استان‌ها - بوشهر
بوشهر
۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۳
گزارش|
حجت الاسلام رئیسی در ششمین سفر استانی خود جمعه به بوشهر رفت و مورد استقبال نماینده ولی فقیه، استاندار، نمایندگان مردم در مجلس و جمعی از مسئولان استانی قرار گرفت.
۱۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۰
رئیس جمهوری:
رئیس جمهوری گفت: نیروهای اطلاعاتی باید عناصری که قاچاق سازمان یافته می کنند و دست‌های پشت پرده در این خصوص را شناسایی کنند.
۱۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۳
سازمان انرژی اتمی از آغاز تعویض سوخت سالیانه و تعمیرات برنامه‌ریزی شده نیروگاه اتمی بوشهر خبر داد.
۰۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۲
گزارش|
هفته گذشته شاید پرماجرا ترین هفته گروه استان‌ها نبود اما از تعیین و تکلیف شدن شرکت‌‌هایی که در بلاتکلیفی بعد از خلع ید مالکان خود هستند تا رسیدگی به وضعیت بی‌شناسنامه‌های سیستان و بحران آبی در کهکیلوی و بویر احمد را در خود جای داده بود.
۲۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۵
آزمون EPT زبان انگلیسی ویژه دانشجویان دکتری تخصصی با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر برگزار شد.
۲۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۹
گزارش|
ماجرای یک ساخت و ساز در دل طبیعت بکر و دست نخورده در یکی از مناطق طبیعی بوشهر باعث شده تا موج اعتراضات فعالان محیط زیستی و برخی از مردم بومی به راه افتد؛ طبیعتی که سازمان محیط زیست باید با تمام وجود از آن محافظت کند.
۱۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۷
مدیرکل انتقال خون استان بوشهر گفت: ذخیره خون این استان به دلیل کاهش مراجعه اهداکنندگان به پایگاه‌های انتقال خون کاهش یافته است.
۰۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۴
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در واکنش به گزینه مطرح شده وزیر پیشنهادی وزارت بهداشت از سوی دولت جدید، بیانیه‌ای تنظیم کردند.
۲۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۹
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از افزایش نگران کننده مراجعه بیماران کرونایی به بیمارستان‌های استان خبر داد.
۱۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۷
معاون درمان وزیر بهداشت خبر داد
معاون درمان وزیر بهداشت با بیان اینکه ۳۰ درصد از جمعیت استان بوشهر علیه کرونا واکسینه شده‌اند، گفت: افرادی واکسن دریافت کرده‌اند کمتر در معرض ابتلا قرار گرفته‌اند؛ چراکه اکنون بیشتر مرگ‌ها در افراد میانسال است.
۱۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۵
سرپرست معاونت فرهنگی، پژوهشی و آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر از اعلام دستورالعمل برگزاری عزاداری ایام محرم و صفر امسال این استان خبر داد.
۱۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۴
آیت الله صفایی در گفتگو با دانشجو:
امام جمعه استان بوشهر گفت: از ستاد مبارزه با کرونای استان و از فرمانده سپاه و هم از ریاست ستاد نیروهای مسلح، درخواست کردم که بیمارستان‌های تحت پوشش نیروهای مسلح در اختیار بیماران کرونایی قرار گیرد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار