استان‌ها - اصفهان
اصفهان
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۹
معاون استاندار اصفهان:
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان از رصد و رویت‌پذیر شدن برداشت آب در حریم زاینده‌رود (حدفاصل سد تا چم آسمان) از طریق کنتورهای هوشمند برق (فهام) خبر داد.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۳
سرویس دانشجویان دانشگاه آزاد خمینی شهر در جاده کمربندی این شهرستان واژگون شد و طی آن ۱۵ نفر از دانشجویان مصدوم شدند.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۵
۹ آذر؛
دومین جشنواره دانشجویی مالک اشتر به همت بسیج دانشجویی اصفهان ۹ آذر برگزار می‌شود.
۰۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۳
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان اصفهان:
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان اصفهان در بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن اغتشاشات اخیر از قوه قضاییه خواست اشد مجازات را برای برهم زنندگان امنیت و آرامش مردم درنظر گیرد.
۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۹
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی اصفهان:
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی اصفهان در بیانیه‌ای به مناسبت دوم آذر،اعلام کرد که بسیج دانشجو و طلبه نماد بصیرت و زمان شناسی و پشتیبانی از ولایت در تمامی عرصه هاست.
۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۰
معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌های آزاد گفت: سیاستمداران و نظریه پردازان دنیا معتقدند برای سروری دنیا، باید بر خاورمیانه تسلط داشت و لازمه تسلط بر خاورمیانه، تسلط بر ایران است.
۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۹
فردا، ۳ آذر؛
گردهمایی بزرگ دانشجویان اصفهانی به مناسبت هفته بسیج فردا، سوم آذر برگزار می‌شود.
۰۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۵
رئیس صندوق رفاه دانشجویان:
رئیس صندوق رفاه دانشجویان احداث خوابگاه متاهلی و اعطای وام ودیعه مسکن به دانشجویان متاهل را از برنامه‌های این صندوق برای رفع موانع ازدواج دانشجویان نام برد.
۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۵
بسیج اساتید دانشگاه صنعتی اصفهان در بیانیه‌ای به نامه ۵۵ نفر از اساتید اصلاح‌طلب این دانشگاه اعلام کردند: دانشگاهیان دانشگاه برخورد متناسب با برهم زنندگان امنیت روانی دانشگاهیان را حق خویش می‌دانند.
۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۳
بنا بر گزارش مؤسسه استنادی علوم و پایش علم و فناوری (ISC) در آبان ماه امسال، ۶ عضو هیئت علمی دانشگاه کاشان در جمع پژوهشگران پر استناد یک درصد برتر دنیا قرار گرفته اند.
۲۹ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۷
دوم آذر؛
نشست جهاد تبیین با موضع بررسی شرایط سیاسی اجتماعی چندماه اخیر کشور به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد میمه، دوم آذر، برگزار می‌شود.
۲۹ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۳
در اطلاعیه‌ای
مدیریت دانشجویان غیرایرانی دانشگاه اصفهان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که مهلت ارسال گواهی قبولی در دوره آموزش زبان فارسی تا ۳۱ مرداد ۱۴۰۲ است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار