سیاسی - دولت
دولت
۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۲
تفویض اختیارات به استانداران مرزی؛
رئیس جمهور با تاکید بر لزوم توجه به اقتصاد روستا‌ها گفت: توجه نکردن به اقتصاد روستا‌ها منجر به گسترش حاشیه نشینی در شهر‌ها خواهد بود.
۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۲
رئیس جمهوری ایران گفت: امیدوارم تا یکسال آینده سوت قطار در ایستگاه راه‌آهن اردبیل به صدا دربیاید، هرچند مدیران پروژه، وعده نزدیک‌تری داده‌اند.
۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۸
رئیس جمهور گفت: در حال حاضر کشت و صنعت مغان در اختیار دولت بوده و وجهی برای توقف و یا کندکردن توسعه وجود ندارد و دولت تمام تلاش خود را برای توسعه آن انجام خواهد داد.
۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۶
رئیس جمهور گفت: استان اردبیل قطب کشاورزی است و با توجه به ظرفیت‌های بسیاری که دارد باید مورد توجه قرار گیرد.
۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۷
نتایج نظرسنجی مرکز افکارسنجی گالوپ نشان می‌دهد بیش از ۷۰ درصد ایرانی‌ها از عملکرد آیت‌الله رئیسی رضایت دارند.
۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۵
نشست فعالان حوزه صادرات با رئیس جمهور؛
رئیس جمهوری با بیان اینکه زیرساخت‌های حمل‌ونقل حتماً باید تکمیل شود، اظهار کرد: در کنار این امور ارز صادراتی هم باید بازگردد اما اینکه صادرکننده در این زمینه متهم شود را تلقی درستی نمی‌دانم.
۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۷
نماینده ویژه رئیس جمهور در امور افغانستان با تأکید بر این‌که همگان باید برای برون رفت افغانستان از شرایط کنونی کمک کنند، گفت:‌ ثبات و امنیت منطقه و کشورهای همسایه افغانستان در گرو شرایطی است که در افغانستان می‌گذرد.
۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۹
در دیدار با نمایندگان مجامع استان‌های آذربایجان شرقی و غربی؛
رئیس جمهور صبح امروز با نمایندگان استان های آذربایجان شرقی و غربی در مجلس دیدار کرد.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۱
مشاور رئیس‌جمهور مطرح کرد
مشاور رئیس جمهور با اشاره به اینکه اجرای پروژه رشت- کاسپین بعد از سال‌ها عملا غیر فعال است، گفت: تسریع در اجرای پروژه ضروری است.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۴
وزیر کشور در نشست خبری مشترک با همتای ترکیه‌ای:
وزیر کشور عزم دو کشور برای توسعه راهبردی را جزم دانست و گفت: افق‌هایی از همکاری مشترک در همه حوزه‌ها را شاهد خواهیم بود.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۶
یک مقام سابق کاخ سفید گفت، رئیس جمهور سابق آمریکا در حال انجام نوع متفاوتی از کودتا است و پیروزی او در انتخابات بعدی، بر پایه دروغ بزرگ تقلب در انتخابات خواهد بود.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۱
در جلسه هیئت دولت به ریاست آیت الله رئیسی، استانداران منتخب استان‌های همدان، گیلان و گلستان، از هیئت وزیران رأی اعتماد گرفتند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار