اجتماعی - جامعه
جامعه
۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۷
مسئولیت انسان‌ها نسبت به سلامت دیگران یکی از مسائلی است که امروز و در پی شیوع بیماری ویروس کرونا در کشور اهمیت فراوانی پیدا کرده است. وقتی رعایت نکردن بهداشت فردی موجب ضرر رساندن به بهداشت جامعه شود، می‌توان از ابزار قدرت برای اعمال بهداشت در جامعه استفاده کرد، بر همین مبنا شهید مطهری «بهداشت اجباری» را امری منطقی و بنابر مصلحت جامعه تحلیل می‌کند.
۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۲
عبدالملکی:
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر به استان اردبیل به عنوان نماینده دولت، اختصاص اعتبار به پروژه‌های نیمه تمام را از برنامه‌های دولت در این شهرستان انگوت عنوان کرد.
۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۹
وزیر کار عنوان کرد
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: هدف از سفر‌های استانی پیگیری خواسته‌های مردم و رفع مشکلات آنهاست و امیدواریم با تامین اعتبارات لازم پروژه‌های نیمه تمام اردبیل نیز به پایان برسد.
۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۱
با دستور قاضی زاده صورت گرفت
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران دستوراتی را در مورد حادثه خودسوزی یکی از فرزندان شهدا در شهر یاسوج و دلجویی از خانواده این مرحوم صادر کرد.
۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۴
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری خبر داد؛
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری، از ادامه دورکاری مادران شاغل دارای فرزند کمتر از شش سال و دبستانی خبر داد.
۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۰
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، آسمان تهران روز پنجشنبه (۲۹ مهرماه) ابری خواهد بود و با نزدیک شدن به ساعات پایانی روز احتمال وقوع رعد و برق و رگبار به همراه باران، افزایش خواهد یافت.
۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۱
سرپرست سازمان تامین اجتماعی:
سرپرست سازمان تامین اجتماعی گفت: در ساز و کارهای سیاست گذاری این سازمان باید تحول ایجاد کنیم و محتوای این تحول عدالت است، ضمن اینکه به مناطق کمترتوسعه یافته بی توجهی شده که باید این مشکل رفع شود.
۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۸
سرپرست وزارت آموزش و پرورش:
سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: از ۱۵ آبان تا اول آذرماه مدارس با رعایت فاصله‌های اجتماعی بازگشایی می‌شوند.
۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۵
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کرج اعلام کرد که تغییر کاربری ۵۰ هکتار از اراضی کشاورزی بخش آسارا در این شهرستان با تکیه بر سامانه هوشمندسازی اراضی شناسایی و با حضور به موقع نیروهای جهاد کشاورزی و دستور مقام قضایی آزادسازی شد.
۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۷
مدیرکل تعهدات قانونی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر از واریز مستمری مهر ماه این صندوق خبر داد.
۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۰
معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت حقوق مهرماه یک و نیم میلیون بازنشسته و وظیفه بگیر این صندوق پیش از پایان ماه خبر داد.
۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۱۴
خانواده یتیم ۳۰| پرونده باز مهریه؛
تجمعی که روز سه شنبه ۲۷ مهر با موضوع مهریه برگزار شد، اغلب مردانی بودند که به دلیل ناتوانی در پرداخت مهریه به قوانین موجود معترض بودند. با وجود اشکالاتی که در مطالبات دیده می‌شد، اغلب آن‌ها به حق و قابل تامل بودند، اما ...
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار