اقتصادی - کشاورزی و تعاون
کشاورزی و تعاون
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۷
رئیس سازمان چای کشور گفت: چای ایران از نظر کیفیت به دلیل عدم استفاده از سموم کشاورزی جایگاه منحصربفردی در جهان دارد.
۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۴
سرپرست معاونت حفظ کاربری و یکپارچگی اراضی سازمان امور اراضی کشور گفت: مقرر شده که در دولت سیزدهم تمام اراضی کشاورزی سنددار شوند و این برنامه را به جد دنبال خواهیم کرد.
۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۳
معاون طرح و برنامه خانه صمت جوانان ایران خبر داد: نخستین بانک ژن پیاز زعفران ایران در استان خراسان رضوی، شهرستان تربت حیدریه افتتاح شد.
۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۸
رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی استان تهران:
رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی استان تهران گفت: قیمت مصوب مرغ هر کیلو ۶۳ هزار تومان برای مصرف‌کننده است که در حال حاضر به دلیل عرضه زیاد و کم بودن تقاضا کمتر از نرخ مصوب در مراکز عرضه به فروش می‌رسد.
۰۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۹
رئیس اتحادیه بارفروشان تهران با اشاره به برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی‌های لازم برای تأمین میوه شب یلدا گفت: اجازه نمی‌دهیم قیمت میوه برای شب یلدا بالا رود.
۰۴ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۵
یادداشت|
کارشناس کسب و کار نوشت: اختیارات سازمان تأمین اجتماعی در اخذ حق بیمه قرارداد‌ها به عاملی جهت جبران کسری درآمد این سازمان به بهای فشار به محیط کسب‌وکار تبدیل شده است.
۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۰
یک هفته پس از اعمال عوارض صادراتی برای پیاز، سیب زمینی و گوجه فرنگی بوته ای، قیمت این اقلام در بازار داخلی کاهش یافت.
۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۴
حسین زینلی خبر داد:
مجری طرح گیاهان دارویی وزارت جهاد از کشت قرارداد دو هزار و ۳۰۰ هکتار گیاه دارویی در کشور خبر داد و گفت: وزارت جهاد کشاورزی در صورت موجود بودن محصول ایرانی در بازار از واردات جلوگیری می‌کند.
۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۶
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد:
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: ثبت‌نام در سی و چهارمین جشنواره ملی کارگران تا ۱۰ آذرماه تمدید شد.
۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۰
مرتضوی اعلام کرد
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: به دنبال اجرای تفاهم‌نامه منعقد شده با شهرداری تهران، پنج هزار واحد مسکونی با مشارکت تعاونی‌های مسکن محلات شهر تهران نوسازی می‌شود.
۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۰
حمایت‌های وزارت جهاد کشاورزی شامل مواردی متعددی است. از جمله، تخفیف ویژه در آب‌بها و برق‌بها و خرید تضمینی و توافقی محصولات کشاوزی.
۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۳
اولین نشست قرارگاه جمعیت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با هدف تبیین راهکار‌های اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در بخش‌های تابعه این وزارتخانه تشکیل شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار