استان‌ها - کهگیلویه و بویراحمد
کهگیلویه و بویراحمد
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۰
در ۵ ماهه اخیر ۱۰۰ کهگیلویه و بویراحمد از طریق راه‌اندازی ۱۵ واحد و شرکت فناور صاحب شغل شدند.
۱۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۸
گزارش|
طرح نهضت ملی مسکن به عنوان یکی از طرح‌های کلان برای خانه دار شدن اقشار مختلف مردم قدمی رو به جلو بود؛ اما با فراهم نکردن زیرساخت‌های اولیه این طرح با مشکل روبرو شده است.
۱۶ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۶
براساس مصوبه شورای عالی فرهنگی نوبت اول آزمون سراسری به شیوه جدید در اواخر دی ماه ۱۴۰۱ و نوبت دیگر آزمون تیرماه ۱۴۰۲ همزمان با سراسر کشور در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود و اعلام نتایج در شهریورماه خواهد بود.
۱۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۰
رئیس دانشگاه یاسوج در خصوص شایعه اخراج دانشجویان این دانشگاه توضیحاتی ارائه کرد.
۰۴ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۰
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان کهگیلویه و بویراحمد:
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مهرماه سال آینده پروژه آبرسانی به شهر لیکک افتتاح و به بهره برداری می رسد و ۸۵ هزار نفر جمعیت این شهرستان در شهر و روستا از نعمت آب بهره‌مند می‌شوند.
۰۴ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۵
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به در پیش بودن جام جهانی در کشور قطر گفت: جام جهانی فرصت خوبی برای صادرات محصولات کشاورزی و دامی است.
۲۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۵
با حضور معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان؛
معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان از فضا‌های فیزیکی و زیرساخت‌های حوزه دانشجویی و تربیت بدنی، از چند طرح فرهنگی ورزشی دانشگاه یاسوج بازدید کردند.
۲۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۲
۸۰ میلیارد تومان برای تکمیل دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه یاسوج به عنوان متمم بودجه سفر رییس جمهور در سال گذشته اختصاص یافت.
۱۳ مهر ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۰
گزارش|
در پتروشیمی گچساران بیش از سه هزار و ۵۰۰ نفر در این طرح اقتصادی مشغول به‌کار هستند. به گفته کارشناسان اقتصادی این مجتمع نقش مهمی در توسعه اقتصادی شهرستان گچساران ایفا خواهد کرد.
۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۵
مراسم تکریم و معارفه دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد در محل سالن جلسات این سازمان برگزار شد.
۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۰
معاون اجرایی رئیس‌جمهور از روند نوسازی کارخانه قند یاسوج بازدید کرد.
۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۶
گزارش|
سد مخزنی چم‌شیر یکی از مهمترین پروژه‌های جنوب غربی کشور است. احداث این سد می‌تواند تاثیر مهمی در رونق کشاورزی و صنعت گردشگری گچساران داشته باشد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار