استان‌ها - قم
قم
۲۰ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۵
به همت جامعه اسلامی دانشجویان دانشکدگان فارابی دانشگاه تهران، دومین جلسه از سلسله نشست‌های بصیرت افزایی و روشنگری تحت عنوان «بر مدار حقیقت» برگزار شد.
۱۷ آبان ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۹
جانشین سپاه امام علی بن ابی‌طالب (ع):
سردار کبیری‌پور از برپایی یازدهمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس، انقلاب اسلامی و مقاومت و پایداری در آستانه کنگره ملی شهدای استان قم خبر داد و گفت: بیش از ۶ هزار عنوان کتاب در این نمایشگاه از ۱۹ آبان‌ماه تا ۲۷ آبان‌ماه با حضور ۹۰ ناشر ملی در ۱۱۵ غرفه فروش، عرضه خواهد شد.
۱۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۶
در اجلاسیه ۵۶۵ شهید ارتش استان قم
فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران راه برون رفت از جنگ ترکیبی را مقابله‌ای متفاوت با جنگ نظامی دانست و گفت: جهاد تبیین مهمترین راهکار مقابله با جنگ ترکیبی دشمن است.
۰۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۰
رئیس سازمان امور دانشجویان:
رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: دانشگاه قم با داشتن هیات علمی که دارای مدارک دانشگاهی و حوزی توامان هستند و رتبه علمی خوبی دارند، ظرفیت رسیدن به جایگاه جهانی را دارد.
۰۷ آبان ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۶
جامعه اسلامی دانشجویان دانشکدگان فارابی دانشگاه تهران در بیانیه‌ای اعلام کرد:
جامعه اسلامی دانشجویان دانشکدگان فارابی خطاب به افرادی که در روزهای اخیر اقدام با اغتشاش کردند اعلام کرد: یک ایران عزادار مادران و کودکانی شد که در آغوش هم به شهادت رسیدند اما شما نه هشتگی برایشان زدید و نه به غیرتتان برخورد و به خیابان ها آمدید و نه حتی بیانیه ای صادر کردید.
۰۴ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۷
رئیس ستاد کنگره ملی شهدای استان قم، از تولید ۲۰۰ عنوان کتاب و تولیدات رسانه‌ای و هنری همچون ساخت فیلم سینمایی نهر خین و ارکسترال خط‌شکنان تا اهدای ۲ هزار جهیزیه عروس به خانواده‌های کمتر برخوردار در راستای برگزاری کنگره شهدای قم خبر داد.
۲۹ مهر ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۱
اجتماع بزرگ ۳ هزار نفری دختران نوجوان قمی و اصفهانی با شعار «حجاب آرمان شهدای فاطمی» در صحن صاحب الزمان (عج) حرم مطهر بانوی کرامت برگزار شد.
۲۹ مهر ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۵
معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: امروز بزرگترین وظیفه برای ما تبیین آرمان‌های امام و شهدا برای نسل جوان است؛ چراکه دشمن نیز می‌خواهد با در قطبی کردن مردم را روبه‌روی هم قرار دهد.
۲۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۷
معاون وزیر علوم:
معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در بازدید از دانشگاه صنعتی قم گفت: طرح تحول نظام آموزشی، فناوری‌های آینده جمهوری اسلامی ایران را تامین می‌کند.
۲۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۰
فیلم سینمایی «هناس» به همت جامعه اسلامی دانشجویی پردیس فارابی قم برای دانشجویان اکران شد.
۲۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۶
در بیانیه ای مطرح شد؛
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان قم طی بیانیه‌ای خطاب به احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی خواستار حضور ایشان در دانشگاه برای پاسخگویی نسبت به مسائل جذب و ورود نیرو به آموزش و پرورش شد.
۲۵ مهر ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۵
مادر شهیدان زین‌الدین:
مادر شهیدان زین‌الدین پس از تماشای نمایش «فصل شیدایی» گفت: این نمایش، نمونه‌ای از نمایش زیبا، اثرگذار و موفق است که تاریخ اسلام و انقلاب اسلامی را به درستی روایت می‌کند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار