سیاسی - دولت
دولت
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۹
در نشست مشترک با نخست وزیر عراق؛
رئیس‌جمهور کشورمان با اشاره به دیدگاه‌های مشترک ایران و عراق در مسائل منطقه‌ای و بین المللی گفت: گفتگو‌های بین هیأت عراقی و ایرانی در حل و فصل مسائل فی ما بین تاکثیرگذار است.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۳
در نشست خبری
سخنگوی دولت با اشاره به اینه دولت تمام قد پشتیبان تیم ملی فوتبال بوده و خواهد بود گفت: اگر تیم ملی امروز برابر تیم آمریکا موفق باشد حتما پاداش تعلق خواهد گرفت.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۶
معاون حقوقی رئیس‌جمهور اقدام فدراسیون فوتبال آمریکا علیه ایران را غیر اخلاقی خواند و تأکید کرد «آمریکایی‌ها باید هزینه رفتار غیرحرفه‌ای و غیرقانونی خود در قبال کشورمان را پرداخت کنند».
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۸
در نظارت ستاد وزارت علوم
آیت الله رئیسی لزوم «مدیریت و تصمیم‌گیری علم‌پایه» با محوریت وزارت علوم را مورد تاکید قرار داد و افزود: اینکه گفته شد دانشگاه اتاق فکر دولت است شعار یا تعارف نیست.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۳
در نشست خبری؛
معاون حقوقی رئیس‌جمهور گفت: کارشناسان معاونت حقوقی ریاست جمهوری با همکاری مجلس «طرح جدید نحوه برگزاری تجمعات» را تهیه کردند و به زودی با همکاری نمایندگان مجلس به تصویب خواهد رسید.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۵
رئیس‌جمهور در راستای اجرای طرح نظارت ستادی صبح امروز در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری حضور یافت.
۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۹
معاون اقتصادی رئیس جمهوری اقدامات زیرساختی اقتصادی از زمان آغاز دولت سیزدهم را تبیین کرد و بر ضرورت صنعتی شدن اقتصاد کشور تاکید کرد.
۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۱
در جلسه هیئت دولت
ئیس‌جمهور گفت: وزارت اقتصاد جبران عقب‌ماندگی‌ها در زمینه مولدسازی دارایی‌های دولت را با جدیت پیگیری کند.
۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۳
بهادری جهرمی؛
سخنگوی دولت گفت: پس از ناکامی در کارشکنی‌ها علیه تیم ملی، این دو روز رسانه‌های ضد ایران از خوشحالی مردم ایران عزا گرفته‌اند.
۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۷
وزیر کشور گفت: درباره آن دسته از زندانیانی که به دلیل ارتکاب جرایم مرتبط با مواد مخدر در زندان هستند، پیش بینی شد این افراد در اردوگاه‌های خاصی نگهداری شوند که قوه قضائیه عهده‌دار آن است.
۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۴
در اجتماع مردم شهرستان جاسک
رئیس جمهور گفت: دولت مردمی گره‌گشایی از مشکلات مردم را وظیفه خود می‌داند و هیچ منتی بر مردم ندارد و تا زمانی که مشکلات مردم این منطقه و دیگر نقاط کشور به طور کامل رفع نشده باشد، باز هم به این سفر‌ها ادامه خواهیم داد.
۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۵
رئیس جمهور گفت: باید به نیروی دریایی ارتش افتخار کرد که جلوه‌هایی از اقتدار، ابتکار، نوآوری و خلاقیت را به همراه دارد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار