اقتصادی - مبارزه با فساد
مبارزه با فساد
۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۵
در گفتگو با دانشجو مطرح شد؛
معاون مرکز وکلا قوه قضائیه گفت: طرح جدید مجلس که نتیجه آن افزایش وکیل است، می‌تواند به منافع ملی کمک کند چرا که ضامن توسعه قضایی در کشور است.
۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۵
در گفتگو با سعید توکلی بررسی شد؛
سعید توکلی مجری صداوسیما گفت: متاسفانه هر وقت خواستیم به مسئله انحصار و هزینه‌هایی که این انحصارطلبی برای مردم ایجاد کرده چه در برنامه پایش شبکه یک و چه در برنامه سلام صبح بخیر ایران رادیو بپردازیم، به ما فحاشی کردند.
۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۹
در گزارش دیوان محاسبات از عملکرد دولت روحانی مطرح شد
در گزارش فعلی نگاهی به مهم‌ترین نکات حسابرسی شده توسط دیوان محاسبات از عملکرد دولت روحانی در بودجه سال گذشته پرداخته‌ایم.
۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۴
برخی از بنکداران و فروشندگان خرد در شمال کشور از احتکار بسیار بالای برنج در انبار‌های بزرگ در شهر‌های شمالی مخصوصا بابلسر و... خبر می‌دهند.
۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۵
دالان تاریک ۲۰| پرونده ویژه قاچاق؛
دبیر اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک با بیان اینکه قاچاق مهم‌ترین مشکل صنعت پوشاک است، مناطق آزاد را یکی از اصلی‌ترین مبادی ورود پوشاک قاچاق در کشور دانست و ادامه داد راه حل جلوگیری از افزایش قاچاق اولا حذف مناطق آزاد جدید و بعد از آن اصلاح رویه‌ها وقوانین است.
۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۳
«زخم خصوصی‌سازی ۱۳» | بررسی واگذاری‌ها؛
هرچند شرایط اسفناک فعلی برخی کارخانه‌های واگذار شده، تابع عوامل و دلایل متعددی است اما شاید مهم‌ترین یا دست‌کم یکی از عوامل بسیار مهم آن، بی‌توجهی به مسئله اهلیت متقاضیان و خریداران این شرکت‌هاست.
۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۳
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
کارشناس مسائل اقتصادی گفت:: طرح تسهیل صدور مجوز‌های کسب وکار با نیت خیر و با شعار لغو انحصار در مجلس مطرح شده است و باید راه‌های بروز تعارض منافع برای رفع انحصار مسدود شود.
۱۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۰
عضو کمیسیون جهش تولید مجلس با اشاره به مخالفت برخی وکلا با ماده ۶ طرح تسهیل مجوز‌های کسب و کار گفت: وجود ذی‌نفعان با روحیه انحصارطلبی باعث ایجاد گره‌های زیاد در کسب وکار‌های مختلف شده است.
۱۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۳
وزیر اقتصاد:
سید احسان خاندوزی گفت: در راستای رفع شبهه اتهام برای ورود برخی از کالا‌ها از طریق بنادر به کشور، کالای قاچاق و ته‌لنجی تفکیک می‌شوند.
۱۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۷
هرچند تاکید دولت بر ممنوعیت واردات لوازم خانگی از کُره جنوبی، صنعتگران داخلی را به افزایش تولیدات دلگرم کرده، اما همچنان قاچاق به عنوان سدی مقابل تولیدکنندگان عمل می‌کند و تهدیدی برای بازار محصولات ایرانی به حساب می‌آید.
۱۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۱
معاون فنی گمرک از ترخیص ۱۳ هزار تن برنج خارجی دپو شده در گمرک از فردا خبر داد.
۱۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۵
ظهور ارز‌های دیجیتال جعلی و بدون پشتوانه و فعالیت برخی از شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای در فروش ارز‌های دیجیتال و پرداخت پورسانت برای معرفی اعضای جدید و ایجاد زیرمجموعه، به یکی از روش‌های کلاهبرداری در حوزه رمزارز‌ها تبدیل شده است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار