فرهنگی - موسیقی
موسیقی
۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۴
پروین بهمنی از هنرمندان و پژوهشگران شناخته شده موسیقی ایرانی و خالق لالایی‌های مادرانه ایران‌زمین بعد از مدت‌ها مبارزه با بیماری دار فانی را وداع گفت.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۹
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آستانه برگزاری چهاردهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران پیامی را خطاب به مخاطبان و هنرمندان شرکت کننده در این رویداد منتشر کرد.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۶
یکی از گروه‌های فعال در حوزه موسیقی ایرانی روز جمعه سی ام مهر ماه به یاد حکیم نظامی گنجوی اجرای زنده‌ای را در فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌کند.
۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۲
یکی از پژوهشگران و نویسندگان حوزه موسیقی آیینی از نحوه برخورد و میزبانی تعدادی از مسئولان برگزاری یک سوگواره تعزیه در شهرستان آمل انتقاد کرد.
۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۹
بریتنی اسپیرز آوازه‌خوان مشهور و جنجالی آمریکایی که به تازگی از قیمومیت پدرش رهایی یافته به فشار‌ها و محدودیت‌های ناشی از احکام و قوانین دادگاه آمریکا انتقاد و اعلام بیزاری کرد.
۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۰
پانزدهمین جشنواره موسیقی جوان؛
یکی از آهنگساز و رهبران ارکستر کشورمان به دست اندرکاران برگزاری پانزدهمین جشنواره موسیقی جوان پیشنهاد داد تا از برگزیدگان این رویداد موسیقایی ارکستر‌های کوچک و بزرگی را تشکیل دهند.
۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۴
علی قمصری در چهل و هشتمین پروژه «تار ایرانی» با حضور تعدادی از نوازندگان تبریزی در یک ابتکار جالب قطعه «ای ایران» را با موسیقی ترکی در کنار رود ارس گره زد.
۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۱
سمفونی «سردار دل ها» از آثار موسیقایی مرتبط با شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی به آهنگسازی و تنظیم سید بهنام ابطحی تولید شد.
۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۶
علی اصغر مبرا از نوازندگان و آهنگسازان پیشکسوت کشورمان روز هجدهم مهرماه در سن هشتاد و یک سالگی بر اثر ابتلا به کرونا دار فانی را وداع گفت.
۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۷
۴۳۱ نوازنده و خواننده در دو بخش موسیقی دستگاهی و کلاسیک از میان ۱۵۳۰ شرکت‌کننده در این بخش‌ها، به مرحله نهایی پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان راه یافتند.
۱۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۰
تاریخ و محل برگزاری نوبت دوم مجامع عمومی کانون‌های ۱۰ گانه خانه موسیقی ایران در قالب یک برنامه چند روزه اعلام شد.
۱۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۳
شورای هنری ارکستر ملی ایران پس از پایان آذر، آثار دریافت شده در فراخوان آهنگسازان ایرانی را بررسی می‌کند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار