سیاسی - دیگر رسانه‌ها
دیگر رسانه‌ها
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۷
چشم‌انداز اقتصاد جهانی در زمینه افزایش تورم و رکود در سال میلادی جدید، تیره و تار است.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۳
دولت و مجلس باید ضمن حمایت از تولید، بر سوداگران و دلالان سخت بگیرند. تنها در این صورت است که التهابات بازار مسکن فروکش می‌کند.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۲
«حجاب بهانه بود و معترضان نسبت به مشارکت سیاسی، دیپلماسی و مسائل اقتصادی نارضایتی دارند».
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۸
در پی اعلام خبر توافق بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با صهیونیست ایتمار بن غفیر، برای واگذاری وزارت امنیت داخلی به وی، بنی گانتس وزیر دفاع اسرائیل نوشت: این امنیت ملی است، یا متلاشی کردن امنیت و ایجاد ارتش مخصوص برای بن‌غفیر؟
۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۷
رئیس دفتر خاتمی در دولت اصلاحات می‌گوید: در اعتراضات اخیر، علی‌رغم مکاتبه آقای خاتمی با رهبری و ملاقات اصلاح‌طلبان با مسئولان عالی‌رتبه برای جلوگیری از خشونت و اصلاح امور، نشانه‌ای از اینکه خواسته‌ها مورد توجه حاکمیت قرار گرفته باشد نیست که کاش بود.
۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۱
نیویورک‌تایمز با ادعای این که برخی قطعات به کار رفته در پهپاد‌های جنگی ایرانی، آمریکایی هستند، از دور خوردن تحریم‌ها در این حد ابراز تعجب کرد.
۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۸
پلیس رژیم صهیونیستی می‌گوید: بمب‌های منفجر شده در اورشلیم (بیت‌المقدس) کیفیت بالایی داشته و سلول‌های سازمان‌یافته، آن‌ها را کار گذاشتند.
۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۳
چند تن از زنان وابسته با اپوزیسیون را کسی به ملاقات ماکرون برد، که یک صهیونیست دوآتشه است و در کارنامه خود، کمک به جنگ داخلی لیبی را دارد.
۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۷
بعد از گذشت حدود هفتاد روز از زمانی که فتنه اغتشاشات کلید خورد، حالا دیگر واقعیت اغتشاش و آشوب برای بی‌اطلاع‌ترین مردم هم آشکار شده است.
۰۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۰
یادداشت/
فوتبال نمادی است که موجب تبلور هویت ملی می‌شود و باهمراهی نماد‌هایی همچون «صعود» و «پرچم» ما را به عنوان یک ملت پیوند می‌زند؛ نمادی که این روز‌ها مورد هجمه براندازان و وطن‌فروشان قرارگرفته است.
۰۱ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۷
یک دیپلمات سابق می‌گوید: اگر ایران به اروپا گاز صادر می‌کرد، جنگ اوکراین اتفاق نمی‌افتاد.
۰۱ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۱
سایت حق‌العمل کار وابسته به مدعیان اصلاحات، تجزیه‌طلبی اشرار تروریست در جریان اغتشاشات اخیر را انکار کرد و آن را فوبیا (ترس بیمارگونه و نامعقول) نامید.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار