ورزشی - سایر حوزه‌ها
سایر حوزه‌ها
۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۳
رییس فدراسیون جانبازان و معلولان گفت: اساسنامه فدراسیون‌ها مشکل دارد که اگر برطرف نشود، برای‌ ورزش ایران آسیب‌زننده است.
۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۷
نشست وزیر ورزش و جوانان با روسای فدراسیون های ورزشی در آکادمی ملی المپیک در حال برگزاری است.
۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۵
معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش گفت: فدراسیون ها بودجه مربوط به ورزش همگانی را نباید در ورزش قهرمانی حتی اگر ضرورت داشته باشد، هزینه کنند.
۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۶
مجمع انتخاباتی فدراسیون اسکیت جمهوری اسلامی ایران روز شنبه ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ برگزار می‌گردد.
۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۷
اردونشینان تیم ملی اسکیت هاکی روی یخ آقایان که خود را برای حضوری قدرتمند در مسابقات جهانی این رشته ورزشی آماده می کنند، صبح امروز در آزمون های آمادگی جسمانی آکادمی ملی المپیک حضور یافتند.
۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۲
فضلی سرپرست فدراسیون اسکیت گفت: پیام من در این روزهای باقیمانده، به نامزدها و رسانه ها، حفظ حرمت ورزش و ارج نهادن به فرصت انتخاب در فضایی دوستانه و بکارگیری روشهایی شرافتمندانه برای کسب آرا اعضای مجمع در جهت کار و خدمت در عرصه مدیریت ورزشی است و مجمع هوشمند و با تدبیر انتخابات فدراسیون اسکیت به نامزدهایی که شایستگی و ارزشها را محترم می دانند رای می دهد.
۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۱
فدراسیون کوهنوردی اعلام کرد که کوهنوردان از صعود به ارتفاعات تهران از صبح پنج شنبه تا اوایل صبح جمعه اجتناب کنند.
۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۴
مراسم رونمایی از تندیس نایب رئیس کمیته ملی المپیک امروز برگزار شد.
۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۷
رییس مرکز نظارت بر تیم های ملی گفت: ما با رییس فدراسیون کشتی در مورد حضور تیم اصلی در بازی های آسیایی صحبت کردیم اما در این چند وقت اخیر دیالوگ ها تغییر کرده است.
۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۲
نمایشگاه آثار برگزیده نقاشی کودکان و نوجوانان ایرانی با شعار «باهم برای آینده مشترک» در نمایشگاهی با همکاری ایران و چین عصر امروز سه شنبه ۲۸ دی ماه با حضور رئیس کمیته ملی المپیک و سفیر چین در نگارخانه شهید محمد طاها مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان افتتاح شد.
۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۶
رئیس کمیته ملی المپیک گفت: هدف از حضور کاروان ایران در المپیک زمستانی، اهتزاز پرچم جمهوری اسلامی ایران است و هر نتیجه‌ای که بدست بیاید، ما آن را برای کشور قابل قبول می‌دانیم.
۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۷
حمید سجادی برای حضور در بازی‌های المپیک زمستانی ۲۰۲۲ به چین سفر می‌کند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار