سیاسی - مجلس
مجلس
۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۶
اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از نیروگاه اتمی بوشهر بازدید کردند.
۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۰
عسگری در گفتگو با دانشجو:
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: دولت جدید باید تلاش کند در کنار واردات نهاده‌های دامی به کشور، در داخل نیز کشت و زر این نهاده‌ها دوباره به جریان بیفتد و همچنین در بحث کشت‌های فراسرزمینی باید گام‌هایی توسط دولت برداشته شود.
۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۵
رئیس مجلس شورای اسلامی که صبح امروز به منظور دیدار با آیات عظام، علما و مراجع تقلید به شهر مقدس قم سفر کرده، با آیت الله العظمی سیدمحمدعلی علوی گرگانی دیدار و گفت و گو کرد.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۷
۴۵ نماینده مجلس شورای اسلامی در تذکر کتبی به وزیر اقتصاد خواستار پیگیری پرونده عاملان نصب ماینر در ساختمان بورس و برخورد با متخلفان شدند.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۹
اسبات در دیدار وزیر اقتصاد، تاکید کرد: گزارش تفریغ بودجه ۱۴۰۰ هم مانند بودجه ۱۳۹۹ زودتر از موعد ارائه می‌شود.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۳
دبیر شورای نگهبان گفت: مشکلات دنیای اسلام تحمیلی و خواست قدرت‌های ضد اسلام است و اگر دولت‌ها و کشور‌های اسلامی این حقیقت را متوجه باشند به جای اینکه به فکر نقشه‌ها و طرح‌های شیطانی مستکبران باشند، حول محور واحد و اشتراکات، تأمین منافع امت اسلامی را دنبال می‌کنند.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۲
ابوترابی در گفتگو با دانشجو:
نماینده مردم در مجلس گفت: تغییرات جزئی بر روی طرح شفافیت آرا انجام شده است و این طرح به زودی در دستورکار صحن علنی مجلس شورای اسلامی قرار می‌گیرد.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۱
کمیسیون اصل نود مجلس پرونده زنگنه و ابتکار را به خاطر به بن بست رساندن پروژه بنزین‌سازی و بهینه‌سازی بنزین به قوه قضائیه ارسال کرد.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۵
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تصویب یک ماده از لایحه نظام رتبه‌بندی معلمان، عناوین ۵ گانه «رتبه‌بندی معلمان» را تعیین کردند.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۹
رئیس کمیسیون جهش تولید مجلس: از سال ۹۷ تاکنون بخاطر ارز ۴۲۰۰ تومانی فقط از پول نفت حدود ۷۰۰ هزار میلیارد تومان از دست داده‌ایم.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۳
جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی آغاز شد.
۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۲
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: قرار است، بزودی رئیس‌جمهور اولین دیدار خود را با نمایندگان استان آذربایجان‌های شرقی و غربی برگزار کند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار