فرهنگی - رادیو و تلویزیون
رادیو و تلویزیون
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۴
رئیس سازمان صداوسیما:
رئیس سازمان صداوسیما به زمینه‌های بروز تأخیر در ارائه روایت اول از برخی حوادث ۷۰ روز گذشته پرداخت و گفت: اگر صداوسیما به موقع وارد میدان اطلاع‌رسانی بشود، می‌توان بحران‌ها را مدیریت و به حل مشکلات کمک کرد.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۵
برنامه رادیویی «سینمای رشد» همزمان با شروع جشنواره فیلم رشد روی آنتن رادیو نمایش می‌رود.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۸
رئیس سازمان صداوسیما:
رئیس سازمان صداوسیما گفت: اقداماتی که امسال و در این دوره جام جهانی در سازمان صداوسیما، برای حمایت از تیم ملی و تقویت انسجام و وحدت ملی انجام دادیم، در ادوار گذشته کم سابقه بوده است.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۵
دیدار تیم ملی فوتبال ایران و آمریکا در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را مهرزاد عطاران از رادیو ورزش و اکبر ارمنده از رادیو جام جهانی گزارش خواهند کرد.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۶
تصویر برداری سریال ۳۰ قسمتی شهباز به کارگردانی حمیدرضا لوافی به پایان رسید.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۵
محمدرضا هدایتی به مدت یک سال از فعالیت در فضای مجازی منع شد.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۸
اگر خودتان را در زمینه اجرای تلویزیونی مستعد می‌دانید به فراخوان مجری‌شو شبکه افق بپیوندید.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۷
موزه سینمای ایران در ادامه انتشار برنامه‌های تاریخ شفاهی خود به مناسبت زادروز داریوش فرهنگ، بخش‌هایی از گفت‌وگوی این بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون را منتشر کرد.
۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۷
مستند سینمایی «داستان یک جدایی» روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود.
۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۰
امام صادق (ع) (به یکى از شیعیان) فرمود: آیا (شما دوستان و شیعیان) با یک دیگر همنشینى و گفتگو دارید؟ عرض کردم: بلى، فرمود: این مجلس‌ها را دوست مى‏دارم، پس فضایل و سخنان ما را (در مورد احکام دین یا مصایب ما) زنده نگه دارید.
۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۸
بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به شرایط اخیر کشور، گفت: این وضعیت عین کلمه اغتشاشات را به نمایش گذاشته است، مردم باید عمق مسئله را ببینند و درک کنند، نباید اجازه دهیم به تمامیت ارضی ما نگاه چپ شود.
۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۷
در هفته اول آذرماه فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی جدیدی از جمله «سایه‌های سبز»، «مجنون»، «سلام بر ابراهیم» و «خودکار عطری» از قاب شبکه‌های مختلف سیما نمایش داده می‌شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار