دیگر رسانه‌ها
گزارش ویژه پایگاه تحلیلی اروپایی؛

چین و آمریکا در آستانه جنگی شدید قرار دارند

یک پایگاه تحلیلی می‌گوید میان آمریکا و چین، یک طرف باید کوتاه بیاید در غیر اینصورت آتش جنگ میان چین و آمریکا و چه بسا جنگ جهانی سوم شعله‌ور شود.
اخبار منتخب
۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۴
۰۶ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۰
رستمی:

نباید بگذاریم قله‌های افتخار به هویت دینی و ملی و امید به آینده توسط دشمن فتح شوند/ نقشه عملیاتی «نهضت تبیین»

رئیس نهاد نمایندگی رهبر معظم انقلاب در دانشگاه‌ها گفت: امروز قله‌هایی همچون افتخار به هویت دینی و ملی و امید به آینده بر روی نقشه جنگ نرم نقش بسته‌اند و نباید اجازه داد که این نقاط مهم در درون ملت ایران، توسط دشمن فتح شوند.
۰۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۸
۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۲:۵۶
۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۰۱:۳۹
گزارش ویژه پایگاه تحلیلی اروپایی؛

چین و آمریکا در آستانه جنگی شدید قرار دارند

یک پایگاه تحلیلی می‌گوید میان آمریکا و چین، یک طرف باید کوتاه بیاید در غیر اینصورت آتش جنگ میان چین و آمریکا و چه بسا جنگ جهانی سوم شعله‌ور شود.
۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۸
عضو هیات رئیسه مجلس:

ماموران «گروسی» جاسوسان سیا و موساد هستند

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی گفت: آژانس بین المللی انرژی اتمی در برابر سلاح‌های هسته‌ای رژیم صهیونیستی مهر سکوت بر لب گرفته است؛ آژانس به نحوی رفتار کرده که در دنیا ماموران آن‌ها را عناصر سیا و موساد می‌دانند.
۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۷
۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۱:۱۴

رحیم‌صفوی: بنی‌صدر به هشدار‌ها توجه نکرد

در نخستین روزهای تهاجم رژیم بعث عراق به ایران، وضعیت نیروهای نظامی کشور چندان مطلوب نبود. از سوی دیگر پشتیبانی و عقبه جنگ نیز اصلا شکل نگرفته بود. نظام تازه تاسیس جمهوری اسلامی در چنین شرایطی با یک تهاجم همه‌جانبه از سوی رژیم بعث مواجه شد اما با این وجود، نیروهای نظامی به سرعت خود را بازسازی کرده و مهیای دفاع از کشور شدند و در طول هشت سال جنگ تحمیلی، ضربات ویرانگری به رژیم بعث وارد آوردند.
۲۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۱
فرماندار مهران:

۳۰۰ زائر اربعین از مرز مهران برگردانده شدند

مجید کاکی گفت: در هفته گذشته از ورود ۳۰۰ زائر اربعین به مرز مهران ممانعت شده و ۲۰۰ نفر دیگر که در نزدیکی مرز بودند از حرکت خود منصرف شدند. به مهمانسرا‌ها نیز تاکید شده که از پذیرش زائران اجتناب کنند.
۲۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۲

آژانس شتر مجنون است پیاده شوید

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت: نمونه‌های نقض معاهده NPT از سوی آمریکا، انگلیس، فرانسه و ... فهرست بلند بالایی است و مخصوصاً طی دو دهه اخیر موارد فراوان دیگری هم به آن افزوده شده است.
۲۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۳:۰۹

دروغ‌های پی در پی در مورد واکسن برکت

رییس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) ادامه داد: حدود پنج میلیون و ٢٠٠ هزار دز واکسن کوو ایران برکت تحویل وزارت بهداشت شده است.
۲۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۷
۲۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۱:۳۳
۲۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۱:۱۷
۲۲ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۵