سیاسی - مجلس
مجلس
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۱
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه مشترک امروز مجلس و دولت نمایندگان تاکید کردند که باید پرونده مجرمان اغتشاشات اخیر به سرعت رسیدگی شود.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۴
دقایقی پیش جلسه علنی مجلس آغاز شد و گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد طرح دوفوریتی الحاق یک ماده به قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در دستورکار قرار گرفت.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۱
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از احتمال تعطیلی فردا (چهارشنبه) در صورت پیروزی و صعود تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر خبر داد.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۲
عمویی در گفتگو با دانشجو:
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: خاک عراق نباید به محلی برای تعرض به امنیت ملی کشور ما تبدیل شود.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۴
دقایقی پیش، جلسه غیرعلنی مجلس شورای اسلامی با مسئولان قوه قضائیه در صحن مجلس آغاز شد.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۳
قالیباف با بیان اینکه فرهنگ بسیجی در بسیاری از امور راهگشا است، گفت: هرگاه در کشور دچار مشکل شدیم، به دلیل این است که از فرهنگ بسیج دور شده‌ایم.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۴
سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ خبر داد؛
علی خضریان گفت: موضوع وارونگی هوا و راهکار‌های مقابله با آن پیش از شروع فصل سرما و پدیده ریزگردها، پروژه‌های فاقد مجوز‌های زیست محیطی از جمله موضوعاتی بود که در کمیسیون اصل 90 مورد بررسی قرار گرفت.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۳
در دیدار فرمانده و معاونان نداجا مطرح شد؛
رئیس مجلس ضمن انتقاد از سهم ۲ تا ۳ درصدی دریا در تولید ناخالص داخلی کشور، گفت: موضوعات دریاپایه در برنامه هفتم توسعه باید مورد توجه جدی قرار گیرد.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۶
غضنفرآبادی در گفتگو با دانشجو:
رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: اقدامات اخیر برخی رسانه‌های فارسی زبان از لحاظ حقوقی و قانونی، اقداماتی مجرمانه محسوب می‌شود که باید تحت تعقیب قرار بگیرند.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۵
سنگدوینی در گفتگو با دانشجو:
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: توسعه پالایشگاه‌های فراسرزمینی می‌تواند مشکل ذخایر ارزی کشور را تا حد قابل توجهی حل و فصل ‌می‌کند.
۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۳
شریفیان در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
نماینده تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلام‌شهر باتوجه‌به اهمیت جایگاه معاون پرورشی در مدارس گفت: همان‌طور که می‌دانید ما وزارت آموزش نداریم؛ بلکه وزارت آموزش‌وپرورش داریم. این بدین معناست که پرورش به‌اندازه آموزش ارزشمند است و نمی‌توان اولویتی هم برایشان قائل شد.
۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۰
سوال ملی تعدادی از نمایندگان از وزیر بهداشت و درمان در خصوص عدم اقدام امنیت شغلی کادر درمان در دوران کرونا در جلسه علنی امروز مجلس اعلام وصول شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار