دانشگاه - تشکل‌های دانشگاهی
تشکل‌های دانشگاهی
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۰
با حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین؛
«خانه دانشجو» با حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین و در مجاور مجتمع فرهنگی ۱۳ آبان افتتاح شد.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۶
در دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی؛
فرمانده نیروی هوا فضای سپاه گفت: دشمن احساس می‌کند که در حوزه نظامی نمی‌تواند اقدامی علیه ما انجام دهد، چون نتیجه آن را می‌بیند؛ اما در حوزه امنیتی با ارسال سلاح و ترور‌هایی که انجام می‌شود به صورت دزدکی اقداماتی علیه ما می‌کنند.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۳
داداش‌پور:
رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: امروزه نیز در عرصه جهاد تبیین انتظار می‌رود بسیجیان در مراکز آموزش عالی، نقش پر رنگی را ایفا نماید و الگویی برای سایر دستگاه‌های کشور محسوب شود.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۹
قربانی:
معاون پشتیبانی و مدیریت منابع سازمان امور دانشجویان گفت: امروزه با توجه به وجوه متعدد نیازها، بسیج نیز باید بازسازماندهی شود تا پاسخ‌گوی نیاز‌های جدید جامعه باشد.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۷
در بازدید از دفاتر بسیج دانشجویی
مقیمی با تقدیر از بسیجیان بخاطر رفتار عاقلانه و توأم با دلسوزی در جریان حوادث اخیر، گفت: بسیج در جریان غائله اخیر، هوشمندانه عمل کرد و شعور بالایی نشان داد. ما از دانشگاهیان بسیجی رفتار‌هایی دیدیم که مهمترین آن‌ها حسن خلق و مدارا بود.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۹
در دانشگاه علوم قضایی
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: در هیچ کجای دنیا مسئله کشتن، درگیری، اغتشاش و شکستن چارچوب قانون را نمی‌پذیرند؛ اما من شنیدم که حدود ۱۴۰ نفر از نیروی‌های تامین کننده امنیت به شهادت رسیده‌اند.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۰
زلفی‌گل در گفتگو با دانشجو خبر داد
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از تدوین بسته فرهنگی گرامیداشت روز دانشجو از سوی معاونت فرهنگی و اجتماعی این وزارتخانه خبر داد.
۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۲۳:۳۹
انجمن اسلامی فارغ التحصیلان آمریکا و کانادا به مناسب درگذشت امام عبدالعلیم موسی پیام تسلیتی صادر کرد.
۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۲۳:۲۲
عضو شورای انقلاب فرهنگی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران گفت: یکی از مهمترین علل نداشتن تمایل به ازدواج رسمی در غرب عدم اعتماد طرفین به یکدیگر برای ادامه زندگی است.
۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۱
جمعی از بانوان انقلابی و دانشجویان دختر بسیجی عصر امروز با تحصن در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) خواستار اجرای قانون عفاف و حجاب در کشور شدند.
۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۰
معاون بازرسی قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا (ع):
معاون بازرسی قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا(ع) گفت: اغتشاشات و ناآرامی های اخیر کشور نشان دهنده ضعف دشمن و قدرت جمهوری اسلامی است.
۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۷
در سلسله نشست‌های دیپلماسی اقتصادی؛
اولین نشست از سلسله نشست‌های دیپلماسی اقتصادی، با حضور نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس و دبیر اندیشکده دیپلماسی اقتصادی دانشگاه امام صادق(ع) و از سوی بسیج دانشجویی حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران برگزار شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار