فرهنگی - سایر حوزه ها
سایر حوزه ها
۰۹ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۱
در اولین جلسه کمیته تخصیص کاغذ معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت گرفت؛
با انتصاب اعضای کمیته تخصیص، توزیع و نظارت بر کاغذ از سوی معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اولین جلسه این کمیته تشکیل شد و درخواست ۱۲۲ناشر برای دریافت کاغذ به تصویب رسید.
۰۹ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۱
سید محمدتقی موحد ابطحی دبیر کمیسیون فلسفه و روش شناسی ششمین کنگره بین المللی علوم انسانی اسلامی بیان کرد: ما در درس معارف، انسان را صاحب اراده می‌دانیم، اما در دروس علوم انسانی از نظریه‌هایی استفاده می‌کنیم که اراده انسان در آن جایی ندارد.
۰۹ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۹
جشنواره عکس «سرو روان» که با موضوع عکاسی از جلوه‌های عشق خالص مردم به شهید حاج قاسم سلیمانی و زنده نگه‌داشتن یاد ایشان برگزار شد، برگزیدگان خود را شناخت.
۰۹ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۷
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از آمادگی این وزارتخانه برای به تصویر کشیدن افتخارات ارتش جمهوری اسلامی خبر داد و گفت: باید با زبان فرهنگ و هنر دستاورد‌ها و افتخارات ارتش را تبیین و معرفی کنیم.
۰۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۴
ساترا برگزار کرد؛
نخستین جلسه هم‌اندیشی «الزامات رقابت در بازار‌های صوت و تصویر فراگیر» با حضور سلیم کریم‌زاده سرپرست اداره تنظیم رقابت ساترا و جمعی از نمایندگان پلتفرم‌ها در ساترا برگزار شد.
۰۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۲
کهنسال‌ترین خبرنگار کشورمان در سن ۱۰۷ سالگی درگذشت.
۰۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۷
مراسم اختتامیه سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج برگزار و در آن برگزیدگان این رویداد معرفی شدند. در این مراسم از تیزر بازی «فرمانده مقاومت؛ نبرد آمرلی» رونمایی شد.
۰۴ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۰
وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در بازدید از قلعه پرتغالی‌های جزیره هرمز که هم‌اکنون به‌دلیل اجرای عملیات مرمت در بخشی از این قلعه، تعطیل است، دستور داد که با توجه به مطالبات مردمی، این محل بازگشایی شود و گردشگران بتوانند با رعایت پروتکل‌ها و قواعد مرمت از این محل بازدید کنند.
۰۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۳
عباس محمدی در بازدید از سومین دوره رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج: این رویداد در کشور ماندگار خواهد شد، برگزاری چنین رویدادهایی از مهاجرت نخبگان جلوگیری می کند.
۰۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۷
۰۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۸
رئیس مرکز رسانه دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در حوزه فرهنگ و رسانه نیاز به تحول اساسی داریم. باید زمینه شبکه سازی میان فعالان عرصه تولید محتوا را ایجاد کنیم.
۰۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۳
اولین جلسه «شورای مشورتی سازمان‌های مردم‌نهاد حوزه کودک» سه‌شنبه دوم آذر در سالن جلسات سازمان تنظیم‌مقررات رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر (ساترا) برگزار شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار