فرهنگی - دین و اندیشه
دین و اندیشه
۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۲
قائم مقام سابق شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: اشراف آقای جنتی یقیناً در این جهت تاثیر بسیار فراوانی داشته است و جالب است به دانید در همه این سال‌ها، کوچک‌ترین امتیاز و حتی یک ریال دریافتی از شورا نداشته‌اند.
۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۷
بررسی دین، قانون و مسئله کارآمدی این هفته در برنامه سوره بررسی می‌شود.
۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۹
مراسم رونمایی از دیوان شیفته تهرانی (عزیز‌الله مبارکی) فردا چهارشنبه ۱۷ آذرماه در جلسه هفتگی خانه مداحان اهل بیت (ع) برگزار می‌شود.
۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۸
نشست دین آینده و آینده ادیان در عصر فضای مجازی از سوی اندیشکده مطالعات آینده پژوهی موسسه آموزش عالی طلوع مهر در قم برگزار شد.
۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۵
برنامه جلسات مذهبی هفته سوم آذرماه مساجد، بقاع متبرکه و هیات‌های شاخص کشوری به همراه لینک پخش زنده با ترافیک رایگان اعلام شد.
۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۸
حجت‌الاسلام قاسم الحایی سحر:
معاون توسعه ارتباطات و مشارکت‌های سازمان دارالقرآن از تأسیس ۱۷ موسسه قرآنی در خارج از کشور خبر داد و اعلام کرد: برخی از این موسسات در کاهش آسیب‌های اجتماعی نقش موثری دارند.
۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۳
مسئول ستاد طراحی و اقدام فرهنگی سازمان تبلیغات:
مسئول ستاد طراحی و اقدام فرهنگی از نصب بیش از ۱۶۰ هزار بیلبورد شهری و بین شهری و مشکی پوش کردن ۷۰ هزار مرکز آموزشی کشور در ایام محرم امسال خبر داد.
۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۶
حجت الاسلام والمسلمین مهاجرنیا مطرح کرد:
استاد فلسفه سیاسی گفت: تمدن هدف ذاتی انقلاب اسلامی نیست بلکه ابزار قدرت و اقتدار نظام اسلامی است. دنیای امروز به مواجهه و جنگ تمدن‌ها تبدیل شده است. تمدن؛ بزرگ‌ترین ابزار «موازنه قوا» است.
۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۰
حدیث امام علی (ع) درباره نشانه هاى بخت‌برگشتگی را در این گزارش بخوانید.
۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۶
آیت الله کمیلی خراسانی با علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی دیدار و گفتگو کرد.
۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۳
با حضور مدیر عامل بنیاد کرامت رضوی، ۴۴ واحد مسکونی زلزله‌زدگان رامیان استان گلستان که به همت آستان قدس رضوی تکمیل شده است، به مردم این منطقه تحویل شد.
۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۸
مراسم دومین یادواره ۱۳۰ شهید شهرک شاهد منطقه ۱۵ امروز با مداحی سعید حدادیان در مسجد شهدای بعثت و پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء برگزار می‌شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار