استان‌ها - هرمزگان
هرمزگان
۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۰
دانشگاه هنر با همکاری سازمان منطقه آزاد کیش، نخستین کنگره بین‌المللی فرهنگ و هنر در تمدن اسلامی را با تمرکز بر شخصیت پیامبر اکرم در هفته وحدت از ۲۷ مهر تا ۲ آبان برگزار می‌کند.
۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۸
خطاب به استاندار هرمزگان؛
بیانیه جمعیت فرهنگیان جوان هرمزگان خطاب به استاندار جدید: آموزش و پرورش را جزو اولویت های کاری خود قرار داده و آن را از نفوذ و فشار سیاسیون نجات دهید.
۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۵
در آیین تکریم و معارفه استاندار هرمزگان؛
وزیر کشور با تاکید بر نقش هرمزگان در توسعه تبادلات تجاری و مرزی با کشور‌های خلیج فارس گفت: دست کشور‌های اسلامی را برای همکاری می‌فشاریم و انتظار می‌رود در سایه تبادلات مرزی تجاری، جزایر نیز قوی‌تر و آبادتر شوند.
۰۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۶
معاون علمی دانشگاه آزاد واحد قشم گفت: امکان استفاده از خدمات آزمایشگاه‌های پژوهشی و تحقیقاتی این واحد دانشگاهی برای همه محققان و پژوهشگران فراهم است.
۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۷
هسته بین الملل ناحیه بسیج دانشجویی استان هرمزگان دوره مقدماتی اشنایی با هفت کشور منطقه (سفیران انقلاب اسلامی) را بصورت مجازی برگزار کرد.
۲۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۰
سخنگوی علوم پزشکی استان هرمزگان مطرح کرد
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان گفت: والدین می‌توانند برای دریافت واکسن فرزندانشان در سامانه salamat.gov.ir ثبت نام کنند که پس از ایمنی کامل دانش آموزان مدارس بازگشایی می‌شوند.
۲۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۶
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان گفت: در یک هفته گذشته ۳۵ درصد کاهش موارد مثبت در استان به ثبت رسید.
۲۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۸
سخنگوی علوم پزشکی استان هرمزگان گفت: اختصاص نوع و تعداد واکسن به استان‌ها به عوامل، تعداد افراد واجد شرایط هر منطقه، استقبال مردم از انوع مختلف واکسن و تعداد و نوع واکسن‌هایی که به کشور وارد می‌شود، دارد.
۲۲ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۱
رئیس مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس، از پوشش کامل واکسیناسیون در جمعیت بالای ۱۸ سال بندرعباس خبر داد.
۲۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۱
سخنگوی ستاد مدیریت بیماری کرونا استان هرمزگان:
سخنگوی ستاد مدیریت بیماری کرونا استان هرمزگان گفت: همه افراد بالای ۱۸ سال در روستاهای استان در مدت یک هفته واکسینه می‌شوند.
۲۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۸
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان گفت: در مجموع دو هفته گذشته حدود ۵۰ درصد موارد بستری کرونا در همه شهرستان‌های هرمزگان کاهش داشته است.
۱۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۵
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان:
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان گفت: کسانی که تاریخ تزریق دوز دوم واکسن اسپوتنیکشان گذشته به دلیل مشابه بودن پلتفرم مشابه ساخت این دو واکسن، می‌توانند از واکسن آسترازنکا استفاده کنند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار