اجتماعی - قضایی و انتظامی
قضایی و انتظامی
۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۶
مدیرکل جدید امور اداری و کارگزینی کارکنان اداری قوه قضاییه منصوب شد.
۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۰
سخنگوی گمرک گفت: با هوشیاری تیم مربیان سگ‌های موادیاب و یگان حفاظت گمرکِ "میلک"، در روز‌های اخیر از دو کامیون ورودی از افغانستان به کشور، چهار هزار و ۳۴۸ فشنگ جنگی کلاشینکف کشف شد.
۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۴
رئیس قوه قضاییه:‌
رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه دستگاه قضا با اجرای طرح تقدیر از نقد‌های برتر درباره قوه قضاییه قصد انجام کار تبلیغاتی ندارد، گفت: ما با انجام این کار می‌خواهیم به نظام قضایی کشور کمک کنیم.
۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۶
مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک سنگین در محور کرج_چالوس خبر داد.
۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۰۶:۲۶
۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۹
رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت عنوان کرد؛
رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری عمامل ایجاد رعب و وحشت و عربده کشی در محله تهرانپارس خبر داد و گفت: از مخفیگاه متهم سه قبضه سلاح سرد کشف شد.
۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۰
فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه معتادان متجاهر در سطح شهر یکی دیگر از موضوعات مورد مطالبه نیروی انتظامی است، گفت: در این‌ باره فراهم نبودن زیرساخت‌ها و اصلاح مسیر بازپروری است چرا که مسیر اشتباهی طی می‌شود.
۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۱
دادستان نظرآباد خبر داد:
دادستان عمومی و انقلاب نظرآباد با اشاره به حفر چاه‌های غیرمجاز در این شهرستان، از پر و پلمب شدن ۱۰۳ حلقه چاه غیرمجاز در سه ماه اخیر خبر داد.
۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۹
فرمانده انتظامی کرمانشاه خبر داد؛
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف ۷۰ دستگاه ماینر غیر مجاز در کرمانشاه خبر داد.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۲
رئیس سازمان بازرسی کل کشور با حضور در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بسته هدیه سازمان بازرسی را به عیسی زارع پور ارائه داد.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۰
درویشیان مطرح کرد
حجت‌الاسلام‌والمسلمین درویشیان با حضور در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بسته هدیه سازمان بازرسی را تقدیم عیسی زارع پور کرد.
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۱
سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی اعلام کرد:
سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی اعلام کرد: کلیه مشمولان دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ آبان ماه سال ۱۴۰۰ می‌بایست در محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیرو‌های مسلح اعلام شده، حضور یابند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار