استان‌ها - کرمان
کرمان
۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۰
گزارش|
تامین نشدن حقابه تالاب جازموریان و پایین دست رودخانه هلیل رود در سه دهه گذشته، نه تنها بزرگترین دریاچه آب شیرین داخلی کشور را در معرض خشک شدن کامل قرار داده؛ بلکه بیکاری بسیاری از کشاورزان و دامداران جنوب کرمان را به همراه داشته است.
۱۲ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۰
با حکم وزیر علوم؛
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری طی حکمی رضا رنجبر کریمی را به عنوان «سرپرست دانشگاه ولی‌عصر (عج) رفسنجان» منصوب کرد.
۱۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۵
نخستین استارت‌آپ دانش‌آموزی شهرستان رفسنجان با ارسال ۱۰۰ ایده توسط مجتمع آموزشی و فرهنگی سمای دانشگاه آزاد واحد رفسنجان برگزار شد.
۰۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۱
گزارش|
انتقال آب رودخانه هلیل‌رود به شمال استان کرمان، می‌تواند جنوب کشور را با بحران‌های بزرگ زیست‌محیطی مانند ریزگردها رو به رو کند.
۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۷
در نامه‌ای به رئیس جمهور مطرح شد
جمعی از مطالبه گران استان کرمان در راستای پیگیری وضعیت نابسمان آب شرب و کشاورزی شهرستان‌های حوزه هلیل‌رود و جازموریان، نامه‌ای را خطاب به رئیس جمهور تنظیم کردند که برای جمع آوری امضا الکترونیکی سایت کارزار در نظر گرفته شده است.
۲۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۰
تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه شهید باهنر کرمان و دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته، با محوریت «برگزاری کنگرۀ بین‌المللی مکتب حاج قاسم سلیمانی» در محل دانشگاه شهید باهنر کرمان امضا شد.
۲۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۱
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم به‌همراه معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی این واحد دانشگاهی از محل مرکز ‏واکسیناسیون تجمیعی واقع در محل دانشگاه بازدید کردند.‏
۱۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۹
گزارش
ماجرای اعتراضات مردمی در کرمان به تخریب منازل روستاییان توسط فعالیت‌های معدن آهک بنیاد مستضعفان حالا به مرحله‌ای رسیده است که باید نهاد‌های نظارتی بیش از پیش به مسئله ورود کنند.
۰۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۱
مدیرکل بیمه سلامت کرمان عنوان کرد
مدیرکل بیمه سلامت استان کرمان گفت: یکی از چالش های اساسی سازمان بیمه در کشور ناپایداری منابع مالی است و خوب است دولت ها برای ثبات در اعتبارات حوزه سلامت تلاش کنند.
۳۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۵
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: افراد واجد شرایط واکسیناسیون باید حتما از طریق سایت salamat.gov.ir ثبت نام کنند که متاسفانه برخی افراد بدون ثبت نام در این سامانه فقط با ارائه کارت ملی یا نامه به مراکز ما مراجعه می کنند.
۲۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۱
هر روز مرداد ۱۴۰۰ برای کرمانی ها، سیاه بود و هر روز آن حداقل ۲۲ خانوار کرمانی باید شناسنامه عزیزانشان را باطل می‌کردند و اگر مسئولین عزای عمومی در استان اعلام کنند، پر بی راه نیست.
۲۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۴
کرونا در نیمه اول هفته جاری ۱۱۵ نفر را در استان کرمان به کام مرگ کشاند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار