استان‌ها - لرستان
لرستان
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۹
آیین غبار روبی گلزار شهدای گمنام در دانشگاه علوم پزشکی لرستان امروز پس از نماز ظهر و عصر برگزار می‌شود.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۰
دومین نشست خانه ملی گفت‌وگوی آزاد دانشگاه لرستان با حضور و مشارکت اعضای هیئت علمی و پرسش و پاسخ با فرهاد زیویار، استاندار لرستان برگزار شد.
۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۰
اولین رویداد تانا (توسعه اکوسیستم نوآوری استان‌ها)، در استان لرستان به همت پارک علم و فناوری لرستان و با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان، مشاور معاون فناوری وزارت عتف و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان برگزار شد.
۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۶
به مناسبت سالروز صدور پیام فرمان تشکیل بسیج دانشجویی و طلبه در دوم آذرماه ۱۳۶۷، تجمع بزرگ دانشجویان بسیجی استان لرستان برگزار شد.
۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۹
معاون فناوری وزیر علوم:
معاون فناوری و نوآوری وزارت علوم با اشاره به برگزاری رویداد تانا گفت: وزات علوم از هر پارک علم و فناوری که این رویداد را اجرا کند مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان برای صاحبان طرح‌های منتخب و اگر طرح‌ها در سامانه نان وارد شود، مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان دیگر نیز از حمایت می‌کند.
۰۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۲
معاون فناوری و نوآوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری طی بازدید از پارک علم و فناوری استان لرستان، از دو محصول فناورانه تولید شده توسط واحدهای فناور مستقر در این پارک رونمایی کرد.
۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۱
«خانه گفت‌وگوی آزاد» دانشگاه لرستان، با حضور عبدالحسین کلانتری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم تحقیقات و فناوری افتتاح شد.
۲۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۴
طی بیانیه‌ای مطرح شد
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان لرستان در بیانیه‌ای نسبت به حوادث تروریستی اخیر در خوزستان، اصفهان و شیراز بیانیه‌ای صادر کرد.
۲۵ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۵
مدیر امور پژوهشی دانشگاه لرستان:
مدیر امور پژوهشی دانشگاه لرستان گفت: انجمن‌های علمی دانشجویی بایستی کرسی‌های نقد و مناظره علمی و پژوهشی برگزار کنند.
۲۴ آبان ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۰
در نشست پارک علم و فناوری لرستان و کمیته امداد مطرح شد؛
در نشست مشترک پارک علم و فناوری لرستان و کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بر خودکفایی مددجویان کمیته امداد با محوریت کارآفرینی و اشتغال دانش‌بنیان تاکید شد.
۲۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۰
رئیس پارک علم و فناوری لرستان:
رئیس پارک علم و فناوری لرستان از برگزاری رویداد «توسعه و ارتقای زیست بوم نوآوری» در این استان خبر داد.
۲۰ آبان ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۸
به همت بسیج دانشجویی بروجرد؛
معاونت تعلیم و تربیت و معاونت علمی پژوهشی دفتر بسیج دانشجویی شهرستان بروجرد با همکاری معاونت فرهنگی دانشگاه آیت‌الله‌العظمی بروجردی (ره) و معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد، کارگاه جهاد تبیین را برگزار کردند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار