اقتصادی - مبارزه با فساد
مبارزه با فساد
۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۲
رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان از دستگیری چهار اخلالگر ارزی طی ۴۸ ساعت گذشته در شهر کرج خبر داد و گفت: در بازرسی از مخفیگاه این افراد بیش از ۴۱۶ هزار واحد انواع ارز کشف شد.
۱۴ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۲
فیک فروشی، قسمت دوم|
تولید تلفن همراه ایرانی با نشان تجاری شرکت‌های خارجی در بازار ایران کلید خورده است، شواهد بیانگر آن بوده که این امر با حمایت وزارت صمت محقق شده است.
۰۳ آبان ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۳
در گفتگو با دانشجو مطرح شد؛
مدیرکل دفتر هماهنگی مقابله ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: در سال جاری به سبب افزایش نرخ ارز و تشدید مبارزه، مشروبات تولید داخلی با عنوان برند‌های مطرح و در قالب تقلبی عرضه می‌شود.
۰۲ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۶
در نامه ای خطاب به رئیس سازمان خصوصی سازی:
قرارگاه ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی در نامه‌ای خطاب به رئیس سازمان خصوصی سازی نوشت هیچکدام از اهداف سیاست‌های کلی اصل ۴۴ تاکنون محقق نشده است.
۰۲ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۰
قرارگاه ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی خطاب به رئیس سازمان خصوصی سازی:
در این نامه قرارگاه ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی، ضمن اشاره به برخی از گلوگاه‌های فساد زای احصا شده در امر واگذاری ها، به بیان راهکار‌هایی در راستای حل این مسائل و کاهش ریسک بروز فساد پرداخته است.
۲۵ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۳
دانشجو بررسی کرد؛
وزیر امور اقتصاد و دارایی از انتشار صورت‌های مالی ۴۰۰ شرکت در کدال خبر داد؛ اما سهم مناطق آزاد تجاری صنعتی در این شفافیت اندک بوده و همین عدم شفافیت سبب زمین فروشی گسترده در این مناطق شده است.
۲۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۹
مدیر کل استاندارد استان تهران از توقیف ۱۵۰۰ لوازم خانگی تقلبی و بی‌کیفیت در سال جاری خبر داد و گفت که بر اساس نتیجه طرح اوزان و مقیاس‌ها ۳۶ درصد فرآورده‌ها در تهران کم‌فروشی داشتند.
۲۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۷
دانشجو بررسی کرد؛
گزارش دبیرخانه شورای‌عالی مناطق آزاد تجاری از عملکرد ۱۲ ماه این مناطق، حکایت از تراز تجاری مثبت، وسعت زیاد، اشتغال اندک و عدم تحقق اهداف ۴ گانه اقتصاد مقاومتی دارد.
۱۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۵
دانشجو بررسی کرد؛
لایحه «نحوه مدیریت تعارض منافع در انجام وظایف قانونی و ارائه خدمات عمومی» قصد دارد موقعیت‌های تعارض منافع را مدیریت کند. مرکز پژوهش‌های مجلس به بهانه بررسی این لایحه در کمیسیون اجتماعی مجلس، ابعاد این لایحه را بررسی کرده است.
۰۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۸
در حالی چند روزی از ارسال پیامک وام ۱۰میلیون‌تومانی یارانه بدون سود به سرپرستان خانوار‌های ایرانی می‌گذرد که این پیامک با هدف کلاهبرداری به یارانه‌بگیران ارسال می‌شود.
۰۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۳
سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق خبر داد
حمیدرضا دهقانی نیا سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: ارزش ریالی پرونده‌های قاچاق طی پنج‌ماهه اول امسال معادل ۵۰۰ میلیارد تومان بوده است.
۳۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۶
مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالا‌های اساسی گفت: مرغدارانی که مرغ بعد از ۴۳ روز از جوجه ریزی را به کشتارگاه نفرستند به عنوان متخلف به سازمان تعزیرات حکومتی معرفی می‌شوند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار