فرهنگی - دین و اندیشه
دین و اندیشه
۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۱
مدیر کتابخانه امام امیرالمؤمنین (ع) نجف با اشاره به شکایت علمای اهل سنت از علامه امینی و درخواست اعدام برای وی گفت: قاضی القضات بغداد پس از مطالعه الغدیر گفت: با یک شرط می‌توانم امینی را محاکمه کنم که شما همه مصادر، منابع بزرگ و کتاب‌های‌تان را بسوزانید، چون او از کتاب‌های شما بهره‌برداری کرده است.
۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۸
در دیدار تولیت آستان قدس رضوی با وزیر کشور مطرح شد
در دیدار تولیت آستان قدس رضوی و وزیر کشور، بر لزوم توجه دولت به وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم و تلاش برای بهبود آن تأکید و به ظرفیت‌های اجتماعی و عمومی خراسان رضوی اشاره شد.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۰
«سید رحیم توکل» نماینده مجلس خبرگان رهبری وحدت را از احکام مستقل عقلی خواند که حتی اگر در شرع مقدس به آن اشاره‌ای نشده بود، به حکم عقل واجب می‌شد.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۶
پیروزی‌های مقاومت اسلامی در لبنان و فلسطین به یکدیگر گِره خورده اند؛ به ویژه پس از آنکه انقلاب اسلامی ایران مسأله فلسطین را به یک مسأله اسلامی و فراتر از آن به یک مسأله بین‌المللی تبدیل کرد،
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۳
عضو شورای نگهبان اظهار داشت: براساس فرمایشات قرآن کریم باید در همه زمینه‌های نظامی و سیاسی، قوی شد و کسب اقتدار کرد تا جنگی رخ ندهد و باید گفت که فلسفه بزرگ جهاد در اسلام پیشگیری از جنگ است.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۹
مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور در حکمی «مدیر تیم ایده مسجدی ها؛ مستقر در مرکز ملی نوآوری خلاقیت اشراق» را به عنوان «دبیر ستاد راهبری مساجد مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه» منصوب کرد.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۸
دبیر کل جنبش توحید اسلامی لبنان تاکید کرد: «وحدت» یک واجب دینی و یک نیاز انسانی و اسلامی است.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۲
در ادامه سرکوب اقشار دیندار جمهوری آذربایجان، نیرو‌های پلیس باکو عصر روزگذشته همزمان با جشن‌های هفته وحدت، چند روحانی فعال و «تمکین جعفر اف» روزنامه نگار آذربایجانی را بازداشت کردند.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۳
حدیث امام حسین (ع) درباره هشیاری در طلب دنیا را در این گزارش بخوانید.
۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۳
عضو ارشد جنبش حماس:
عضو ارشد جنبش حماس تأکید کرد: عادی‌سازی روابط با دشمن صهیونیستی «خنجر خیانتی» است که از پشت به ملت فلسطین زده شد.
۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۳
سید حسن نصر الله در نشست افتتاحیه کنفرانس وحدت:
نشست افتتاحیه سی و پنجمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی با سخنرانی سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد.
۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۳
نایب رئیس شورای عالی مجمع تقریب مذاهب اسلامی:
«مولوی محمد اسحاق مدنی» نایب رئیس شورای عالی مجمع تقریب مذاهب اسلامی بازگشت به اسلام را تنها راه ایجاد وحدت و تنها راه برون رفت از تفرقه و اختلاف توصیف کرد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار