اقتصادی - صنعت، معدن و تجارت
صنعت، معدن و تجارت
۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۵
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، روند اجرای طرح‌های وابسته به شرکت‌های زیرمجموعه این وزارتخانه در شهرستان‌های گرمی و انگوت، به منظور محرمیت زدایی و ایجاد اشتغال تسریع می‌شود.
۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۳
تالار سیمان بورس کالای ایران روز شنبه اول آبان ماه میزبان عرضه یک میلیون و ۱۲۶ هزار و ۹۶۰ تن سیمان تیپ یک و دو از سوی ۶۰ شرکت است.
۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۱
معاون وزیر صمت:
رئیس سازمان توسعه تجارت با بیان اینکه در میان مدت، تغییر ساختار و همچنین اراده، لازم است، افزود: در افق ۴ سال آینده، صادرات غیر نفتی را به میزان ۲ برابر افزایش خواهیم داد.
۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۱
از امروز؛
نهمین طرح پیش‌فروش یکساله محصولات گروه صنعتی ایران‌خودرو در سال جاری از امروز (پنجشنبه،۱۴) برای شش محصول این خودروسازی به مرحله اجرا در آمده است.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۸
وزارت صمت در توضیحاتی در مورد تلاش برای ترخیص ۴۲۰ کانتینر لوازم خانگی بوش که واردات آن ممنوع است، اعلام کرد که بانک مرکزی ارز مورد نیاز آن را تامین کرده است.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۵
در گفتگوی تفصیلی با دانشجو مطرح شد؛
عضو هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت گفت: وزیر صمت در لفافه گفتند سال دیگر با پشتیبانی و رفع موانع، شاهد افزایش تولید خودرو خواهیم بود اما افزایش تولید خودرو نیازمند بهبود روابط بین‌الملل است که ظاهرا آقای وزیر از آن خبرهایی دارند.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۷
در محصول تارا اتوماتیک، از سامانه ورود و استارت بدون کلید استفاده شده است.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۳
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: در پنجمین میز تخصصی تعمیق ساخت داخل در صنعت خودرو قرار است ۱۸ قطعه داخلی‌سازی شود که با تحقق آن ۳۰ میلیون دلار صرفه جویی ارزی خواهیم داشت.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۱
پیمان پاک خبر داد
رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران از راه‌اندازی مرکز تجاری جمهوری اسلامی ایران در استانبول ترکیه خبر داد.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۴
وزارت صنعت، اعضای انجمن صنفی صنعت تایر را برای ارایه توضیحات در مورد افزایش ۳۰ تا ۴۰ درصدی قیمت تایر احضار کرد.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۹
معاون وزیر صمت با بیان اینکه ۹۷ درصد نیاز صنعت دارو در داخل تولید می‌شود، گفت: اگر این میزان ساخت داخل انجام نشده بود، باید ارز زیادی صرف واردات دارو می‌شد.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۳
بر اساس اعلام رسانه‌های روسیه، ایران با وارد کردن ۳.۷ میلیون تن غلات در سه ماه نخست سال کشاورزی جاری (۱ ژوئیه ۲۰۲۱ - ۳۰ ژوئن ۲۰۲۲)، بزرگترین وارد کننده غلات از این کشور شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار