استان‌ها - هرمزگان
هرمزگان
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۸
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
دادستان شهرستان بستک استان هرمزگان گفت: در خصوص زمین‌های روستای عالی احمدان هنوز رای صادر نشده است؛ یعنی اراضی جزو مستثنیات قرار می‌گیرد و به عنوان اراضی مردم شناسایی شده لکن اراضی ملی نیست.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۵
رئیس پارک زیست فناوری خلیج فارس قشم:
رئیس پارک زیست فناوری خلیج فارس قشم گفت: رویداد توسعه و ارتقای زیست بوم نوآوری استان‌ها (تانا) در راستای رفع نیاز‌های فناورانه دستگاه‌های اجرایی و بخش خصوصی جزیره قشم ۲۱ دی در محل پارک زیست فناوری خلیج فارس قشم برگزار می‌شود.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۸
گزارش|
دور دوم سفر‌های استانی رئیس جمهور از استان هرمزگان و شهرستان جاسک به منظور بازدید ایشان و هیئت همراه از رزمایش ارتش آغاز شد.
۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۷
به مناسبت سالروز تأسیس بسیج دانشجویی، گردهمایی بزرگ دانشجویان بسیجی هرمزگان با عنوان پیشگامان رهایی در مسجد جامع بندرعباس برگزار شد.
۰۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۱
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
دبیر مجمع مطالبه‌گران هرمزگان گفت: باتوجه به کمبود نیروی بهداشتی و درمانی نیاز است مدیران دانشگاه علوم پزشکی به صورت جدی پیگیر کمبود پزشک و عدم حضور دائمی مدیران در محل خدمت خود باشند.
۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۰
استاندار هرمزگان:
استاندار هرمزگان گفت: دولت برای احداث منازل در قالب ارائه تسهیلات و تکمیل زیرساخت‌های مورد نیاز در کنار مردم است به همین جهت مردم از این فرصت بسیار خوب ساخت مسکن استفاده کنند.
۲۷ آبان ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۵
طی بیانیه‌ای مطرح شد؛
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان هرمزگان در خصوص جنایت تروریستی در اصفهان و ایذه بیانیه‌ای صادر کرد و در این بیانیه تأکید کرد: حملات تروریستی اخیر مردم و حافظان امنیت را توأمان هدف قرار داده است.
۲۲ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۰
استاندار هرمزگان:
استاندار هرمزگان گفت: در گذشته واگذاری‌های زمین با رویه‌های نامناسبی انجام شده که در برخی موارد منجر به تضییع حقوق بیت‌المال شده؛ بر همین اساس هرگونه واگذاری زمینی در استان بدون مصوبه شورای برنامه‌ریزی غیرقانونی است.
۲۲ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۰
حسن عباسپور از اساتید برجسته رشته تاریخ در دانشگاه‌های هرمزگان در پی سانحه تصادف رانندگی در جاده بندرعباس - حاجی آباد درگذشت.
۱۹ آبان ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۴
گزارش |
پرونده واگذاری غیر قانونی زمین در شهرستان بستک استان هرمزگان سال‌هاست که مردم شهر‌های هنگویه و عالی احمدان را درگیر کرده و از سال ۱۳۹۱ که این واگذاری آغاز شد، تاکنون افراد فعال و رسانه‌های محلی سعی در آزادسازی این زمین‌ها از طریق نهاد‌های قانونی را داشتند.
۱۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۵
به صورت مجازی؛
کارگاه حقوق نشریات دانشگاهی، ویژه نشریات تازه تاسیس (مدیران مسئول و سردبیران) به صورت مجازی در دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان برگزار می‌شود.
۱۶ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۰
رییس دانشگاه آزاد هرمزگان:
رییس دانشگاه آزاد هرمزگان گفت:‌ یکی از ارکان مهم توسعه کشور در گرو ارتباط صنایع و دانشگاه است که می‌تواند توسعه فناوری را در جامعه سرعت بخشد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار