استان‌ها - کرمان
کرمان
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۸
برنامه نشست با مسئولین با موضوع «نقد و بررسی عملکرد دستگاه قضایی و انتظامی در حوادث اخیر» به همت بسیج دانشجویی دانشگاه شهید باهنر کرمان در تالار وحدت دانشگاه شهید باهنر کرمان با حضور اساتید و دانشجویان برگزار شد.
۰۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۷
گزارش|
استان کرمان از نظر وجود معادن و منابع پایدار، استانی غنی به شمار می‌رود؛ اما متاسفانه در این استان شاهد اختلاف طبقاتی شدید، فقر و بیکاری هستیم.
۲۵ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۱
امام جمعه کرمان:
امام جمعه کرمان و نماینده ولی فقیه در این استان گفت: دانشگاه مرکز تولید اندیشه و فکر است و حساس‌ترین ماموریت را دارد و دشمنی‌ها علیه دانشگاه طبیعی است.
۰۹ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۹
برنامه کرسی آزاداندیشی با موضوع «اعتراض، دانشگاه و دانشجو» در دانشگاه شهید باهنر کرمان با حضور اساتید، دانشجویان و معاون فرهنگی دانشگاه برگزار شد.
۰۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۰
رئیس اداره اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: ساعت ۷ تا ۸ صبح فردا دوشنبه مراسم وداع با پیکر شهید علی اصغر لری از شهدای حمله تروریستی در شاهچراغ است.
۰۶ آبان ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۳
نخبگان جوان انقلابی کرمان در محکومیت حمله تروریستی به حرم احمدبن موسی (ع) بیانیه‌ای صادر کردند.
۰۴ آبان ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۶
گزارش|
فعالیت شرکت معدن گوهر زمین کرمان در سال‌های اخیر چندان خالی از ابهام نبوده و چند مرتبه تخلفات مالی از سوی هیئت مدیره این شرکت صورت گرفته تا جایی که نهاد‌های نظارتی نسبت به این تخلفات واکنش نشان داده‌اند.
۰۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۶
۵ دفتر تشکل عدالتخواه دانشجویی ذیل اتفاقات و مسائل اخیر کشور بیانیه‌ای خطاب به رئیس جمهور و وزیر کشور صادر کردند.
۲۰ مهر ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۵
گزارش|
یکی از بارزترین و پرضررترین عواقب تصمیمات اشتباه در حوزه آبی استان کرمان، خشک شدن تالاب جازموریان است؛ تالابی که روزی بزرگترین تالاب آب شیرین ایران بود ولی امروز کویر بی‌آبی از آن باقی مانده است.
۱۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۵
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان گفت: آتش سوزی ظهر امروز(سه شنبه) در ساختمان ستادی جمعیت هلال احمر این استان با تلاش تیم های اطفای حریق و امداد و نجات این سازمان مهار شد.
۱۲ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۷
گزارش|
چند سالی است که تصمیم‌گیری‌های غلط دامن استان کرمان را گرفته و پروژه‌های غیرکارشناسی در آبخیزداری، تبعات جبران ناپذیری بر زندگی مردم و استان‌های همجوار وارد کرده است.
۰۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۸
گزارش|
در سال‌های اخیر معدن گهر زمین مانند دیگر معادن استان کرمان احتمالا با تخلفات مالی گسترده در قرارداد‌ها همراه بوده است همچنین دخالت برخی نمایندگان مجلس در انتصابات هیئت مدیره و مدیرعامل بزرگترین معدن سنگ آهن کشور وجود داشته است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار