استان‌ها - کردستان
کردستان
۰۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۰
دانشگاه کردستان در اطلاعیه‌ای نحوه ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان را اعلام کرد.
۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۹
بر اساس نتایج رتبه‌بندی موضوعی تایمز ۲۰۲۲، دانشگاه کردستان در حوزه‌ علوم زیستی برای دومین سال پیاپی رتبه نخست کشور و رتبه ۵۰۰-۴۰۱ جهان و در حوزه علوم فیزیکی رتبه ۳ کشور و جایگاه ۵۰۰-۴۰۱ جهان را کسب کرد.
۲۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۱
رئیس دانشگاه کردستان با اساتید و دانشجویان مجری طرح فرآوری انگور سیاه در دانشگاه دیدار و از تلاش ها و اقدامات آنان تقدیر کرد.
۲۵ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۰
رئیس دانشگاه کردستان از اخذ مجوز ۳ رشته دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد در این دانشگاه خبر داد.
۲۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۵
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: با مرگ ۹ بیمار دیگر مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در استان، شمار کلی فوت‌شدگان بر اثر این بیماری در کردستان به یک هزار و ۵۵۴ نفر افزایش یافته است.
۱۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۰
موج پنجم کرونا در کردستان همچنان به طرز وحشتناکی روبه صعود است، به طوری که در یک هفته اخیر رکورد تعداد مبتلایان و بستری شدگان کرونا در استان شکسته شد.
۲۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۰
گزارش|
بعد از اعتراضات گسترده مردم، ورود فعالین دانشجویی و رسانه‌ای به موضوع معدن قزل قیه و عدم توافق ستاد اجرایی و زارعی؛ مالک قبلی این معدن، باعث شد تا با تمام این فراز و نشیب‌ها، حکم خلع ید مالک معدن قزل قیه از سوی هیئت داوری صادر شود. اکنون سوال اینجا است که آیا منافع معدن قزل قیه به مردم بازگشت یا خیر؟
۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۸
طرح تحقیقاتی عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد سنندج با عنوان «بررسی بیان ژنی آدیپوکین‌های آپلین، ویسفاتین و آیریسین در تخمک، جنین و سلول‌های پیرامونی در گاومیش» در کشور چین‎‎ عنوان برتر را کسب کرد.
۰۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۵
در سال ۲۰۲۱ صورت گرفت
بر اساس آخرین نتایج اعلام شده از سوی نظام رتبه‌بندی وبومتریکس در جولای ۲۰۲۱، دانشگاه کردستان توانست رتبه ۱۹۳۷ جهانی، رتبه ۳۶ کشوری و در بین دانشگاه‌های جامع کشور رتبه ۱۶ را کسب کند.
۰۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۸
قابل توجه دانشجویان؛
امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه کردستان به علت برگزاری آزمون کارشناسی ارشد، فردا ششم مردادماه تعطیل است.
۲۸ تير ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۰
در اطلاعیه‌ای اعلام شد
معاونت آموزشی دانشگاه کردستان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: ادارات امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی این دانشگاه از ۱۱ مرداد تا اول شهریور تعطیل می‌شوند.
۲۴ تير ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۰
شش دانشجو در قالب پروژه «چندزبانگی در ایران، نگاهی اجتماعی به تنوعات دستوری»، با حمایت مالی موسسه مبالات آکادمیک آلمان (DAAD)، بین دانشگاه‌های کردستان و کلن مبادله می‌شوند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار