استان‌ها - اردبیل
اردبیل
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۵
سرپرست دانشگاه محقق اردبیلی:
سرپرست دانشگاه محقق اردبیلی و جانشین ستاد برگزاری هفته پژوهش و فناوری استان اردبیل گفت: دستگاه‌های اجرایی به دانشگاه‌ها اعتماد داشته و طرح‌های پژوهشی خود را به دانشگاه‌ها واگذار کنند.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۰
نام سه عضو هیئت علمی و یک نفر از فارغ‌التحصیلان این دانشگاه در زمره پژوهشگران پراستناد یک درصد برتر جهان قرار گرفت.
۲۳ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۰
اعضای شورای مرکزی دفتر جامعه اسلامی دانشجویان در دانشگاه‌های محقق اردبیلی و علوم پزشکی اردبیل با نماینده، ولی فقیه در این استان دیدار کردند.
۱۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۴
نیما حسن‌زاده، دانشجوی دکترای مدیریت ورزشی دانشگاه محقق اردبیلی موفق به ثبت اختراع دستگاه شنا سوئدی و پشت بازو مکانیکی برای استفاده در فضا‌های عمومی و باشگاه‌های ورزشی در سطح بین‌المللی شد.
۱۶ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۵
سرپرست مدیریت امور پژوهشی دانشگاه محقق اردبیلی از صعود ۲۰۰ پله‌ای این دانشگاه در بین دانشگاه‌های برتر جهان در حوزه علوم زیستی (Life sciences) در رتبه‌بندی موضوعی تایمز ۲۰۲۳ خبرداد.
۱۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۳
فردا، ۱۲ آبان؛
آیین تجلیل از برگزیدگان جشنواره مالک اشتر بسیج دانشجویی اردبیل فردا، ۱۲ آبان در دانشگاه آزاد اردبیل برگزار می‌شود.
۱۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۴
سرپرست دانشگاه محقق اردبیلی گفت: در بحث پوشش خوابگاهی میانگین کشوری ۳۷ درصد است؛ اما این میزان در دانشگاه محقق اردبیلی ۲۰ درصد بوده که نیازمند توجه ویژه خیرین در این خصوص هستیم.
۰۴ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۵
معاون راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: ۱۶ میلیارد تومان اعتبار از طریق شرکت بازآفرینی شهری برای بازسازی و مرمت بازار تاریخی اردبیل اختصاص یافته است.
۲۶ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۹
۱۲ دفتر تشکل دانشجویی و دانش آموزی اردبیل:
۱۱ دفتر تشکل دانشجویی و یک تشکل دانش آموزی در نامه‌ای سرگشاده به علی دایی از وی خواستند تا هزینه‌ای را که برای کشور درباره انتشار خبر دروغ فوت یک دانش آموز در مدرسه شاهد ایجاد کرده، بپردازد.
۲۵ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۵
سرپرست معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه محقق اردبیلی گفت: رتبه‌بندی دانشگاه‌های کشور‌های گروه D ۸-۲۰۲۱ از سوی مؤسسه استنادی علوم و پایش علم و فناوری (ISC) منتشر شد و این دانشگاه در جایگاه ۱۷۴ این رتبه بندی قرار گرفت.
۲۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۵
معاون اداری دانشگاه محقق اردبیلی:
معاون اداری و مالی دانشگاه محقق اردبیلی گفت: پروژه سومین خوابگاه متاهلی دانشگاه در شهریور امسال کلنگ‌زنی شده و امیدواریم تا پایان سال ۱۴۰۲ به بهره‌برداری برسد.
۲۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۵
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه محقق اردبیلی گفت: ۱۲ هزار و ۴۹۲ دانشجوی این دانشگاه از ابتدای سال تحصیلی جدید در کلاس‌های درسی حضوری شرکت می‌کنند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار