استان‌ها - چهارمحال و بختیاری
چهارمحال و بختیاری
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۸
استاندار چهارمحال و بختیاری در گفتگو زنده با مردم استان گفت: در توسعه‌ زیرساخت‌ها، تأمین آب پایدار، ایجاد اشتغال، جذب بودجه و... کارهای بزرگی انجام شده و استان به کارگاه فعال تبدیل شده است.
۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۲
یک استاد دانشگاه مطرح کرد
عضو هیات علمی دانشگاه شهرکرد گفت: اجرای تونل بهشت‌آباد به سه زیست‌بوم هلن، سبزکوه و تنگ صیاد در چهارمحال و بختیاری آسیب می‌زند؛ بنابراین اجرای این طرح هیچ توجیهی ندارد.
۲۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۷
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان چهارمحال و بختیاری در پی محکومیت شهادت تعدادی از هموطنان در شهر‌های ایذه و اصفهان ضمت عرض تسلیت خواستار شناسایی و برخورد با عاملان این جنایت شدند.
۱۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۳
فرماندار بن گفت: اگر چه هنوز تسهیلات مصوب در هیات دولت برای جبران خسارت سیل روستای بارده ابلاغ نشده؛ اما با همکاری مردم تعداد ۷۵ واحد مسکونی تاکنون آواربرداری شده است.
۱۶ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۵
با رأی اعضای شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی؛
پوریا حشمتی برای مدت یک سال دیگر به عنوان دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان چهارمحال و بختیاری انتخاب شد.
۱۴ آبان ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۲
گزارش|
قاچاقچیان چوب گاهی هم به جنگل آسیب می‌زنند و هم باعث مجروح شدن جنگلبانان می‌شوند که در یک ماه اخیر یک مورد آسیب دیدگی جنگلبانی در استان چهار محال و بختیاری گزارش شده است.
۰۸ آبان ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۶
سازمان اطلاعات سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع)، با صدور اطلاعیه‌ای از دستگیری یک تیم خرابکاری مرتبط با آشوب‌های اخیر در استان چهار محال و بختیاری خبر داد.
۰۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۷
نماینده، ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد، استاندار، سپاه قمر بنی‌هاشم (ع)، نهاده‌های مختلف این استان در پیام‌های جداگانه‌ای حمله تروریستی شاهچراغ را محکوم کردند.
۲۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۵
سرپرست دانشگاه علمی کاربردی چهارمحال و بختیاری از افزایش پذیرش این دانشگاه نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: در حال حاضر ۲ هزار و ۷۱۱ دانشجو در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند.
۱۷ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۲
رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری:
رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری گفت: بادامستان‌های بادام شهرستان سامان ظرفیت مطلوبی برای راه‌اندازی مرکز رشد تخصصی بادام در این شهرستان به‌شمار می‌رود.
۲۷ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۰
به صورت حضوری؛
زمان ثبت‌نام پذیرفته شدگان حضوری دوره دکتری تخصصی ۱۴۰۱ دانشگاه شهرکرد از امروز آغاز شد.
۲۶ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۵
با حضور گسترده مردم؛
پیاده‌روی جاماندگان اربعین حسینی در شهرستان‌های ۱۰ گانه چهارمحال و بختیاری برگزار شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار