استان‌ها - چهارمحال و بختیاری
چهارمحال و بختیاری
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۹
در جلسه‌ای؛
نشست شورای دانشگاه شهرکرد با حضور اعضای هیئت رئیسه، روسای دانشکده‌ها و مدیران دانشگاه با موضوع چگونگی حضور دانشجویان و اساتید در دانشگاه برگزار شد.
۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۰
برای دومین سال متوالی؛
نتایج رتبه‌بندی موضوعی دانشگاه‌های جهان ۲۰۲۰_ISC منتشر شد و بر این اساس دانشگاه شهرکرد در حوزه علوم کشاورزی در میان دانشگاه‌‎های برتر جهان قرار گرفت.
۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۸
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه ۱۵ رشته جدید به دانشگاه افزوده شده است، گفت: همین مسئله باعث شد پذیرش دانشجو در این دانشگاه تا حدود ۵۰ درصد افزایش پیدا کند.
۱۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۱
تا پایان وقت اداری امروز ۱۸ مهر؛
مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان کنکور ۱۴۰۰ دانشگاه شهرکرد تا پایان وقت اداری امروز، ۱۸ مهرماه تمدید شد.
۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۰
دانشگاه شهرکرد در جدیدترین رتبه‌بندی موضوعی تایمز در سه حوزه علوم مهندسی، علوم فیزیک و علوم زیستی، به ترتیب جایگاه ۵۰۰-۴۰۱، ۸۰۰-۶۰۱ و۸۰۰-۶۰۱ را کسب کرد.
۱۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۴
در گفتگو با فرماندار شهرستان کوهرنگ؛
صبح زلزله‌ای به بزرگی ۵.۷ ریشتر در مرز بین چهارمحال و بختیاری و خوزستان به وقوع پیوست؛ این زمین لرزه منجر به خسارت به برخی خانه‌های روستایی و شهری شده است.
۱۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۸
کریمی در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی استان چهارمحال و بختیاری از آمادگی اعزام گروه‌های جهادی به مناطق زلزله زده شهرستان کوهرنگ خبر داد.
۱۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۵
مدیر عامل جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری:
مدیر عامل جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری از اعزام ۱۴ اکیپ ارزیاب هلال احمر به منطقه زلزله‌زده کوهرنگ خبر داد و گفت: خسارات بیشتر به صورت ترک‌خوردگی دیوار‌ها بود و نیاز به اسکان اضطراری نشده است.
۱۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۹
سرپرست مدیریت بحران چهارمحال و بختیاری در خصوص زلزله شهرستان کوهرنگ گفت: تعداد ۱۰ اکیپ‌ زمینی و یک اکیپ امداد هوایی به محل اعزام شدند. خسارات وارده فقط در بخش منازل مسکونی بوده است.
۱۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۳
بسیج دانشگاه فرهنگیان چهارمحال و بختیاری:
بسیج دانشگاه فرهنگیان چهارمحال و بختیاری اعلام کرد: تصویب «طرح تبدیل وضعیت استخدامی معلمان» مانع جذب نیروی‌های جوان و کارآمد از طریق کنکور و استخدامی می‌شود.
۱۲ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۳
سرپرست مدیریت بحران چهارمحال و بختیاری:
سرپرست مدیریت بحران چهارمحال و بختیاری با اشاره وقوع زلزه ۵.۷ ریشتری در مرز چهارمحال و بختیاری و خوزستان گفت: تاکنون خسارت و تلفاتی گزارش نشده، اما کلیه دستگاه‌های امدادی در حالت آماده‌باش قرار گرفتند.
۱۲ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۸
رئیس مرکز اورژانس و معاون حوادث دانشگاه علوم‌پزشکی شهرکرد با اشاره به رسیدگی به ۸ مصدوم زلزله در کوهرنگ گفت: اقدامات لازم برای اعزام بالگرد و اتوبوس اورژانس از مرکز استان به کوهرنگ انجام شده است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار