اجتماعی - سلامت
سلامت
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۳
از سوی معاون پرستاری وزارت بهداشت؛
عباس عبادی اهم فعالیت‌های معاونت پرستاری در دولت سیزدهم را برشمرد و توسعه مراکز مشاوره و ارائه مراقبت پرستاری در منزل و مراقبت تسکینی و همچنین تعرفه گذاری خدمات پرستاری و تعدیل کارانه‌ها را از مهمترین این اقدامات عنوان کرد.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۶
رئیس انجمن صنفی مدیران مراکز خدمات پرستاری در منزل اظهار کرد: برخی مراکز و افراد پرستار نمای بدون مجوز از طریق فضای مجازی وارد حیطه ارائه خدمات پرستاری در منزل شدند و مشکلاتی برای مردم ایجاد کردند.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۸
در طول ۲۴ ساعت گذشته، هیچ یک از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست نداد و مجموع جان باختگان این بیماری، در عدد ۱۴۴ هزار و ۶۳۳ نفر ماند.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۲
رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت:
امین بیگلرخانی رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، با اعلام اینکه سامانه ملی باروری سالم آماده بهره برداری است، گفت: سوابق پزشکی بیمار در این سامانه ثبت می‌شود.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۸
معاون بهداشت وزارت بهداشت خبر داد
معاون بهداشت وزارت بهداشت از احداث، تعمیر، تجهیز و بهبود استاندارد ۲ هزار واحد بهداشتی تا پایان سال ۱۴۰۱ خبر داد.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۶
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به آمار‌های تزریق واکسن کرونا و کاهش مرگ‌ومیر ناشی از ابتلای به این بیماری گفت: امروز این اطمینان را داریم که هر ویروسی وارد کشور شود، قادر به مقابله با آن هستیم.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۸
سرپرست مرکز مدیریت بیماری‌های وزارت بهداشت خبر داد
بهنام عرشی سرپرست مرکز مدیریت بیماری‌های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تخمین زده می‌شود در کشور حدود ۵۳ هزار نفر به بیماری ایدز مبتلا باشند که ۲۲ هزار نفر از آن‌ها شناسایی شده و تحت درمان قرار دارند.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۱
معاون وزیر بهداشت:
معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از ثبت رکورد جهانی تزریق روزانه واکسن کووید۱۹ نسبت به کل جمعیت در اوایل شهریور ۱۴۰۰ در ایران خبر داد و گفت: از ابتدای مرداد ۱۴۰۰ تاکنون بالغ بر ۱۴۶ میلیون دز و از ابتدای برنامه واکسیناسیون ۱۵۵ میلیون دز واکسن کرونا تزریق شده است.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۵
میرزا بیگی در گفتگو با دانشجو:
محمد میرزا بیگی گفت: الان ما بالغ بر ۲۰۰ دانشکده پرستاری در کشور داریم. هر لحظه که بخواهند تعداد پذیرش دانشجو را زیاد کنند مشکلی ندارند. اما مشکل اصلی که هنوز مشخص نیست همین استاندارد است.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۱
معاون وزیر و رییس سازمان غذا و دارو عنوان کرد؛
معاون وزیر و رییس سازمان غذا و دارو گفت: طبق طرح دارویار، پایه پوشش بیمه بر مبنای دارویی قرار گرفت که ۵۰ درصد از سهم بازار را تامین می‌کند که بر این اساس، پرداختی از جیب بیمار در مورد بیش از ۲۰۰ قلم دارو، بین ۲ تا ۸۶ درصدی کاهش یافت.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۸
رئیس سازمان نظام پرستاری مطرح کرد؛
رئیس کل سازمان نظام پرستاری گفت: ۴ کار اساسی در دست پیگیری داریم که یکی از آنها، بازگشت به کار پرستاران طرحی است.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۸
معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو گفت: تا پایان آذرماه مشکل اصلی کمبود‌های دارویی رفع خواهد شد و مردم از اوایل دی ماه مشکل حادی در تأمین دارو نخواهند داشت.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار