دیگر رسانه‌ها
اخبار منتخب
۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۱

خاطره‌ای از پیشنهاد مهم آیت‌الله شهید سعیدی و طالقانی به جنبش‌های دانشجویی

آیت‌الله سعیدی که یک سال بعد در شکنجه گاه ساواک به شهادت رسید، در ادامه فرمودند؛ «جنبش دانشجویی باید هدف مقدس و نجات‌بخشی را دنبال کند» و تاکید کردند که «راه نجات از شرّ آمریکا و رژیم شاه پیوستن به نهضت حضرت آیت‌الله خمینی است».
۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۲
خوش‌چشم:

پیش‌نویس مذاکرات پیشین وین، برجام را نقض می‌کرد

در دور جدید مذاکرات یکی از روش‌های خوب تیم مذاکره‌کننده ایران این است که آن‌ها به جای درآمیختن مباحث باهم، سعی دارند مباحث را براساس اولویت، وزن، ارزش، اهمیت و ترتیب زمانی دسته‌بندی کنند.
۰۶ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۰
یادداشت حسین شریعتمداری؛

امروز چه روزی است؟!

شریعتمداری با بیان اینکه روز دوشنبه مذاکرات متوقف شده وین درحالی از سر گرفته می‌شود که روزهای هفتم و هشتم آذرماه به ترتیب با سالگرد ترور و شهادت دو تن از دانشمندان بزرگ هسته‌ای کشورمان، شهید مجید شهریاری و شهید محسن فخری‌زاده همزمان است، نوشت: تیم هسته‌ای کشورمان نباید فراموش کند که با چه گرگ‌های درنده‌ای رو‌به‌روست.
۰۲ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۷
۰۲ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۴
۲۱ آبان ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۷
رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران:

محور هراز مسدود شد/ ترافیک در سوادکوه

رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران از مسدود شدن محور هراز به دلیل بارش برف خبر داد و گفت: محور کندوان محدوده چالوس - مرزن آباد نیز همچنان مسدود است.
۱۸ آبان ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۰

روایت همراه آیت الله آذری قمی از ارسال نامه به رهبر معظم انقلاب/ آیت الله مسعودی خمینی وظیفه انتقال نامه را برعهده داشت

یکی از همراهان و مرتبطان با دفتر آیت الله آذری قمی ضمن تأیید وجود اصل نامه می‌گوید: در زمان ارسال این نامه، آیت الله مسعودی مسئول روابط عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه بود و آیت الله آذری قمی نامه را بدست ایشان رسانده بود.
۱۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۵

اصلاح‌طلبان و ۲۰ سال اشتباه محاسباتی در مذاکرات/ تهدید «شورای امنیتی» ایران توسط آژانس در دوران اصلاحات

اصلاح‌طلبان نوشته‌اند: «.. هرگونه درنگ در بازگشت به برجام، جز خسارت برای کشور و ملت به بار نخواهد آورد». ولی هنوز نگفته‌اند چرا ۸ سال از وزیر خارجه‌ای حمایت کردند که امروز با زبان خود می‌گوید «نمی‌دانستم در برجام کلمه تعلیق وجود دارد»؟
۱۷ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۰
معاون پارلمانی رئیس‌جمهور:

امیدواریم فیاضی سند تحول بنیادین را محقق کند

معاون پارلمانی رئیس جمهور با اشاره به سوابق گزینه پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش گفت: امیدواریم با تجربه، تخصص و دانشی که دکنر فیاضی دارد بتواند هم به معیشت و منزلت معلمان بپردازد و هم سند تحول بنیادین آموزش و پرورش را محقق کند.
۱۱ آبان ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۵

اشتباهات اردوغان ترکیه را چگونه به نقطه شکست می‌کشاند؟

اشتباهات گسترده شخص اردوغان در سال‌های اخیر منجر به از بین رفتن بسیاری از این دستاورد‌های دولتش و شکننده‌شدن وضعیت داخلی این کشور شده است؛ وضعیتی که یک حرکت اشتباه همچون ماجراجویی جدید در منطقه قفقاز می‌تواند آن را به نقطه انفجار برساند.
۱۱ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۳
عدالتخواهی انقلابی یا اسارت در ژورنالیسم؟؛

کوشکی: اسم نیاوردن دلیل شرعی و قانونی دارد

استاد دانشگاه تهران گفت: همه ما باید خودمان را با معیار‌های انقلاب اسلامی بسنجیم. در مسئله عدالتخواهی نیز باید بدانیم که آیا ما با روایت انقلاب، امام و رهبری از عدالت پیش می‌رویم یا روایت‌های دیگر.
۱۰ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۵
۰۹ آبان ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۲

دفاع از مرجعیت به گروه خون شما نمی‌خورد!

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت: آیت‌الله صافی به خوبی می‌دانند که ساز مخالفت با جمهوری اسلامی ایران از جانب دشمنان تابلو‌دار اسلام و انقلاب کوک شده و با کینه‌توزی و باج‌خواهی ادامه یافته است.
۰۷ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۷

چرا گام اول احیای پروژه جدید ناآرام سازی ایران شکست خورد؟

ضدانقلاب و سرویس‌های اطلاعاتی دشمن تلاش کردند که دیروز همزمان با از کار افتادن جایگاه‌های سوخت، شایعه گرانی مجدد بنزین را در کشور به صورت گسترده منتشر کنند که با اطلاع رسانی به موقع و تدابیر رسانه‌ای درست این عملیات روانی راه به جایی نبرد.
۰۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۰

ترافیک سنگین در برخی جاده‌های استان تهران/ انسداد آزادراه تهران-شمال ادامه دارد

معاون مرکز مدیریت راه‌ها گفت: دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در آزادراه تهران-کرج حدفاصل گرمدره تا پل کلاک، ترافیک سنگین در آزادراه کرج-قزوین حدفاصل پل فردیس تا مهرویلا و ترافیک سنگین در برخی مقاطع آزادراه قزوین-کرج نشان می‌دهد.
گزیده اخبار
برگزیده ها
پرطرفدارترین عناوین