سیاسی - بین الملل
بین الملل
۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۰
نیرو‌های ارتش و کمیته‌های مردمی یمن توانستند منطقه راهبردی» «نجا» در جنوب شهر مأرب را آزاد کنند.
۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۷
فرستاده ویژه سازمان ملل به سوریه اعلام کرد که ششمین دور نشست کمیته قانون اساسی سوریه هم به دلیل اختلافات اساسی بین دو طرف بی نتیجه به پایان رسید.
۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۰
اهالی منطقه تل رفعت سوریه با برگزاری تظاهراتی باشکوه خواهان پایان اشغالگری ترکیه در خاک کشورشان شدند.
۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۰
رئیس اتحادیه جهانی علمای مقاومت:
رئیس اتحادیه جهانی علمای مقاومت اسلامی در سخنانی با اشاره به حوادث اخیر بیروت گفت: سعودی‌ها «سمیر جعجع» رئیس حزب «القوات اللبنانیه» را برای فتنه انگیزی در لبنان اجیر کرده اند.
۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۶
سید‌حسن‌ نصرالله:
دبیر کل حزب‌الله لبنان در سخنرانی به مناسبت میلاد پیامبر اسلام گفت: امام‌خمینی (ره) اختلاف درباره میلاد پیامبر را به وحدت و همبستگی تبدیل کرد.
۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۰
پس از گزارش منابع ترکیه‌ای درباره دستگیری عوامل مرتبط با دستگاه جاسوسی رژیم صهیونیستی در خاک این کشور، منابع خبری ترکیه جزئیات جدیدی از چگونگی فعالیت موساد در این کشور منتشر کردند.
۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۳
نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران با معاون وزیر امور خارجه کره جنوبی درباره ازسرگیری مذاکرات برجامی در وین و احیای توافق هسته‌ای با ایران رایزنی کرد.
۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۷
نخست‌وزیر عراق در دیدار با فرماندهان نظامی و امنیتی گفت که باید همزمان با حفظ امنیت معترضان از نفوذ افراد خرابکار به جمع آن‌ها جلگیری شود.
۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۴
منابع خبری لهستان از کشته شدن ۴ نفر و زخمی شدن ۱۸ نفر دیگر بر اثر طوفان شدید در این کشور خبر دادند.
۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۵
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در یک نشست در واشنگتن با حضور وزیر خارجه رژیم صهیونیستی از حفظ برجام دفاع کرد.
۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۱
نخست وزیر عراق تصریح کرد: از نیرو‌های امنیتی می‌خواهم حمایت‌های لازم را از تظاهرکنندگان معترض به نتایج انتخابات به عمل آورند.
۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۵
«ولادیمیر پوتین» رئیس‌جمهور روسیه امروز (جمعه) در شهر سوچی از «نفتالی بنت» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی - که برای گفتگو درباره ایران به این کشور سفر کرده - استقبال کرد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار