سیاسی - امنیتی و دفاعی
امنیتی و دفاعی
۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۶
رئیس ستادکل نیرو‌های مسلح امروز از بندر آستراخان بازدید کرد.
۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۴
رئیس ستادکل نیرو‌های مسلح پس از پایان سفری پنج روزه به کشور روسیه، به ایران بازگشت.
۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۵
یکی از مسیرهای انتقال کالا از ایران به اروپا؛
سردار سرلشکر باقری رئیس ستاد مشترک نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران از بندر ایرانی سالیانکا در استان آستراخان روسیه بازدید کرد.
۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۴
فرمانده کل ارتش دهمین رزمایش اقتدار هوایی فداییان حریم ولایت نیروی هوایی ارتش را یادآور خاطره عملیات ۱۴۰ فروندی در روز اول آغاز جنگ تحمیلی دانست و خاطرنشان کرد: امروز عملیات به روز شده آن عملیات را مشاهده کردید.
۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۳
مرحله اصلی و فاز عملیاتی دهمین رزمایش اقتدار هوایی فدائیان حریم ولایت، با رمز «یامحمد رسول‌الله(ص)» با حضور گسترده پایگاه‌های نیروی هوایی ارتش آغاز شد.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۷
در جریان سفر به روسیه انجام شد؛
رئیس ستادکل نیروهای مسلح در چارچوب برنامه‌های سفرش به روسیه از فعالیت‌های نیروی دریایی روسیه در جزیره کرونشتات در نزدیکی سن پترزبورگ بازدید کرد.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۲
رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: درباره همکاری های نظامی دریایی ایران و روسیه گفت وگو شد و توافقات خوبی بدست آمد.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۹
فرمانده قرارگاه سایبری و مقابله با تهدیدات نوین قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیاء گفت: با رهبری داهیانه امام خامنه‌ای، ایران اسلامی امروز به "امن‌ترین، مهم‌ترین و مقتدرترین" کشور در معادلات منطقه‌ای و حتی فرامنطقه‌ای تبدیل شده است.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۶
وزارت اطلاعات در اطلاعیه‌ای اعلام کرد انتشار برخی مطالب و شایعات علیه اتباع افغانستانی در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی از سوی این وزارت‌خانه صحت ندارد.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۴
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: دستاورد‌های امروزه ما در حوزه زیرسطحی در حال استفاده است و زیردریایی‌های جدیدی نیز در دست ساخت داریم.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۶
فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: مراحل اصلی و فاز عملیاتی دهمین رزمایش اقتدار هوایی فدائیان حریم ولایت نیروی هوایی ارتش از فردا برای اولین‌بار بصورت غیرمتمرکز از پایگاه‌های نهاجا برگزار می‌شود.
۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۰
سردار سلامی:
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز در نظام جهانی، ایران صاحب یک صلابت پایدار، شکوه ماندگار و عظمت به رسمیت شناخته شده است. همه دشمنان منصرف شدند از بازی‌های خطرناک با این ملت و امت؛ چون در میدان این مردم را آزموده‌اند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار