استان‌ها - خراسان جنوبی
خراسان جنوبی
۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۶
در اطلاعیه‌ای؛
دانشگاه بیرجند در اطلاعیه‌ای فراخوان جذب نیروی امریه پژوهش یار برای به کارگیری در بخش‌های پژوهشی و آزمایشگاهی منتشر کرد.
۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۱
تفاهم‌نامه همکاری سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور با دانشگاه صنعتی بیرجند با هدف بهره‌مندی از تخصص‌های علمی، پژوهشی و فنی این دانشگاه در توسعه زمین شناسی و اکتشافات معدنی امضا شد.
۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۰
طرح مسئول اسبق بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند با عنوان «اصلاح الگوی کشت کشاورزی سنتی در روستا‌های خراسان جنوبی» در رویداد علمی «چالش مدرسه حکمرانی تمدن» به عنوان طرح برتر معرفی شد.
۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۰
دانشگاه بیرجند و اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان جنوبی با هدف اجرای آزمایشی طرح سفیران محیط زیست در مراکز آموزش عالی تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۴
در بخش هنرهای تجسمی؛
۳ اثر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در بخش هنر‌های تجسمی یازدهمین جشنواره بین المللی سیمرغ به مرحله نهایی راه یافت.
۱۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۰
کارگروه سرمایه گذاری گردشگری خراسان جنوبی از پژوهشگران دانشگاه بیرجند دعوت کرد تا طرح‌ها و ایده‌های خود را در حوزه اشتغالزایی گردشگری با محوریت مناطق کویری و بیابانی در خراسان جنوبی، ارائه دهند.
۱۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۰
پنجشنبه، ۱۵ مهر؛
بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور بیرجند مراسم وداع با محرم و صفر را پنجشنبه، ۱۵ مهر، در مزار شهدای گمنام این دانشگاه برگزار می‌کند.
۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۰
اسحاقی:
نماینده مردم قاینات و زیرکوه گفت: با پیگیری مستمر رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند واکسن برکت امروز به خراسان جنوبی می‌رسد.
۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۷
فردا، ۵ مهر؛
بسیج دانشجویی دانشگاه بنت الهدی صدر فردوس کرسی آزاداندیشی با موضوع «مقایسه وضعیت ایران در جنگ‌های جهانی اول و دوم و دفاع مقدس» را فردا، ۵ مهر، برگزار می‌کند.
۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۹
امروز، ۴ مهر؛
بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند ویژه برنامه اربعین حسینی و روایتگری را عصر امروز، چهارم مهر، برگزار می‌کند.
۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۰
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد بیرجند گفت: عزاداری اربعین حسینی (ع) از یکم تا پنجم مهر با برپایی نمادین موکب‌های پیاده روی در مزار شهدای گمنام این دانشگاه برگزار می‌شود.
۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۱
به مناسبت هفته دفاع مقدس؛
بسیج دانشجویی دانشکده پیراپزشکی و بهداشت فردوس به مناسبت هفته دفاع مقدس مسابقه چالش ادبی و اطلاعاتی را برگزار می‌کند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار