دیگر رسانه‌ها - وب‌سایت‌ها
وب‌سایت‌ها
۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۴
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران از لغو دورکاری کارمندان ادارات دولتی استان تهران و تداوم دورکاری معلمان از فردا ۲۷ مهرماه خبر داد.
۰۶ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۰
رستمی:
رئیس نهاد نمایندگی رهبر معظم انقلاب در دانشگاه‌ها گفت: امروز قله‌هایی همچون افتخار به هویت دینی و ملی و امید به آینده بر روی نقشه جنگ نرم نقش بسته‌اند و نباید اجازه داد که این نقاط مهم در درون ملت ایران، توسط دشمن فتح شوند.
۰۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۸
جوکار:
رئیس کمیسیون شورا‌های مجلس گفت: جوانان و به ویژه دانشجویان باید با حضور فعال در فضای مجازی به شفاف‌سازی درباره تهاجم رسانه‌ای دشمن و نیز تشریح واقعیات در مورد انقلاب اسلامی بپردازند.
۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۰۱:۳۹
گزارش ویژه پایگاه تحلیلی اروپایی؛
یک پایگاه تحلیلی می‌گوید میان آمریکا و چین، یک طرف باید کوتاه بیاید در غیر اینصورت آتش جنگ میان چین و آمریکا و چه بسا جنگ جهانی سوم شعله‌ور شود.
۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۸
عضو هیات رئیسه مجلس:
حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی گفت: آژانس بین المللی انرژی اتمی در برابر سلاح‌های هسته‌ای رژیم صهیونیستی مهر سکوت بر لب گرفته است؛ آژانس به نحوی رفتار کرده که در دنیا ماموران آن‌ها را عناصر سیا و موساد می‌دانند.
۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۷
نماینده ایرانیان کلیمی در مجلس گفت: رژیم صهیونیستی به جای شرکت در مسابقات المپیک و... برای کسب مشروعیت، حقوق مردم فلسطین را رعایت کند و حق فلسطینی‌ها را به آن‌ها بدهد.
۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۱:۱۴
در نخستین روزهای تهاجم رژیم بعث عراق به ایران، وضعیت نیروهای نظامی کشور چندان مطلوب نبود. از سوی دیگر پشتیبانی و عقبه جنگ نیز اصلا شکل نگرفته بود. نظام تازه تاسیس جمهوری اسلامی در چنین شرایطی با یک تهاجم همه‌جانبه از سوی رژیم بعث مواجه شد اما با این وجود، نیروهای نظامی به سرعت خود را بازسازی کرده و مهیای دفاع از کشور شدند و در طول هشت سال جنگ تحمیلی، ضربات ویرانگری به رژیم بعث وارد آوردند.
۲۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۱
فرماندار مهران:
مجید کاکی گفت: در هفته گذشته از ورود ۳۰۰ زائر اربعین به مرز مهران ممانعت شده و ۲۰۰ نفر دیگر که در نزدیکی مرز بودند از حرکت خود منصرف شدند. به مهمانسرا‌ها نیز تاکید شده که از پذیرش زائران اجتناب کنند.
۲۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۳:۰۹
رییس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) ادامه داد: حدود پنج میلیون و ٢٠٠ هزار دز واکسن کوو ایران برکت تحویل وزارت بهداشت شده است.
۲۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۷
بررسی ضربتی مصوبات محیط‌زیستی دولت دوازدهم در مجلس؛
رییس فراکسیون محیط زیست مجلس از بررسی مصوبات و مجوز‌های سه ماهه آخر سازمان محیط زیست دولت روحانی در این فراکسیون به صورت ضربتی خبر داد.
۲۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۱:۳۳
فعال اصلاح طلب: باید اتاق فکری با حضور روحانی، لاریجانی، ناطق نوری و لیدر اصلاحات برای برون رفت از مشکلات تشکیل شود و این کار برای مرتفع کردن مشکلات لازم است.
۲۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۱:۱۷
القدس العربی نوشت: حوادث یازدهم سپتامبر بسیار وحشتناک بود و شایسته بود که جهان پس از گذشت بیست سال واکنش خود به بزرگترین عملیات تروریستی در عصر مدرن را ارزیابی کند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار