اقتصادی - بازرگانی
بازرگانی
۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۲
رضا دولت آبادی با تصمیم و رأى اعضای هیات مدیره، به عنوان مدیر عامل جدید بانک ملت انتخاب شد.
۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۵
مدیرکل دفتر امور میوه‌های سردسیری و خشک معاونت امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد: طبق آمارها در ۶ ماهه نخست سال جاری حدود ۶۳ هزار تن پسته به ارزش ۴۲۶ میلیون و ۱۲۷ هزار دلار صادر شد.
۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۰
رئیس اتاق بازرگانی ایران، گفت: در راستای اثربخشی بیشتر مصوبات شورای گفت‌و‌گوی دولت و بخش خصوصی، دعوت می‌کنیم حداقل یک بار در سال رئیس جمهور در این جلسات شرکت کند.
۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۱
این روزها خبرهای بسیاری پیرامون واردات خودرو منتشر می‌شود، اما با توجه به اظهار نظر وزیر صمت و برگشت طرح به مجلس از سوی شورای نگهبان، به نظر تا پایان سال جاری خودروی جدیدی وارد نخواهد شد.
۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۴
در زمان خرید کفش مردانه از بولگانو بایستی به یک سری مسائل و ملاک های خاص توجه کرد. این ملاک ها فقط دربردارنده زیبایی و راحتی این محصول نیست بلکه بایستی کفشی را تعیین نمایید که از پا ها در مقابل گرما، سرما و ضربات محافظت کند و از صدمه دیدن زانوها و کمر جلوگیری کند.
۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۷
امروزه با افزایش تولیدات کارخانه ها و کارگاه های صنعتی امر بسته بندی اهمیت زیادی پیدا کرده است. استفاده از ماشین آلاتی که با سرعت بسیار زیاد و بدون هدر رفت محصول بتواند به بهترین شکل ممکن کار بسته بندی را انجام دهد از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است.
۱۶ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۱
سخنگوی گمرک گفت: بر اساس تصمیم دولت عراق و به دلیل برگزاری انتخابات پارلمانی در این کشور ورود و خروج مسافر و کالا از شنبه تا صبح دوشنبه هفته آتی ممنوع خواهد بود.
۱۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۳
از امروز؛
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی گفت: تمام مرز‌های زمینی پنجگانه استان بعد از نزدیک دو سال ممنوعیت تردد کرونایی از امروز بازگشایی شد.
۱۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۱
با هدف افزایش رضایت مشتریان و ارتقاء سطح خدمات سامانه فرابانک، سقف مبلغ تسهیلات قابل ارایه در سامانه مذکور افزایش یافت.
۱۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۲
اگر تصمیم دارید با هدف تحصیل، یافتن شغل یا مهاجرت، به کشور دیگری سفر کنید، دانشنامه یکی از مدارک ضروری است که باید به همراه داشته باشید.
۱۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۹
بانک ملت و بیمه آسیا با هدف تقویت سطح همکاری ها، تفاهمنامه جدیدی به امضا رساندند.
۱۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۳
برای همه ما پیش آمده است که چه سهوی و چه عمدی از رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی سر باز زده باشیم و در کارنامه خودروی ما مهر خلافی خورده باشد! چه بخواهیم و چه نخواهیم باید از خلافی خود آگاه شده و آن را پرداخت کنیم.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار