اجتماعی - قضایی و انتظامی
قضایی و انتظامی
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۹
سردار هداوند اعلام کرد؛
جانشین رئیس پلیس پایتخت تمهیدات انتظامی و ترافیکی برای فوتبال ایران-آمریکا را تشریح کرد.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۳
احمدرضا عابدزاده، کریم باقری و علی فتح الله زاده با حضور در دفتر دادستان تهران در پیگیری پرونده پرویز برومند دروازه بان اسبق تیم استقلال خواهان مساعدت قانونی و بررسی مجدد این پرونده شدند.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۱
جلسه رسیدگی به اتهامات مجید رهنورد عامل شهادت دو بسیجی حافظ امنیت در مشهد، امروز (سه شنبه) به ریاست قاضی سید هادی منصوری در دادگاه انقلاب شهر مشهد برگزار شد.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۲
در یک دیدار مشترک انجام شد
فرمانده مرزبانی گفت: مرزبانان ۲ کشور ایران و عراق در اوج هماهنگی‌های مرزی مصمم هستند با هرگونه ناامنی، قاچاق مواد مخدر، اشرار مسلح و گروهک‌های تروریستی برخود قاطع کنند.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۸
معاون امور بین‌الملل و حقوق بشردوستانه جمعیت هلال احمر خبر داد
بهنام سعیدی از تشکیل پرونده جست‌وجوی مفقودین برای ۱۰۰ پناهجوی افغانستانی تنها در ۶ ماهه نخست امسال خبر داد و گفت: اغلب این مفقودین کودکانی هستند که در جریان عبور غیرقانونی در دوسوی مرز‌های ایران با کشور‌های همسایه از خانواده‌هایشان جدا شده‌اند.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۴
سردار اشتری اعلام کرد
فرمانده انتظامی کل کشور به ارجاع بیش از ۳۷۱ هزار فقره پرونده به واحد‌های مشاوره و مددکاری اجتماعی کلانتری‌ها اشاره کرد و گفت: بیش از ۷۰ درصد پرونده‌های ارجاعی به کلانتری و پاسگاه‌ها به صلح و سازش رسیده که این میزان قابل توجه است.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۲
اداره کل اطلاعات سیستان و بلوچستان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: در پی اقدامات پیچیده اطلاعاتی عملیاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) یک باند بین‌المللی قاچاق سلاح و مهمات در شمال این استان شناسایی و منهدم شد.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۶
اولین جلسه رسیدگی به اتهامات مجید رهنورد عامل شهادت دو بسیجی حافظ امنیت در مشهد، به ریاست قاضی سید هادی منصوری و با حضور نماینده دادستان، متهم و وکیل مدافع وی، اولیای دم و خانواده ۲ شهید بسیجی مدافع امنیت، جمعی از شهروندان، مسئولان و کارشناسان نهاد‌های امنیتی در دادگاه انقلاب مشهد آغاز شد.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۳
در پی دستور اژه ای؛
در پی دستور ویژه رئیس قوه قضاییه مبنی بر مساعدت زندانیانی که شرایط بهره مندی از ارفاقات قانونی را دارند، ۱۱۵۶ زندانی از زندان‎های مختلف در کشور آزاد شدند.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۶
رئیس پلیس تهران نسبت به فعالیت و عضوگیری شرکت‌های هرمی در تهران هشدار داد و از مردم خواست که فریب وعده‌های آن‌ها را نخورند.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۵
صبح امروز وریا غفوری با اعزام از زندان به دادسرا و انجام آخرین تحقیقات قضایی از زندان آزاد شد.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۲۳:۳۹
بر اساس پیگیری‌های انجام شده وریا غفوری آزاد نشده است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار