دانشگاه - یادداشت دانشجویی
یادداشت دانشجویی
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۰
یادداشت دانشجویی
بین اعتراض و اغتشاش یک مرز باریکی وجود دارد که هم مردم و هم مسئولان باید محافظت کنند که این تجمعات به آشوب کشیده نشود؛ چرا که هزینه این آشوب را خود مردم پرداخت می‌کنند.
۲۳ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۵
یادداشت دانشجویی |
کمی دقت کنید! هرگز رسانه‌های فارسی زبان دشمن علیه سرمایه داران زالو صفت که جدای از پاک دستان تولید و اقتصاد اند هیچ تحریک ندارند. علیه رباخواری، مواد مخدر، رانت خواران و دیگر کار‌های غیراخلاقی‌شان.
۲۲ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۰
یادداشت دانشجویی |
شاید بار‌ها در مورد آموزش و پرورش و اهمیت آن در شکل دهی به بنیان‌های فکری، شخصیت و هویت متربیان سخن گفته و حتی فریاد زده‌ایم، اما انگار تنها چیزی که تعبیر شعار گونه آن زیباتر است، همین مسئله باشد.
۱۸ آبان ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۵
یادداشت دانشجویی
مدت کوتاهی از تهوع‌ آورترین جریان اعتراضی در تاریخ سیاسی ایران و تبدیل آن به اغتشاشات می‌گذرد؛ این اعتراضات از بعد مبارزه سیاسی برای کسب قدرت نیز در نوع خود بی‌سابقه‌ترین و تهی‌ از هرگونه مرام و حفظ ارزش‌‌های انسانی و اخلاقی بود.
۱۲ آبان ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۰
یادداشت دانشجویی
شعور انقلابی تقاضا دارد که در جایی کمر شیطان را در سفارتش بشکنیم و در جایی صبوری پیشه کنیم. اگر این مسئله مورد دقت واقع شود و زمان‌‍شناسی اصل قرار گیرد قطعاً نتیجه مثبت هم به دنباله خود حاصل خواهد آورد.
۰۹ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۳
یادداشت دانشجویی|
شورش و آشوب این روزها حاصل ساده‌لوحی و ناآگاهی نوجوانان و جوانان ماست؛ همان‌هایی که ۱۳ سال روی نیمکت‌های مدرسه نشستند و جز حساب و کتاب آن هم دست و پا شکسته چیزی نیاموختند.
۰۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۵
یادداشت دانشجویی|
انگار ما هم بلدیم اصولی کار کنیم ها. این جمله یکی از دانشجویان بود در بازدید از بهیار صنعت. شرکتی که همه‌ کارکنانش جوان بودند.
۰۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۰
یادداشت دانشجویی |
۴۰ روز از اعتراضات و تبدیل آن به اغتشاشات به بهانه مرگ مرحومه مهسا امینی می‌گذرد، شعارشان زن، زندگی و آزادی است. آنچه در عمل دیده نمی‌شود، احترام به مقام زن و زندگی عزتمندانه و آزادی‌های اجتماعی است.
۰۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۶
یادداشت دانشجویی|
طی چند هفته اخیر کشور عزیزمان ایران شاهد برخی فتنه‌ها و حرکات آشوبگرانه بوده که البته معتقدیم همین فتنه‌ها چهره واقعی، ضد ایرانی و ضد میهنی مدعیان دروغین وطن دوستی را نمایان ساخته‌است.
۰۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۶
یادداشت دانشجویی |
اوایل مهرماه بود که رئیس جمهور در سخنرانی خود به مسئله اعتراض اشاره و گفتند «چه اشکالی دارد مراکزی برای اعتراض و نقد ایجاد شود؟»
۰۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۰
یادداشت دانشجویی |
شعار سال تولید، دانش بنیان و اشتغال‌زایی است که عبارت دانش بنیان دلالت بر رشد اقتصاد و بهبود معیشت مردم با اتکا بر رشد علم است.
۰۱ آبان ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۰
یادداشت دانشجویی |
«سرگرمشان کنید تا براندازی کنیم» این سر رمز ستاد مشترک و سرفرماندهی عملیات براندازی از قلب ساختمان پنتاگون آمریکادر ابلاغ به کمیته‌های اجرایی در خارج و داخل ایران است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار