استان‌ها - خراسان رضوی
خراسان رضوی
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۹
جلسه رسیدگی به اتهامات مجید رهنورد عامل شهادت دو بسیجی حافظ امنیت در مشهد، امروز به ریاست قاضی سید هادی منصوری در دادگاه انقلاب شهر مشهد برگزار شد.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۴
قائم مقام وزیر علوم در امور بین‌الملل پارک علم و فناوری خراسان میزبان وحید حدادی، رییس مرکز همکاری‌های علمی بین‌المللی وزارت علوم و قائم مقام وزیر علوم در امور بین‌الملل بود.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۰
طحان نظیف در جمع دانشجویان مشهدی:
سخنگوی شورای نگهبان در جمع طلاب و دانشجویان دانشگاه علوم اسلامی رضوی، ضمن اشاره به نقش و جایگاه مردم در حکومت اسلامی به مفهوم امام و امت و مردم در نگاه امام و رهبری پرداخت و از وظایف شورای نگهبان سخن گفت.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۴
فواد ایزدی در مشهد:
تحلیل‌گر مسائل بین‌المللی در حسینیه آیت الله سیدجواد خامنه‌ای مشهد گفت: سردار شهید سلیمانی یکی از اصلی‌ترین دلایل ناکامی آمریکایی‌ها در رسیدن به اهدافشان طی لشکرکشی به خاورمیانه بود.
۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۸
گزارش |
آستان قدس و شهرداری مشهد برای صدور پروانه ساختمانی برای ۱۹ مورد از اراضی متعلق به آستان قدس در میانه مشهد و تغییر کاربری آنها از فضای سبز توافق کرده‌اند و سوال اینجاست که آیا آستان قدس قصد ایجاد ارزش افزوده از باغات خود دارد؟
۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۸
همایش استانی فلسفه و اخلاق اجتماعی به مناسبت روز جهانی فلسفه، با حضور علاقمندان، اساتید و طلاب و دانشجویان در دانشگاه علوم اسلامی رضوی برگزار شد.
۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۸
حجت‌الاسلام پژمانفر:
نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به تصمیماتی که در سطح ملی برای کاربری تفرجگاهی کمربندجنوبی مشهد اتخاذ شده هرگز این مسیر، کاربری ترافیکی نخواهد داشت.
۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۷
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه پیام نور مشهد:
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه پیام نور مشهد در نامه‌ای به رئیس کل دادگستری خراسان رضوی از وی خواست که بدون مماشات و قاطعانه با عاملان اغتشاشات اخیر برخورد کند.
۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۵
سومین نشست مدیران بومی سازی، تحقیق و توسعه صنایع فولادی کشور امروز دوم آذر، به میزبانی مجتمع فولاد خراسان و پارک علم و فناوری خراسان برگزار می‌شود.
۰۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۰
انجمن اسلامی عدالتخواه دانشگاه حکیم سبزواری:
انجمن اسلامی عدالتخواه دانشگاه حکیم سبزواری در نامه‌ای به حکیمی صدر، مدیر امور فرهنگی و اجتماعی این دانشگاه درخواست کرد که روند اخذ مجوز برنامه‌های فرهنگی را کوتاه کند.
۰۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۹
اعضای هیئت علمی دانشگاه رضوی:
اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم اسلامی رضوی در بیانیه‌ای ضمن تجدید پیمان با آرمان‌های امامین انقلاب و حمایت از مسئولان اجرایی و قضایی، اغتشاشات و حوادث اخیر را محکوم کردند.
۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۵
دادستان عمومی و انقلاب خراسان رضوی:
دادستان عمومی و انقلاب خراسان رضوی در نامه‌ای به ریاست سازمان صنعت، معدن خراسان رضوی بر ممنوعیت فعالیت معادن در ارتفاعات جنوبی مشهد تأکید کرد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار