اقتصادی - سایر حوزه‌ها
سایر حوزه‌ها
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۹
معاون حقوقی و فنی مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور با بیان اینکه شخصی در حوزه واردات خودرو‌های لوکس مبادرت به فرار مالیاتی ۲۳۰ میلیارد ریالی کرده بود، گفت: این فرد با پیگیری‏‌های حقوقی سازمان، در دادگاه تجدیدنظر مجرم شناخته شد.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۷
مرتضوی در کارگروه ملی حمایت از توسعه اشتغال روستایی و عشایری:
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی طرح‌های اشتغال‌آفرین در مناطق روستایی را دارای بهره‌وری بالا توصیف کرد و گفت: در ماه‌های پایانی سال با هم‌افزایی ایجادشده در سطح ملی و تأکید ویژه رئیس‌جمهور، مشکل تأمین منابع برای ایجاد اشتغال نداریم و به هدف‌گذاری ایجاد یک میلیون شغل خواهیم رسید.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۴
در بازار متشکل ارزی در لحظه انتشار این گزارش، قیمت فروش دلار توافقی ۳۳ هزار و ۸۷۸ تومان و قیمت خرید دلار توافقی ۳۳ هزار و ۸۵۸ تومان اعلام شده است.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۱
امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک‌میلیون و ۵۲۹هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۶میلیون و ۹۰۰هزار تومان است.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۰
مرتضوی خبر داد
وزیر کار گفت: طبق آخرین گزارش مرکز آمار از تابستان ۱۴۰۱، نرخ بیکاری جوانان ۱۵ساله و بیشتر به ۸.۹ درصد رسیده است که طبق بررسی ها، این نرخ طی ۱۸سال گذشته کمترین نرخ بیکاری بوده است.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۷
یکی از عمده‌ترین راهکار‌های مقابله با دلالی ارز، اجرای مالیات بر عایدی سرمایه و درآمد‌های اتفاقی است.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۶
در بازار متشکل ارزی در لحظه انتشار این گزارش، قیمت فروش دلار توافقی ۳۳ هزار و ۹۳۰ تومان و قیمت خرید دلار توافقی ۳۳ هزار و ۹۱۰ تومان اعلام شده است.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۴
امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک‌میلیون و ۵۴۴ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۷میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۰
دولت سیزدهم با تاکید بر عدالت محوری، تحول آفرینی در نظام مالیاتی، منجر به ثبت رکورد‌های مالیاتی شده است که در طول چندین ساله اخیر بی سابقه بوده است.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۳
معاملات توافقی دلار در بازار ارز امروز (دوشنبه، هفتم آذرماه) با بهای ۳۳ هزار و ۶۸۰ تومان کار خود را آغاز کرد.
۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۲
رییس مرکز ملی تایید صلاحیت:
رییس مرکز ملی تایید صلاحیت با بیان اینکه کالای بی‌کیفیت تولید داخل یا وارداتی، خط قرمز سازمان ملی استاندارد ایران است، گفت: در سال‌های گذشته کیفیت فدای مصلحت‌های باندی و رانتی شد.
۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۶
در حالی قیمت مصوب مرغ گرم ۶۳ هزار تومان است که امروز قیمت مرغ گرم تازه در میادین و بازار‌های میوه و تره بار ۵۳۲۰۰ تومان اعلام شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار