اقتصادی - بازرگانی
بازرگانی
۲۳ آبان ۱۴۰۱ - ۲۳:۴۰
معاون ارتقای کسب و کار‌های بین المللی سازمان توسعه تجارت از ورود ایران به بازار ارائه خدمات دانش‌بنیان ونزوئلا خبر داد و گفت: در کمیسیون مشترک دو کشور موانع توسعه و ارائه خدمات فنی و مهندسی مورد بررسی قرار گرفت.
۱۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۹
در جلسه مشترک میان دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی کشور، مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لوتوس آستراخان روسیه و نائب رییس دومای روسیه به راه‌اندازی مناطق آزاد مشترک با روسیه در انزلی، چابهار و لوتوس آستاراخان تأکید شد.
۰۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۴
نائب رییس شورای ملی زعفران گفت: کمیسیون اصل ۹۰ مجلس در خصوص پرونده عرضه ۴۶ تن زعفران تعاونی روستایی، هنوز به نتیجه‌ای نرسیده است.
۰۱ آبان ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۷
رئیس هیأت مدیره سازمان اتکا:
رئیس هیأت مدیره سازمان اتکا گفت: مدیریت کالا‌های اساسی می‌تواند به امنیت غذایی جامعه کمک کند.
۱۶ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۸
در نشست «الزامات جذب سرمایه در مناطق آزاد» مطرح شد؛
در نشست «الزامات جذب سرمایه در مناطق آزاد» به نکاتی از جمله اثرگذاری محدود معافیت‌ها در جذب سرمایه گذاری در مناطق آزاد، مبهم بودن جایگاه مناطق آزاد در نقشه کلان اقتصاد کشور و ضعف مناطق در تحقق اهداف اشاره شد.
۱۴ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۴
غضنفری در جمع هیأت رئیسه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران:
رئیس هیأت عامل صندوق توسعه ملی، با بیان اینکه خوشبختانه اتاق بازرگانی هم از مواضع صندوق توسعه ملی پشتیبانی می‌کند، گفت: مسیر بازگشت مطالبات برای ورود مجدد منابع صندوق در بخش سرمایه‌گذاری و توسعه کشور نباید کند و یا متوقف شود.
۲۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۳
با صدور احکام جدید در اتاق ایران
با احکام صادر شده از سوی رئیس و دبیر کل اتاق ایران، معاون بین‌الملل اتاق ایران و رئیس مرکز رسانه و ارتباطات این نهاد بخش خصوصی فعالیت خود را آغاز کردند.
۱۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۹
معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد؛
داریوش ابوحمزه گفت: به منظور صیانت و حمایت از اقشار و گروه‌های هدف در فرآیند طرح مردمی‌سازی اقتصاد کشور، «طرح شناسایی و حمایت از اقشار ضعیف جامعه» تحت راهبری شورای عالی رفاه و تأمین اجتماعی اجرا می‌شود.
۲۱ تير ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۹
سفر اخیر رئیس‌کل بانک مرکزی کشورمان به روسیه و دیدار هیات بلندپایه اقتصادی دو طرف، حکایت از عزم جدی تهران و مسکو برای توسعه روابط اقتصادی دارد و حالا با سفر پوتین به ایران پیش‌بینی می‌شود رفع موانع باقیمانده پیش روی توسعه روابط اقتصادی دو طرف در دستور کار قرار گیرد.
۲۱ تير ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۷
سخنگوی گمرک خبر داد؛
سید روح‌الله لطیفی گفت: در سال گذشته ۷۷۶ هزار و ۱۳۷ تن کالای غیر نفتی به ارزش ۵۱۷ میلیون دلار بین ایران و ازبکستان تبادل شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن، ۱۰۳ درصد رشد داشته است.
۱۵ تير ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۲
فولاد یکی از کالاهای اساسی و پرکاربرد در صنعت و توسعه هر کشور است. برآورد اصولی و مناسب از میزان عرضه و تقاضای فولاد می‌تواند چشم‌انداز درستی از میزان تقاضای سالیانه فولاد و درنتیجه نحوه قیمت‌گذاری در آینده یا پیش‌بینی میزان صادرات این محصول به فعالان این حوزه بدهد.
۰۶ تير ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۳
سخنگوی گمرک اعلام کرد؛
سید روح‌الله لطفی گفت: تجارت غیرنفتی ایران به ۴ کشور حاشیه خزر در دوماه نخست امسال، یک میلیون و ۲۰۰ هزار و ۹۴۰ تن کالا به ارزش بیش از ۸۹۷ میلیون دلار بود که با رشد ۱۰ درصدی در ارزش همراه بوده است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار