اجتماعی - سایر حوزه‌ها
سایر حوزه‌ها
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۵
فردا به مناسبت روز پرستار بازدید از مجموعه برج میلاد برای پرستاران رایگان شد.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۳
سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان در اطلاعیه‌ای از شهادت رضا اردستانی از بسیجیان فعال اصفهان در اقدام تروریستی مزدوران استکبار جهانی در این شهر خبر داد.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۶
با مشارکت بنیاد برکت در اهواز انجام شد
با مشارکت بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان گلستان اهواز به بهره‌برداری رسید.
۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۱
هواشناسی هشدار داد
سازمان هواشناسی کشور نسبت به آلودگی هوا و افزایش غلظت آلاینده‌های جوی در چهار کلانشهر هشدار داد.
۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۴
سردار زهرایی خبر داد
رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: یش از ۳۵۰۰ گروه جهادی در کشور برای ساخت مسکن مددجویان با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) تلاش می‌کنند.
۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۹
به مناسبت روز بسیج عنوان شد
مسئول مرکز نیکوکاری «شهدای مدافع حرم» که در مدت سه سال ۷۰ میلیارد تومان برای کمک به نیازمندان جمع‌آوری کرده است، دعای کودکان یتیم را بهترین پاداش برای خود می‌داند.
۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۱
مدیرکل امور بین‌الملل معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری در نشست ویژه شورای حقوق بشر گفت: دلسوزی آلمان برای حقوق بشر، ریاکارانه و غیرواقعی است.
۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۳
اولین رویداد آموزشی حوزه زنان و خانواده سهیبا، با هدف پرورش نیروی فعال و تاثیرگذار در حوزه زنان و خانواده برگزار خواهد شد.
۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۷
همزمان با ایام برگزاری جام جهانی فوتبال، پویش «می‌میرم برات» با هدف گسترش و تقویت عزت ملی و حس تعلق به سرزمین، جغرافیا و پرچم ایران برگزار می‌شود.
۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۷
رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا، از آلودگی هوا در هفت شهر صنعتی و پرجمعیت و همچنین ورود سامانه بارشی به غرب کشور و بارش برف در مناطق سردسیر خبر داد.
۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۲
به دنبال درخواست‌های متعدد استان‌ها و استقبال جامعه کار و تولید و با هدف فرصت‌سازی عادلانه برای جامعه مخاطب، زمان ثبت‌نام کارگران، گروه‌های کار نخبه و کارفرمایان واحد‌های اقتصادی در سامانه جشنواه ملی امتنان تا ۱۰ آذر سال جاری تمدید شد.
۰۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۳
عضو شورای اسلامی شهر تهران با تمجید از عملکرد بسیج در مقابله با اغتشاشات اخیر و ناکام گذاشتن دشمن در این فتنه، از اقدام مدیریت شهری در ارائه بسته خرسندساز برای پرسنل شهرداری تقدیر کرد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار