سیاسی - امنیتی و دفاعی
امنیتی و دفاعی
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۹
فرمانده نیروی هوا فضای سپاه با اشاره به اینکه دشمن به کمتر از نابودی ما راضی نیست نیست گفت: در حوزه اقتصاد مشکل ناشی از فشار حداکثری، تحریم‌ها و دولتی است که ۸ سال چشمش به دست خارجی‌ها بوده و به فرامین رهبرانقلاب عمل نکرد، اما باید دست به دست هم دهیم و این مشکلات را برطرف کنیم.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۷
سرلشکر باقری:
رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: بناداریم تا از شرکت‌های دانش‌بنیان در نیرو‌های مسلح استفاده بیشتری شود تا گام اولیه برای اعتماد بقیه برداشته شود.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۲
نمایشگاه ملی فناورانه دانش‌بنیان بسیج، با هدف ارائه فناوری‌های نوین و هم‌افزایی در تحقق زیست‌بوم اقتصاد دانش‌بنیان، با حضور رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح افتتاح شد.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۴
جانشین وزیر دفاع گفت: طراحان اصلی ترور شهید فخری‌زاده که رژیم غاصب صهیونیستی یکی از صحنه‌گردانان اصلی آن است نیز پاسخ اقدامات خود را خواهند دید.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۷
بیانیه وزارت دفاع؛
وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح در بیانیه‌ای با گرامیداشت دومین سالگرد شهادت محسن فخری زاده، مجاهدت‌های آن شهید گرانقدر را ماندگار و راهنمای دانشمندان و نخبگان علمی کشور دانست.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۲
جانشین وزیر دفاع:
سردار فرحی گفت: طراحان اصلی ترور شهید فخری‌زاده که رژیم غاصب صهیونیستی یکی از صحنه‌گردانان اصلی آن است نیز پاسخ اقدامات خود را خواهند دید.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۲
فرمانده نیروی دریایی سپاه:
سردار تنگسیری گفت: نیروی دریایی ارتش و سپاه با همدلی زیرعلم نورافزای ولایت فقیه تواسته‌اند مدعیان عرصه دریا را به استیصال بکشانند.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۸
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: ناوشکن دماوند و زاگرس دو دستاورد ما هستند که آماده الحاق به نیروی دریایی ارتش هستند. ناوشکن دماوند هم اکنون در ناوگان شمال مشغول گذراندن تست‌های عملیاتی خود است. ناوشکن زاگرس نیز چنین شرایطی را تجربه می‌کند.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۵
مراسم افتتاح ۲۰۸ پروژه عمرانی مهندسی بسیج، با حضور سردار سرتیپ غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستعفین به صورت ویدئو کنفرانسی در سراسر کشور برگزار شد.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۴
مشاور فرماندهی کل نیرو‌های مسلح در امور ارتش با انتشار پیام، روز نیروی دریایی ارتش را تبریک گفت.
۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۱
فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان از هلاکت یک نفر از اشرار مسلح طی درگیری با مرزبانان هنگ مرزی سراوان خبر داد.
۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۰
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه کشور در معرض جنگ جهانی عظیم است گفت: همه آرایش سیاسی قوای کفر و شرک با مزدوران و سرشاخه‌های داخلی خود به جنگ انقلاب شکوهمند ملت آمده است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار