استان‌ها - کهگیلویه و بویراحمد
کهگیلویه و بویراحمد
۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۰
در اطلاعیه‌ای؛
نحوه ثبت‌نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ دانشگاه یاسوج در اطلاعیه‌ای اعلام شد.
۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۷
مدیر آموزش دانشگاه یاسوج:
مدیر آموزش دانشگاه یاسوج مورد برگزاری کلاس‌های دانشجویان مقطع کارشناسی از ۱۵ آبان ماه به صورت حضوری گفت: کلاس‌های دانشجویان مقطع کارشناسی در ترم اول سال جاری به صورت مجازی خواهد بود.
۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۴
دو تشکل‌ دانشجویی علوم پزشکی یاسوج:
دو تشکل دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در بیانه‌ای اعلام کردند: انتصاب رئیس دانشگاه باید به دور از هرگونه فشار از سوی سایر مسئولان استان بوده و بر اساس شایسته‌سالاری مبتنی بر تخصص علمی باشد.
۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۰
دانشجو گزارش می‌دهد
کارخانه قند یاسوج مسیر پرفراز و نشیبی را تا به امروز طی کرده است؛ اکنون با واگذاری این واحد تولیدی به ستاد اجرایی فرمان امام (ره) مردم کهگیلویه و بویراحمد منتظر احیای دوباره کارخانه هستند.
۱۵ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۰
گزارش|
سد تنگ سرخ بویراحمد ۱۰ سال پیش با هدف تامین بلند مدت آب شرب و صنعت کلنگ زنی شد؛ اما فقط ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشت که با سفر رئیس جمهور به استان کهگیلویه و بویراحمد قرار شد تا پایان سال ۱۴۰۱ آبگیری شود.
۱۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۹
در دیدار با معاون امور بانوان ریاست جمهوری مطرح شد
جانشین بسیج دانشجویی خواهران کهگیلویه و بویراحمد گفت: مرکز پژوهشی بانوان تحت حمایت و پشتیبانی استانداری و معاونت امور بانوان باید در استان تشکیل شود.
۱۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۰
در بیانیه‌ای مطرح شد
جمعی از تشکل‌های دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد در بیانیه‌ای اعلام کردند: رئیس جمهور در حالی وارد استان کهگیلویه و بویراحمد شدند که برای استقبال از ایشان از تشکل‌های دانشجویی استان دعوت نشد.
۰۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۷
گزارش
رئیس جمهور امروز در سفر به یاسوج ضمن گفتگو بدون واسطه و رودر رو با مردم، از برخی مناطق محروم کهگیلویه و بویراحمد بازدید کرد.
۰۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۷
ئیس جمهور گفت: صنعت گردشگری در کهگیلویه و بویراحمد می‌تواند نقش بسزایی در اقتصاد و توسعه داشته باشد و باید به معرفی جاذبه‌های گردشگری این استان چه به گردشگران خارجی و داخلی اهتمام شود.
۰۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۴
وزیر جهادکشاورزی به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور از برخی پروژه‌های عمرانی شهرستان کهگیلویه بازدید کرد.
۰۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۱
رئیس جمهور بلافاصله پس از ورود به استان کهگیلویه و بویر احمد با حضور در محل ساخت سد تنگ سرخ، از روند ساخت این سد بازدید کرد.
۰۹ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۳
در سفر استانی؛
رئیس جمهور گفت: با توجه به ظرفیت‌های موجود نظیر گردشگری، کشاورزی و صنعت محرومیت، فقر و بیکاری نباید در این استان معنا داشته باشد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار