فرهنگی - سینما و تئاتر
سینما و تئاتر
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۹
سخنگوی انجمن سینماداران قیمت درنظر گرفته شده برای فروش بلیت سانس‌های اکران بازی تیم ملی ایران و آمریکا در تمامی سینما‌های کشور را ۴۵ هزار تومان اعلام کرد.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۹
در نشست «کاتینو» مطرح شد؛
نشست خبری سومین دوره تربیت فیلمساز «کاتینو» با حضور محمدجواد موحد مدیرعامل باشگاه فیلم سوره و حسین دارابی کارگردان سینما برگزار شد.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۱
نخستین رویداد ایده‌پردازی «سینما سلامت» با محوریت کرونا اواخر دی‌ماه به همت بنیاد سینمایی فارابی برگزار می‌شود.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۲
بیست و هفتمین جشنواره تئاتر استان تهران شامگاه ۶ آذرماه با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.
۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۳
دبیر پنجاه و دومین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم رشد از افتتاحیه این دوره پیش از ظهر دوشنبه هفتم آذر در مدرسه دارالفنون خبر داد.
۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۳
انیمیشن «لوپتو» در کمتر از یک ماه اکران، توانست با جذب ۱۸۵ هزار مخاطب در سینما‌های سراسر کشور به فروش چهار میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومانی دست پیدا کند.
۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۴
انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس چهارمین دوره جشنواره سراسری تئاتر سردار آسمانی را برگزار می‌کند.
۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۴
نشست مشترک روسای سازمان سینمایی و سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در راستای گسترش همکاری‌های منطقه‌ای و بین‌المللی حوزه سینما برگزار شد.
۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۷
اگرچه آمار گیشه در دو ماه اخیر نشان می‌دهد سالن‌های سینما با افت شدید تماشاگر مواجه شده‌اند، اما در میان همین فیلم‌های در حال اکران، رقابت اصلی بین فیلم‌های کمدی و انیمیشن است و به نظر می‌رسد بچه‌ها مخاطب جدی‌تر این روز‌های سینما هستند.
۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۰
مهریزدان مطرح کرد؛
امیر مهریزدان مدیر مرکز مستند سوره حوزه هنری با تاکید بر اهمیت جشنواره «سینماحقیقت» تأکید کرد که فضای رقابتی در این رویداد بسیار جدی است.
۰۴ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۵
جمعه چهارم آذرماه صورت گرفت؛
مدیرعامل صندوق اعتباری هنر عصر جمعه ۴ آذر با حضور در بیمارستان نیکان از ابوالفضل پورعرب، بازیگر برجسته سینما و تلویزیون عیادت کرد.
۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۹
۷۵ فیلم متقاضی حضور در بخش سودای سیمرغ چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر شدند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار