سیاسی - دیگر رسانه‌ها
دیگر رسانه‌ها
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۱
یک روزنامه اصلاح‌طلب درباره گزارش توزیع بودجه سال ۹۹ تصریح کرد سوء عملکرد دولت در هدررفت منابع با وجود وضعیت کسری بودجه و محدودیت منابع اتفاق افتاده و مقصران باید محاکمه شوند.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۳
یک اندیشکده آمریکایی با هشدار درباره تداوم تحریم‌ها علیه ایران تاکید کرد: نتایج مورد انتظار کاخ سفید برعکس از آب درآمده و ایران در حال تنوع بخشیدن به اقتصاد خود و خروج از وابستگی به درآمد نفت است.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۹
عضو کمیسیون تدوین آئین‌نامه داخلی مجلس از مصوبه امروز این کمیسیون برای ارائه چند لایه لایحه بودجه سالیانه به مجلس خبر داد.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۶
عضو حزب اتحاد ملت می‌گوید؛ مقایسه روحانی با مرحوم هاشمی و توقع ایفای نقش مشابه هاشمی از سوی روحانی، توقع بیجایی است.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۳
یک دیپلمات وابسته به طیف مدعیان اصلاحات و اعتدال می‌گوید پلتفرم دولت روحانی برای مذاکره معلوم بود و دولت رئیسی هم باید پلتفرم خود را معلوم کند.
۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۴
ارگان حزب کارگزاران می‌گوید: آقای روحانی می‌تواند کمر همت ببندد و به عنوان چهره‌ای صاحب سبک و برنامه، در قالب نهادی سیاسی و مدیریتی، ظهور عملیاتی و اجتماعی جدی داشته باشد.
۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۹
استاد دانشگاه آلاباما می‌گوید تا وقتی آمریکا و غرب دنبال نسیه دادن و نقد گرفتن در برجام باشند، مذاکرات به نتیجه نمی‌رسد.
۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۹
عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس گفت: معاون اقتصادی رئیس جمهور عنوان کرد که به دنبال حذف ارز ترجیحی و ساماندهی یارانه‌های پنهان در کشور هستیم.
۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۳
رئیس اسبق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تحلیل القایی سازمان برنامه و بودجه دولت سابق را به دولت فعلی نسبت داد و براساس آن داستان‌سرایی و سناریوبافی کرد.
۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۰
عضو هیأت رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت: اعلام نظر قوه قضائیه در مورد نقل و انتقال خودرو توسط دادستان به دنبال نامه کمیسیون اصل ۹۰ بوده است.
۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۱
روزنامه اصلاح‌طلب حامی دولت روحانی اذعان کرد: دولت قبلی در ماه‌های پایانی عمر خود، آشفتگی‌های فراوانی را در روند کلی حقوق گروه‌های مختلف ایجاد کرد و موجب افزایش نقدینگی و تورم شد.
۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۵
هادی بیگی‌نژاد تاکید کرد: برای ساخت فازهای 2 و 3 نیروگاه اتمی بوشهر نیازمند 10 میلیارد دلار بودجه هستیم که فقط می‌تواند با تهاتر نفتی آنرا تامین کنیم.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار