استان‌ها - یزد
یزد
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۱
بر اساس گزارش مؤسسه استنادی علوم و پایش علم و فناوری ISC، سه عضو هیئت علمی دانشگاه یزد در میان دانشمندان یک درصد برتر جهان قرار گرفتند.
۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۰
وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری:
وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با بیان اینکه در گردشگری و به ویژه حوزه‌های تفریحی برای مردم، دچار کم‌کاری هستیم، به سرمایه‌گذاران توصیه کرد به این بخش ورود کرده و از مشوق‌های آن مثل وام و زمین بهره‌مند شوند.
۲۹ آبان ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۱
گزارش|
سالیان اخیر رفتار مؤلفه‌­های اقلیمی نسبت به چند دهه گذشته تغییر کرده و ناهنجاری آن­‌ها افزایش یافته است، این ناهنجاری­‌ها در آب و هوا با نام تغییر اقلیم شناخته می­ شوند.
۱۵ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۶
استاندار یزد:
استاندار یزد گفت: اجازه نخواهیم داد به خاطر تعلل و کوتاهی دستگاه، مدیر یا کارشناس در اجرای طرح‌های مناطق سیل زده، جان مردم به خطر بیفتد.
۱۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۱
مدیر کل تبلیغات اسلامی یزد مطرح کرد
مدیرکل تبلیغات اسلامی یزد گفت: اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی و بصیرتی با همکاری مردم باعث تقویت نقش مساجد می‌شود.
۱۵ مهر ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۰
معاون آموزشی دانشگاه یزد:
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه یزد با تکذیب برخی شایعات مبنی بر مجازی شدن کلاس‌های آموزشی، گفت: تمامی کلاس‌های آموزشی دانشگاه یزد در تمامی مقاطع تحصیلی به صورت حضوری دایر است.
۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۰
دانشگاه یزد امسال در جشنواره شهید رجایی موفق به کسب سه مقام برتر در شاخص‌های عمومی و اختصاصی ابلاغی سازمان اداری و استخدامی کشور و مدیر برتر استانی شد.
۰۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۶
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه یزد:
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه یزد گفت: با پیگیری‌های انجام شده از طریق مراجع ذی صلاح مشخص شد، هیچکدام از دانشجویان دانشگاه یزد بواسطه فعالیت سیاسی در محیط دانشگاه در وقایع اخیر بازداشت نشده اند.
۰۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۰
قابل توجه دانشجویان؛
برنامه ثبت‌نام حضوری نودانشجویان و مصاحبه با بورسیه های شغلی دانشگاه یزد در مقطع کارشناسی اعلام شد.
۰۷ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۰
از شنبه نهم مهرماه؛
مدیریت امور آموزشی دانشگاه یزد با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: تمامی کلاس‌های آموزشی دانشگاه از شنبه نهم مهرماه حضوری تشکیل می‌شود.
۳۱ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۰
در بیانیه‌ای مطرح شد
جمعی از تشکل‌های دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی شهیدصدوقی یزد در بیانیه‌ای از قوه قضاییه، سازمان قضایی نیرو‌های مسلح و دادستان تهران خواستار بررسی فوت مهسا امینی شدند.
۲۷ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۱
مطابق با تقویم آموزشی صورت گرفت
تمامی کلاس‌‎های آموزشی دانشگاه یزد در تمام مقاطع تحصیلی از  امروز، ۲۷ شهریورماه ۱۴۰۱ مطابق با تقویم آموزشی دانشگاه، به صورت حضوری تشکیل شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار