استان‌ها - کرمانشاه
کرمانشاه
۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۱
جمعی از دانشجویان و تشکل‌های دانشجویی استان کرمانشاه با بیان مشکلات و وضعیت نابسمان استان و گوشزد کردن اهمیت انتخاب استاندار مناسب برای این استان، نامه ای را خطاب به وزیر کشور تنظیم کردند.
۰۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۵
معاون مرکز بهداشت استان کرمانشاه از واکسیناسیون حدود ۳۵ هزار دانش آموز ۱۲ تا ۱۸ سال در سطح استان خبر داد.
۲۲ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۷
رئیس شبکه بهداشت و درمان گیلانغرب گفت: در حال حاضر ۶۳ درصد جامعه هدف استان در مرحله اول و ۳۳ درصد نیز در مرحله دوم علیه بیماری کرونا واکسینه شده‌اند.
۲۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۰
در نشست ستاد ملی کرونا مطرح شد
رئیس جمهور در ستاد ملی کرونا در پاسخ به درخواست استاندار کرمانشاه در زمینه افزایش سهمیه واکسن این استان، گفت: سهمیه واکسن این استان به دو برابر افزایش یابد.
۱۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۰
تیم اجرایی جمعی از دانشجویان بسیجی دغدغه مند کرمانشاه با نام مستعار شبیه پدر در نظر دارند که هر سه شنبه برنامه موثر و متفاوتی پیرامون مهدویت در مناطق مختلف شهرستان کرمانشاه انجام دهند.
۱۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۰
در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه؛
دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به منظور آشنایی دانشجویان با عرصه‌های فناوری، ثبت اختراع و کارآفرینی و نحوه ورود به آنها، اولین مدرسه‌ تابستانه‌ مجازی فناوری دانشجویی کشور را برگزار می‌کند.
۱۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۵
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه:
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: کسانی که در استان دُز اول واکسن اسپوتنیک را دریافت کرده‌اند، برابر اعلام کمیته فنی مربوطه می‌توانند در دُز دوم، واکسن آسترازنکا را دریافت کنند.
۱۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۸
معاون دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه مطرح کرد
معاون فرهنگی دانشجویی علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به واکسیناسیون ۹۸ درصدی دانشجویان این دانشگاه گفت: در صورت بازگشایی دانشگاه، آمادگی کامل برای تامین خوابگاه و امور رفاهی دانشجویان را با رعایت پروتکل های بهداشتی داریم.
۱۵ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۰
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از مرگ ۱۲ نفر بر اثر ابتلا به کرونا در شبانه روز گذشته خبر داد.
۱۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۰
سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از افزایش تعداد بستری‌های کرونا به ۱۵۶۷ نفر خبر داد.
۱۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۳
بعد از وقفه یک روزه؛
رئیس مرکز بهداشت استان کرمانشاه با اشاره به وقفه یک روزه در کار برخی مراکز واکسیناسیون، گفت: با ورود محموله‌های جدید واکسن از فردا، یازدهم شهریور تمامی مراکز فعال خواهند بود.
۰۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۰
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: ۳۸.۲ درصد جمعیت هدف استان دوز اول واکسن کرونا را دریافت کرده اند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار