دانشگاه - تشکل‌های دانشگاهی
تشکل‌های دانشگاهی
۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۲
در مجمع ماهیانه اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان؛
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی با توجه به بعد مسافت در خوابگاه‌ها اسکان می‌یابند.
۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۸
در جمع اعضای شورای عمومی اتحادیه انجمن اسلامی مستقل؛
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در مخالفت با طرح طرح حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه‌ی فضای مجازی، گفت: زیرساخت لازم برای طراحی و مدیریت شبکه‌های اجتماعی در کلاس جهانی را نداریم.
۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۸
درمیزگرد اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل
عضو کمیسیون فرهنگی در کمیسیون مشترک بررسی طرح حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی فضای مجازی گفت: حمایت ا ز مشاغل و برند‌های تجاری و همچنین ایجاد میلیون‌ها شغل در فضای مجازی از اهداف طرح حمایت از حقوق کاربران وخدمات پایه فضای مجازی به شمار می‌روند.
۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۹
چهارمین دوره اعطای جایزه مصطفی (ص)؛
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: در شرایط کنونی که کشور‌های اسلامی با چالش‌های بزرگ اجتماعی روبرو هستند، این مسئولیت متوجه همه متفکران و دانشمندان بزرگ جهان اسلام است که به عنوان پرچمدار ابتکارات مشترک فرهنگی عمل کنند.
۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۷
چهارمین دوره اعطای جایزه مصطفی (ص)؛
دبیر علمی چهارمین دوره اعطای جایزه مصطفی (ص) گفت: فراخوان این دوره مورد استقبال حدود 3300 دانشمند برجسته و 850 مرکز علمی قرار گرفت.
۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۲
چهارمین دوره اعطای جایزه مصطفی (ص)؛
رئیس بنیاد مصطفی گفت: چهارمین دوره اعطای جایزه مصطفی با حضور بیش از 50 شخصیت علمی و فناوری از 15 کشور برگزاری می‌شود.
۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۳
طی انتخاباتی؛
انتخابات شورای مرکزی دوره «۱۴۰۱-۱۴۰۰» انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی(ره) برگزار و پس از تشکیل اولین جلسه شورای مرکزی با حضور اعضای جدید، دبیر و مسئولین واحدها مشخص شدند.
۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۰
اتحادیه مجمع اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی؛
اتحادیه مجمع اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی طی نامه‌ای به وزیر نفت و وزیر نیرو، پیرامون شایعات متعدد در خصوص وضعیت نامطمئن انرژی در زمستان پیش رو، نکاتی را بیان و از آنان خواست که برنامه‌های خود را در این زمینه اعلام کنند.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۱
سه اتحادیه دانشجویی کشور طی نامه‌ای از معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری دعوت کردند تا با حضور در جمع دانشجویان ضمن تبیین برنامه‌های این معاونت پاسخگوی سوالات آن‌ها باشد.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۲
در نشست بررسی تحولات منطقه قفقاز؛
سفیر پیشین ایران با بیان اینک ایران به هیچ وجه تغییر مرز چه در قفقاز و چه در هیچ کجای دیگر را برنمی تابد، گفت: ایران همواره تمامیت ارضی آذربایجان را به رسمیت شناخته و حتی در جنگ اخیر این کشور با ارمنستان هم رهبر انقلاب یک بیانیه خردمندانه و راهبردی را صادر کردند.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۱
معاون تربیت و آموزش سازمان بسیج اساتید کشور گفت: دوره طرح ولایت استادی اولویت اصلی معاونت تربیت و آموزش سازمان بسیج اساتید است.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۰
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان خطاب به رئیس جمهور:
دفاتر بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان طی نامه‌ای خطاب به رئیس جمهور گزینه‌های مطرح شده برای تصدی وزارت آموزش و پرورش را فاقد شایستگی‌های لازم برای تصدی این مسئولیت دانستند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار