰۰-۱۴۰۱ شاهد کاهش آورد ۳۹ درصدی رودخانه‌های استان بوشهر بودیم.
۱۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۷
رییس پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی گفت: وظیفه پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی علاوه بر کار‌های علمی و تولید مقاله، پایش و ارزیابی آلودگی در دریا و اقیانوس است.
۱۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۲
امام جمعه شهرستان دیّر:
امام جمعه شهرستان دیّر استان بوشهر درباره مشکلات تامین آب در این شهرستان گفت: حق مردم است که آب درست و درمانی داشته باشند و وقتی شیرهایشان را باز می‌کنندT آب در آن جاری باشد.
۱۷ مهر ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۳
دانشجویان دانشگاه‌های شهر بوشهر در اعتراض به وقایع اخیر کشور و آسیب زدن اغتشاش‌گران به امنیت و اموال مردم واکنش نشان دادند و تجمع برگزار کردند.
۰۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۳
طی بیانیه‌ای مطرح شد
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان بوشهر طی بیانیه‌ای اغتشاشات اخیر که با توطئه دشمنان رقم خورد را محکوم کرد.
۳۱ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۸
نماینده ولی فقیه در استان:
نماینده ولی فقیه در استان و امام‌جمعه بوشهر گفت: تیم جوان و متخصص مدیریتی دانشگاه علوم پزشکی باید نقشه راه حوزه سلامت استان بوشهر را با افق ۱۴۲۰ طراحی و تدوین کنند.
۱۴ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۷
به همت بسیج دانشجویی علوم پزشکی بوشهر؛
روز گذشته به همت هسته پژوهشی دریا بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، بازدید از موزه تاریخ پزشکی خلیج فارس با حضور دانشجویان این دانشگاه برگزار شد.
۱۳ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۱
رئیس پارک علم و فناوری خلیج فارس:
رئیس پارک علم و فناوری خلیج فارس گفت: در زمان حاضر پنج واحد فناور و دو شرکت دانش بنیان در حوزه صنایع دریایی در مجموعه پارک علم و فناوری استان بوشهر فعالیت می‌کنند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار