اقتصادی - اقتصاد سیاسی
اقتصاد سیاسی
۱۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۰
گزارش|
عضویت ایران در سازمان همکاری‌های شانگهای نمونه بارز یک دیپلماسی فعال است که منافع بسیاری را در حوزه‌های اقتصادی و امنیتی برای کشورمان در بر خواهد داشت.
۱۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۰
بررسی اولویت‌های دولت سیزدهم؛
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: اولویت دولت در این روز‌ها بحث سلامت و معیشت مردم است و با شناختی که از وزرا داریم، به برنامه‌های وعده داده شده عمل خواهند کرد.
۰۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۵
با حکم وزیر کار؛
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی حکمی سید مرتضی موتورچی را به سمت سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب کرد.
۰۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۳
معاون دیوان محاسبات کشور در گفتگو با دانشجو:
معاون آموزش و برنامه ریزی دیوان محاسبات کشور گفت: آقای عبدالملکی یکی از نخبگان برجسته در اقتصاد مقاومتی و در عرصه نظریه‌پردازی است و مقالات، سخنرانی‌ها و مشاوره‌های مختلفی دارد که دستگاه‌های مختلف از آن بهره‌مند شده اند و ما نیز این توفیق را داشتیم که از مشاوره وی در دیوان محاسبات بهره ببریم.
۲۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۲
عضو هیئت‌رئیسه مجلس برنامه‌های اعلامی وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم را قابل‌قبول و مثبت ارزیابی کرد و نمره ۱۷ از ۲۰ را به کل کابینه پیشنهادی آیت الله رئیسی داد.
۲۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۸
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
استاد اقتصاد دانشگاه تهران گفت: داشتن عملکرد اقتصادی برای رئیس جمهوری که قرار است مهمترین مشکل کشور یعنی اقتصاد را حل و فصل کند بسیار مهم است چرا که براساس عملکرد اقتصادی می‌توان ادعای رشد و توسعه اقتصاد کشور را در دولت سیزدهم از سوی نامزد انتخاباتی قبول یا رد کرد.
۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۲
در گفت‌وگو با دانشجو مطرح شد؛
وزیر پیشین جهاد کشاورزی گفت: آقای مهرعلیزاده مدتی مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری شاهد در آلمان بوده است و مدرک دکتری خود را در آلمان و به صورت پروازی گرفته است.
۱۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۴:۳۷
کارشناس اقتصادی در گفتگو با دانشجو؛
تحلیلگر مسائل اقتصادی گفت:، چون عملکرد اقتصادی دولت روحانی چیزی شبیه فاجعه بوده آقای همتی به عنوان نماینده دولت روحانی و کسی که قرار است دولت سوم روحانی را تشکیل دهد سعی داشت فضای مناظره از موضوعات اقتصادی به مباحث حاشیه‌ای کشیده شود.
۱۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۱۰
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
کارشناس و تحلیلگر مسائل اقتصادی گفت: مردم به کسانی که در چند سال گذشته در راس امور بخصوص بخش‌های اقتصادی بوده اند، اما عملکرد خوبی نداشته اند و الان مسئولیت خود را منکر می‌شوند اعتماد نمی‌کنند.
۰۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۴:۴۱
گزارش|
با نزدیک شدن به انتخابات ۱۴۰۰، بیم‌ها و امید‌های نسبت به بهبود وضع موجود به ویژه در حوزه اقتصادی پررنگ شده است.
۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۵:۰۶
در گفتگوی تفصیلی با دانشجو؛
استاد اقتصاد گفت: مصاحبه آقای ظریف معنادار انجام شد، دولتی‌ها با انتشار این وویس تلاش کردند تا آینده روابط ایران و روسیه را تخریب کنند، موضوعی که از سوی دولت بسیار هوشمندانه صورت گرفت تا جمهوری اسلامی ایران در آینده متحد کلیدی خود را از دست بدهد و نتواند ارتباط اقتصادی و تجاری داشته باشد.
۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۵:۵۵
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
استاد اقتصاد دانشگاه تربیت مدرس گفت : برای کاهش تورم، باید تورم داخلی نیز همپای تورم نرخ ارز کاهش بیابد، چرا که کاهش نرخ دلار فقط ممکن است به کاهش تورم خارجی منتهی شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار