استان‌ها - اردبیل
اردبیل
۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۸
گزارشی از یک سفر استانی رئیسی|
رئیس جمهور در سفری استانی در اردبیل حضور یافت و ضمن بازدید از شرکت کشت و صنعت مغان، راه آهن اردبیل و طرح آبیاری خداآفرین، وعده حمایت دولت از کشت وصنعت مغان و افتتاح یک ماهه راه آهن اردبیل را به مردم داد.
۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۰
رئیس جمهور در اردبیل:
رئیسی جمهور در سفر به استان اردبیل به شرکت کشت و صنعت مغان رفت و با کارکنان این شرکت دیدار کرد.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۲
گزارش|
رئیس جمهور سال گذشته در کسوت ریاست دستگاه قضا به اردبیل رفت و پس از بازدید از کارخانه پارچه سبلان، بانی بازگشت این شرکت به مالک اصلی شد؛ اما اکنون مشکلات آن بیشتر از گذشته است.
۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۰
پژوهشگر دانشگاه آزاد اردبیل براساس گزارش وب‌سایت علوم (WOS) در زمره یک درصد دانشمندان براتر جهان قرار گرفت.
۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۰
براساس آخرین رتبه‌بندی تایمز؛
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه محقق اردبیلی از حضور شایسته این دانشگاه در بین ۴۰۰ دانشگاه برتر جهان در رتبه‌بندی موضوعی تایمز ۲۰۲۲ در حوزه مهندسی (Engineering) خبر داد.
۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۹
به همت جهادگران اردبیلی؛
جهادگران بسیجی دانشگاه‌های اردبیل با برگزاری رزمایش کمک مومنانه ۲۰۰ بسته معیشتی به خانواده‌های نیازمند این استان اهدا کردند.
۱۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۷
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل:
رئیس دانشگاه عوم پزشکی اردبیل از تزریق واکسن کرونا به بیش از ۹۰۰ هزار نفر در این استان خبر داد و گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۴ نفر بیمار جدید در اثر ابتلا به کرونا در مراکز درمانی این استان بستری شدند.
۱۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۰
به همت فناوران اردبیلی;
فناوران مستقر در مرکز رشد دانشگاه محقق اردبیلی موفق به طراحی و تولید دستگاه تزریق پلاستیک شدند که قابل حمل و ارزان‌تر از نمونه‌های مشابه است.
۱۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۸
استاندار جدید اردبیل در جلسه با اعضای شورای دانشگاه محقق اردبیلی بر حضور دانشگاه در نظام تصمیم‌سازی این استان تأکید کرد.
۱۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۰
ایقانی در گفتگو با دانشجو:
مسئول اردوی جهادی بسیج دانشجویی اردبیل گفت: دانشجویان دانشگاه آزاد اردبیل همزمان با اربعین حسینی پویش مشق احسان را برگزار کرده و ۳۰۰ بسته لوازم‌‌التحریر به دانش‌آموزان نیازمند اهدا کردند.
۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۰
رئیس گروه همکاری‌های علمی و بین‌المللی دانشگاه محقق اردبیلی گفت: با تخصیص ۴ سهمیه جدید در اعزام هیات علمی، میزان حمایت اتحادیه اروپا از دانشگاه محقق اردبیلی از مرز ۴۱ هزار دلار گذشت.
۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۸
با حضور مسئولان؛
یادمان شهدای گمنام و فاز دوم دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه محقق اردبیلی با حضور مسئولان استانی افتتاح شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار