فرهنگی - دین و اندیشه
دین و اندیشه
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۱
بزرگداشت حاج شیخ على سعادت پرور (پهلوانى تهرانى) از شاگردان تراز اول علامه طباطبائی چهارشنبه ۹ آذر ماه در حوزه هنری انقلاب اسلامی با حضور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی برگزار می‌‎شود. حجت‌الاسلام والمسلمین محمدحسین شیرازی و استاد محمدتقی فیاض‌بخش در این مراسم سخنرانی خواهند کرد.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۰
عضو کمیته علمی همایش مطالعات حکمت عملی:
ذوالحسنی افزود: منظور از حکمت عملی این است که اصول مورد توجه قرار بگیرد. یکی از حوزه‌هایی است که اندیشمندان و فرهیختگان هر جامعه باید به آن بیاندیشد و بر اساس آن فرهنگ جامعه را مهندسی کنند.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۰
بازخوانی نهج البلاغه| ۹
عامل اصلی پیشرفت امام بزرگوار ما و موفقیت او این است که به یک اصل قرآنی، به یک حقیقت قرآنی، با همه‌ی وجود، با همه‌ی دل، ایمان آورد و با همه‌ی توان در راه آن تلاش و کار کرد.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۶
به مناسبت دومین سالگرد شهادت دانشمند هسته‌ای محسن فخری‌زاده، نشست تخصصی مطالعات بینارشته‌ای فیزیک و فلسفه اسلامی با همکاری مؤسسه آموزشی پژوهشی نفحات برگزار می‌شود.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۰
حدیث روز؛
‌می‌توان گفت هوس‌های دنیایی که سرمنشاء آن حب دنیا است، آغاز انحراف نسل بشر است. هوس‌های دنیایی، دنیای مادی را در چشم انسان زیبا و بزرگی گناه را ناچیز جلوه می‌دهد.
۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۲
اولین نشست گروه تاریخ دانشگاه بین المللی اهل بیت (ع)، از سلسله نشست‌های علمی با محوریت افسانه‌های تاریخ‌ساز دوشنبه ۷ آذرماه برگزار می‌شود.
۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۲
اعضای کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور برای حمایت از تیم ملی فوتبال کشورمان که این روز‌ها در مرحله گروهی مسابقات جام جهانی، بازی‌های خود را پیگیری می‌کند، ۲ سرود تولید و منتشر کردند.
۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۰
بازخوانی نهج البلاغه| ۸
انسان‌ها به برکت خِرَد است که میتوانند پیام پیامبران را درک کنند؛ از مشکلات و دشوارى‌هاى راه نورانى پیغمبران نهراسند و آن‌ها را بتوانند پشت سر بگذارند.
۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۳
حجت‌الاسلام مسعود عالی، گفت: افرادی که به هر صورتی مرتبط با مسجد هستند نمایشگاه مسجد جامعه پرداز یک منبع دقیق و کامل برای آنان است.
۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۳
از سوی مجمع عالی علوم انسانی اسلامی برگزار می‌شود؛
هفتمین کنگره بین‌المللی علوم انسانی اسلامی با هدف گفتمان‌سازی، تولید علم و نظریه‌پردازی، تضارب اندیشه‌ها و ارتباط مستمر با جامعه‌ی علمی، آبان ۱۴۰۲ در ایران برگزار می‌شود.
۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۷
حجت الاسلام مهاجرنیا تبیین کرد:
رئیس اندیشکده مطالعات انقلاب اسلامی طلوع مهر گفت: درمنظومه فکری گفتمان انقلاب اسلامی «اخلاق» یکی از مهمترین دال‌هایی است که در پیرامون نقطه مرکزی «اسلام ناب» وجود دارد.
۰۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۲
دبیر ستاد برگزاری سالگرد ارتحال آیت‌الله حاج شیخ علی آقا سعادت پرور (پهلوانی تهرانی) از برگزاری هجدهمین مراسم ارتحال در شهر مقدس قم خبر داد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار