اجتماعی - محیط زیست
محیط زیست
۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۲
امروز در نوار شرقی کشور وزش باد شدید پیش بینی می‌شود که سبب گرد و خاک و کاهش نسبی دما خواهد شد.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۲
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از پیش‌بینی سازمان هواشناسی مبنی بر بارش برف و باران در جاده‌ها در روز‌های پایانی هفته خبر داد.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۷
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست مطرح کرد
سلاجقه گفت: تاکنون جانمایی سد‌ها مبتنی بر داشته‌های طبیعت نبوده و مشکلات زیادی را ایجاد کرده است.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۹
خبر خوش برای محیط زیست ایران؛
با ثبت تصاویر جدید از یک خانواده یوزپلنگ موسوم به «هَرب» به همراه دو توله یوز تعداد توله‌های امسال توران به عدد ۴ می‌رسد.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۹
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، در طول امروز (۲۸ مهرماه) بر تندی وزش باد افزوده می‌شود که پراکندگی آلاینده‌ها را تسهیل خواهد کرد، اگرچه با وزش باد نسبتاً شدید احتمال گسیل گرد و خاک در مناطق مستعد و کاهش کیفیت هوا دور از انتظار نخواهد بود.
۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۹
سازمان هواشناسی نسبت به بارش باران و افزایش ارتفاع موج تا سه متر در دریای خزر هشدار داد.
۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۲
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، آسمان پایتخت پس فردا (۲۹ مهرماه) بارانی می‌شود.
۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۳
رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا ضمن اشاره به بارندگی در برخی استان‌های کشور تا پایان هفته جاری، از کاهش دما تا ۱۰ درجه در نوار شمالی و ورود سامانه بارشی جدید به کشور از هفته آینده خبر داد.
۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۸
یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت.
۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۹
مدیر کل هواشناسی استان تهران با بیان اینکه از بعدازظهر دوشنبه در جنوب و غرب استان وزش باد شدید و احتمال خیزش گردوخاک خواهد بود، گفت: از بعدازظهر چهارشنبه با نزدیک شدن موج بارشی در ارتفاعات بارش باران و برف پیش‌بینی می‌شود.
۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۷
فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی تهران از کشف و ضبط ۱۰۵ کاشی قاجاری در یکی از پاساژ‌های خیابان منوچهری تهران خبر داد.
۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۸
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، عدم وزش باد موثر طی امروز (۲۵ مهرماه) باعث انباشت آلاینده‌ها و برقراری وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس در مناطق پرتردد می‌شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار