اجتماعی - سایر حوزه‌ها
سایر حوزه‌ها
۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۳
معاون فرهنگی، اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از آغاز فراگیر برنامه‌های پیشگیری از اعتیاد در محیط‌های صنعتی و تولیدی زیر ۵۰ نفر با رویکرد کانون یاریگران کار و تولید در آینده‌ای نزدیک خبر داد.
۱۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۷
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تاکید کرد:
زارع پور گفت: با توجه به فعالیت پلیس در راستای تامین امنیت عمومی و مقابله با مجرمان، پلیس باید از ابزار کاری جدید و به روز استفاده کند.
۱۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۳
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تاکید کرد: دولت الکترونیک همزمان با کوتاه کردن مسیر‌ها و فرایند‌ها محقق می‌شود و بخش‌های مزاحم در مسیر خدمت‌رسانی باید حذف شوند.
۱۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۶
دبیرکل جمعیت هلال احمر :
دبیرکل جمعیت هلال احمر از ارسال نخستین محموله کمک‌های بشر دوستانه به افغانستان خبر داد.
۰۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۱
هاشمی تشکری در نشست بررسی پروژه قدمگاه و پیاده راه صالحیه:
سید جعفر تشکری هاشمی رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران، گفت: علاوه بر اینکه اجرای پروژه پیاده راه‌ها نیاز به زمان بندی، نظارت و پایش دارد باید به مشارکت ساکنان محدوده، اصناف و بازاریان توجه ویژه شود.
۲۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۴
آزمون کتبی جذب دفتریاری، روز جمعه مورخ ۲۶‏/۶‏/۱۴۰۰ رأس ساعت ۹صبح تا ۱۱ بصورت همزمان در سراسر کشور برگزار شد.
۲۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۷
مطابق پیش‌بینی سازمان هواشناسی، امروز (جمعه) و فردا با ورود یک سامانه بارشی، دمای هوا در استان‌های شمالی، همچنین گلستان، خراسان شمالی و آذربایجان‌های شرقی و غربی بین چهار تا هفت درجه سانتی‌گراد کاهش می‌یابد.
۲۵ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۹
رئیس بنیاد مستضعفان گفت: این بنیاد برای احداث هر واحد مسکونی، مبلغ ۵۰ میلیون تومان را تخصیص داده و علاوه بر ۱۰ هزار واحدِ مددجویان کمیته امداد، ۲۰ هزار خانواده محروم فاقد پوشش حمایتی نیز با کمک بنیاد مستضعفان خانه‌دار می‌شوند.
۲۵ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۳
با دستور ویژه عبدالملکی برگزار شد
در راستای سفر رئیس جمهوری به شهرستان طبس و دستور ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، هیاتی به ریاست حاتم شاکرمی، معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و متشکل از مدیرکل روابط کار و جبران خدمت ومدیرکل بازرسی کار به شهرستان طبس سفر کرد.
۲۵ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۲
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پیامی تأکید کرد: با خدای خود عهد و پیمان می‌بندم با تمام توان از طریق ارائه و اجرای برنامه‌های علمی و اصولی و بهره از تمام ظرفیت‌های موجود و بالقوه در بنیاد شهید و امور ایثارگران، تحولی بنیادین و مؤثر را در راستای اهداف فرهنگی و خدماتی و پراکنده نمودن عطر شهادت در جامعه اسلامی، در این نهاد مقدس آغاز نمایم.
۱۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۷
نايب رييس هيات مديره و مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروي تهران و حومه به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، از آزادگان شاغل در این شرکت تقدیر کرد و قول داد پيگير درخواست ايثاگران براي اشتغال فرزندانشان باشد.
۱۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۲
تفاهمنامه همکاری میان شورای عالی استان‌ها و حوزه‌های علمیه در ۶ ماده امروز امضا شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار