استان‌ها - خراسان رضوی
خراسان رضوی
۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۰
وزیر علوم:
زلفی گل در جمع دانشجویان نخبه، علم و عقل را دو بال دانایی انسان معرفی کرد و گفت: از خداوند علمی بخواهید که از طریق آن بتوانید برای خود و جامعه ثروت آفرین باشید.
۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۷
رئیس نهاد رهبری در دانشگاه‌ها خطاب به نخبگان جوان:
حجت الاسلام والمسلمین رستمی، گره خوردن به اهل بیت (ع) به عنوان معادن و خزائن علم را، راهکار رفع محدودیت علم انسان دانست و گفت: همه دانشمندان مسلمان در مسیر زندگی و کسب علم از درگاه خداوند و اهل بیت (ع) استمداد داشته و به موفقیت‌های چشمگیر رسیده اند.
۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۵
رییس مرکز تحقیقات فضایی دانشگاه علم و صنعت:
رییس مرکز تحقیقات فضایی دانشگاه علم و صنعت گفت: در شرایطی که دنیا حتی تست یا پرتاب ماهواره را از ما دریغ کرد، خود را باور و کار را شروع کردیم و امروز با وجود همه تحریم‌ها پابه پای دنیا پیش می‌رویم.
۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۰
خطاب به دانشجویان نخبه مطرح شد
حجت الاسلام والمسلمین قرائتی با اشاره به اینکه استعداد بیشتر، شکر عملی بیشتر را می‌طلبد، گفت: رسالت نخبگان این است که هرکجا ضعف و کاستی وجود دارد به جای توجیه یا تضعیف، آن را تکمیل کنند.
۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۸
در آستانه میلاد پیامبر اکرم (ص)؛
بیش از ۵۰۰ نفر از رتبه‌های برتر آزمون سراسری در گروه ریاضی با حضور در حرم مطهر امام رضا (ع) با آن حضرت تجدید میثاق کردند.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۰
فیلم |
عضو گروه تهیه کننده طرح تفصیلی حرم مطهر گفت: اثرگذاری طرح‌ها در ایجاد رانت بسیار کم است و بخش مهمی از این رانت و انحصار‌ها به سازمانی بازمی گردد که اجرای طرح را به عهده دارد.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۸
مراسم تقدیر از پژوهشگران برتر دانشگاه آزاد مشهد با حضور مسئولان این دانشگاه برگزار شد.
۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۳
۷ عضو هیئت علمی دانشگاه فردوسی مشهد در فهرست یک درصد دانشمندان پراستناد موضوعی دنیا قرار گرفتند.
۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۵
به مناسبت هفته تربیت بدنی؛
بسیج دانشجویی دانشگاه تربت حیدریه با همکاری اداره تربیت بدنی این دانشگاه به مناسبت هفته تربیت بدنی، مسابقات ورزشی مجازی برگزار می‌کند.
۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۴
بسیج دانشجویی دانشگاه فردوسی:
بسیج دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد در نامه‌ای به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری خواستار تسریع در روند انتخاب رئیس این دانشگاه شد.
۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۱
گزارش |
شهردار جدید مشهد بیشتر از یک ماه است که حکم خود را از وزارت کشور گرفته؛ اما هنوز برای تغییر یا موضع‌گیری نسبت به برخی مسائل کلان مشهد، مثل بافت اطراف حرم، امتناع می‌کند. آیا تخریب در اطراف حرم مطهر ادامه پیدا می‌کند؟
۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۰
حجت‌الاسلام کرمی خبر داد
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی نهاد نمایندگی در دانشگاه‌ها گفت: یکی از مأموریت‌های مهم نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها توجه به نخبگان دانشگاهی است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار