اقتصادی - نفت و انرژی
نفت و انرژی
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۰
برای تأمین آب شرب مطمئن و پایدار مردم شهر سنندج، پروژه آبرسانی به تصفیه‌خانه این شهر به زودی به بهره‌برداری می‌رسد.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۶
اطلاعیه جدید درباره آب تهران:
شرکت آب منطقه‌ای تهران با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: اعلام اینکه فقط چند روز آب برای مصرف تهران باقی مانده است مقایسه‌ای متناسب نبوده و بدون در نظر گرفتن تمامی شرایط است و چنین مقایسه‌ای صحیح نیست.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۷
شرکت آب و فاضلاب تهران مطرح کرد
شرکت آب و فاضلاب استان تهران امروز با ارسال پیامکی برای شهروندان تهرانی بر لزوم رعایت مدیریت مصرف آب تأکید کرد.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۴
در گفتگو با دانشجو مطرح شد؛
یک کارشناس انرژی گفت: با گاز خریداری شده از روسیه، می‌توانیم به هند، پاکستان، افغانستان و کشور‌های حوزه خلیج فارس مثل کویت صادرات گاز داشته باشیم. همچنین امکان بالابردن حجم گاز ارسالی به عراق و ترکیه وجود دارد.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۲
سخنگوی صنعت آب گفت: در نوار جنوبی کشور محدودیتی نداریم، اما در غرب کشور و فلات مرکزی، کشت پاییزه را منوط به بارندگی کرده‌ایم.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۱
۱۰ سد بزرگ و مهم کشور با کاهش از ۲۵ تا ۷۵ درصد حجم موجودی آب نسبت به زمان مشابه سال گذشته مواجه هستند که در این بین سد اکباتان آبیشینه همدان از ابتدای سال آبی جاری (ابتدای مهرماه) تا ۵ آذرماه با کاهش بیش از ۷۵ درصدی حجم آب روبرو است.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۲
مجری مطالعات طرح انتقال آب از دریای عمان به شرق کشور گفت که با مهندسی ارزش و پیش‌بینی تونل‌های حفاری در مسیر انتقال، هزینه طرح ۱۵ هزار میلیارد تومان کاهش یافت.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۷:۵۵
در گفتگو با دانشجو مطرح شد؛
مدیرعامل سابق شرکت ملی گاز ایران گفت: یکی از عوامل موثر بر صرفه جویی در مصرف انرژی، قیمت آن است. دومین مسئله مهم تکنولوژی است. وقتی قیمت متعادل و واقعی نیست، تکنولوژی هم وارد نمی‌شود.
۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۳
بزرگترین عملیات تعمیرات اساسی خطوط ارتباطی آب دریا و تعویض ولو‌های عظیم واحد آبگیر شرکت مبین انرژی خلیج فارس با صرف ۱۶۰ هزار نفر ساعت کار مداوم و شبانه روزی و بدون حادثه با موفقیت پایان یافت.
۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۹
ارتفاع حجم آب سد لتیان ۱۹ میلیون متر مکعب پایین‌تر از تراز طبیعی است که نسبت به هفته گذشته، یک میلیون مترمکعب کاهش داشته است.
۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۱
در گفتگو با دانشجو مطرح شد؛
نماینده اسبق ایران در اوپک گفت: رکود در بازار‌های اروپا بسیار جدی است به همین خاطر اقتصاددانان پیش بینی می‌کنند در ماه‌های آینده اقتصاد کشور‌های بزرگ صنعتی به ویژه اروپا و سایر کشور‌های صنعتی وارد دوره رکود عمیقی می‌شوند.
۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۷
شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که سهمیه پایه ناوگان دیزلی افزایش یافت.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار