استان‌ها - قزوین
قزوین
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۷
رو گذشته پنجاه‌وششمین جلسه علنی شورای شهر قزوین به همراه اعضای شورا برگزار گردید.
۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۳
دبیر شورای تبیین مواضع استان قزوین:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) گفت: بسیج دانشجویی در سطح دانشگاه‌های سراسر کشور تشکل نیست، بلکه فراتشکل است و محدود کردن آن به تشکل منافی منظومه فکری امامین انقلاب و خطای راهبردی است.
۲۹ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۷
مسئول بسیج دانشجویی استان قزوین:
مسئولبسیج دانشجویی استان قزوین گفت: در طول این مدت که کشور با اغتشاشات دست‌وپنجه نرم می‌کند، هیچ دانشجویی در داخل دانشگاه‌های استان دستگیر نشده است.
۲۶ آبان ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۸
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان قزوین در پی محکومیت شهادت تعدادی از هموطنان در شهر‌های ایذه و اصفهان بیانیه‌ای منتشر کردند.
۲۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۴
با رأی اعضای شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان:
در دومین جلسه از چهل و یکمین شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) مسئولان واحدهای مختلف این‌ تشکل با رای شورای مرکزی تعیین شدند.
۱۵ آبان ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۴
استاندار قزوین گفت: سد بالاخانلوی بویین زهرا پیشرفت فیزیکی بیش از ۷۰ درصدی دارد و در صورت تخصیص اعتبار تا دهه فجر امسال به آبگیری می‌رسد.
۱۲ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۰
دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: برای ۲۶ نفر از عناصر اصلی اغتشاشات اخیر در قزوین پرونده ویژه قضایی تشکیل شده و دادگاه رسیدگی به پرونده‌ها با حضور مردم و رسانه‌ها به‌صورت علنی برگزار خواهد شد.
۰۹ آبان ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۰
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
مسئول واحد سیاسی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه امام خمینی(ره) گفت: سلسله نشست‌های مطالبه‌گری دانشجویی با عنوان «مسئولین پای میز مطالبه» به همت جامعه اسلامی دانشجویان و بسیج دانشجویی برگزار شد.
۰۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۰
بسیج دانشجویی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره):
بسیج دانشجویی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) در بیانیه‌ای اغتشاشات اخیر و فاجعه تروریستی در شیراز را محکوم کرد و اغتشاشات را نتیجه این ناامنی‌ها دانست.
۰۴ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۷
آموزش و پرورش استان قزوین مطرح کرد
مدیر کل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: با توجه به روند افزایشی بیماری عفونی تنفسی در میان کودکان، مقرر شد اگر در کلاس درسی سه نفر به آنفلونزا مبتلا شوند، کلاس‌های درس مجازی می‌شود.
۰۳ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۴
در انتخابات شورای مرکزی جامعه اسلامی دانشگاه امام خمینی(ره)؛
دبیر واحد تشکیلات جامعه اسلامی گفت: پس از برگزاری بیست و سومین انتخابات شورای مرکزی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) در اولین جلسه این شورا مسئولین واحد‌های مختلف مشخص شدند.
۳۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۰
رئیس دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) در بازدید از مجتمع صنعتی ماموت البرز و روند فعالیت‌های این مرکز بزرگ تولیدی گفت: یکی از ماموریت‌های جدید دانشگاه این است که وارد حلقه اشتغال شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار