اجتماعی - محیط زیست
محیط زیست
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۶
معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: به علت دغدغه کارشناسان و سمن‌ها درباره آبگیری سد «چم‌شیر» از وزیر نیرو خواستم تا دوباره نمونه‌برداری انجام شود که با نظارت کامل سازمان خواهد بود بنابراین تا روشن شدن نتایج مبنی بر ایجاد نکردن مشکل، مجوز آبگیری نخواهیم داد.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۹
رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران تأکید کرد؛
رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران بر لزوم آموزش کودکان به عنوان آیندگان کشور در عدم استفاده از کیسه‌های پلاستیکی تاکید کرد.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۱
یک استاد دانشگاه گفت: نمی‌توانیم مسائل تغییر اقلیم را حل کنیم، زیرا در سطح جهانی است، اما تمهیداتی می‌توان انجام داد که اثرات آن را کم کند.
۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۹
سلاجقه خبر داد
معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: تمام دستگاه‌های متولی اجرای قانون هوای پاک برآورد کردند که برای این منظور در یک بخش به ۱۰۳ هزار میلیارد تومان و در بخشی دیگر به سه میلیارد دلار اعتبار نیاز دارند.
۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۷
تجهیزات محیط بانی برای چهار هزار محیط بان ٣١ استان به مبلغ ٢٢ میلیارد تومان شامل ١٧ قلم با حضور معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط‌زیست رونمایی شد.
۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۴
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه بیشتر تجهیزات به‌خصوص وسایل نقلیه محیط بانان وضعیت خوبی ندارند و طول عمر آن‌ها بیش از ۱۰ سال است، گفت: این وضعیت برای سازمان حاکمیتی و نظارتی که باید در زمینه اجرای قانون هوای پاک الگو باشد جای تاسف دارد بنابراین طی برنامه سه ساله ۳۰۰۰ وسیله نقلیه در اختیار پاسگاه‌ها قرار خواهد گرفت.
۰۴ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۱
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست:
کهگیلویه و بویراحمد رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: هیچگاه دنبال تکرار «گتوند» دیگری در کشور نیستم و اجازه نخواهم داد.
۰۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۰
طبق گزارش شرکت کنترل کیفیت هوا، ۸ منطقه پایتخت امروز در وضعیت قرمز آلودگی هوا قرار دارند.
۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۹
با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور، سیستم پایش هوشمند تصویری اداره کل حفاظت محیط زیست استان کهگیلویه و بویراحمد به بهره برداری رسید.
۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۵
ضیائیان در گفتگو با دانشجو؛
رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا گفت: دمای هوای قطر در گرم‌ترین ساعت روز حدود ۲۷ درجه و رطوبت آن هم حدود ۴۰ درصد خواهد بود که در زمان بازی تیم ملی ایران نیز این شرایط حاکم است.
۰۱ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۴
نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌ها گفت: استفاده از سوخت‌های غیر استاندارد در کارخانه‌ها و نیروگاه ها، تردد خودرو‌های فرسوده و فعالیت معادن در شهر‌ها از یک سو و کوتاهی دولتمردان در اجرای قوانین زیست محیطی از سوی دیگر دست به دست هم داده تا سالانه معضل آلودگی هوا تشدید شود.
۰۱ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۸
مدیرکل دفتر حفاظت و مدیریت زیست محیطی آب و خاک سازمان حفاظت محیط زیست، از تعریف حدود مجاز آلودگی برای خاک، آب و فاضلاب خبر داد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار