اقتصادی - سایر حوزه‌ها
سایر حوزه‌ها
۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۳
طبق گفته مدیر عامل منطق آزاد اروند، تصمیم منطقه آزاد اروند برای فروش ساختمان و هزینه کرد منابع حاصله به نفع مردم اروند قطعی است.
۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۷
طبق بخشنامه رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور، از حضور کارمندانی که تا فردا اول آبان ماه حداقل یک دوز واکسن را دریافت نکرده باشند، جلوگیری می‌شود.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۱
قیمت فروش دلار آمریکا امروز در صرافی بانک ملی ایران ۲۶،۷۳۸ (بیست و شش هزار و هفتصد و سی و هشت تومان) اعلام شد.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۱
هر گرم طلا ۱۸ عیار که ۲ روز پیش تا ۱،۱۳۶،۶۰۰ (یک میلیون و یکصد و سی و شش هزار و ششصد) تومان رسیده بود، امروز - چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ مصادف با ۲۰ اکتبر ۲۰۲۱ - با رشد ۰.۸۹ درصدی به ۱،۱۴۶،۹۰۰ (یک میلیون و یکصد و چهل و شش هزار و نهصد) تومان رسید.
۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۳
رئیس بنیاد مستضعفان با صدور حکمی، وحید خاوئی را به مدیرعاملی بنیاد علوی منصوب کرد.
۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۲
خاندوزی خبر داد
وزیر اقتصاد با اعلام اینکه مدت‌هاست موضوع حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی مطرح است، اما اجرایی نمی‌شود و این روند باید تغییر کند، از بررسی پیشنهاد پرداخت کارت اعتباری به جای ارز ۴۲۰۰ تومانی به مردم در ستاد اقتصادی دولت خبر داد.
۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۶
رئیس سازمان امور اداری و استخدامی دورکاری ادارات دولتی و دستگاه‌های اجرایی را لغو کرد و از اول آبان ماه از حضور کارمندانی که حداقل یک دوز واکسن نزده باشند جلوگیری خواهد شد.
۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۸
عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی:
«شهریار زرشناس» در برنامه «بدون توقف» که از شبکه سه سیما پخش شد با تأکید بر اینکه مردم باید بدانند مشکل اقتصاد ما ناشی از ساخت اقتصاد ماست، عنوان کرد: اقتصاد شبه مدرن رهاورد انقلاب اسلامی و ایدئولوژی آرمان‌گرایانه آن نیست بلکه دقیقا رهاورد سلطه استعمار و رژیم پهلوی است.
۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۵
سرانه مصرف شیر افراد ١۵ ساله و بیش‌تر در هفته در سال ١٣٩٩، به طور متوسط ٩٨.٢ لیوان برآورد شده که استان اردبیل با ۶٣.٣ لیوان در هفته بیشترین سرانه مصرف شیر را در بین استان‌های کشور داراست.
۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۹
قیمت فروش دلار آمریکا امروز در صرافی بانک ملی ایران ۲۶،۶۳۸ (بیست و شش هزار و ششصد و سی و هشت تومان) اعلام شد.
۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۱
هر گرم طلا ۱۸ عیار که ۲ روز پیش تا ۱،۱۴۲،۱۰۰ (یک میلیون و یکصد و چهل و دو هزار و یکصد) تومان رسیده بود، امروز - سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ مصادف با ۱۹ اکتبر ۲۰۲۱ - با کاهش ۰.۴۸ درصدی به ۱،۱۳۶،۶۰۰ (یک میلیون و یکصد و سی و شش هزار و ششصد) تومان رسید.
۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۹
بررسی تحولات قیمتی اقلام مشمول ارز دولتی نشان می‌دهد؛ تورم نقطه به نقطه اقلام مشمول مستقیم طی دوره اسفند ۱۳۹۶ تا تیرماه ۱۴۰۰ حدود ۱۹۰ درصد بوده، درحالی که تورم اقلام غیرمشمول افزایش قیمتی بالغ بر ۴۳۳ درصد را تجربه کرده است. این مقایسه حاکی ازآن است که تخصیص ارز ۴۲۰۰ تومانی به کالا‌ها در کنترل نسبی نرخ تورم موثر بوده است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار