استان‌ها - گلستان
گلستان
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۴
چهارشنبه، ۹ آذر؛
ویژه برنامه جهاد تبیین به همت بسیج دانشجویی استان گلستان و با حضور مسئول سابق اطلاعات سپاه، ۹ آذر برگزار می‌شود.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۵
نام دانش‌آموخته دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان به عنوان تنها بانوی ایرانی در بین پژوهشگران پراستناد سال ۲۰۲۲ قرار گرفت.
۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۵
نشست مشترک سرپرست دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان با مدیرکل استاندارد استان گلستان و معاونین مربوطه با هدف ارتقای همکاری‌های بین سازمانی در زمینه‌های مختلف علمی، آموزشی و پژوهشی برگزار شد.
۲۹ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۸
تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان با شرکت زنجیره تولید گوشت مرغ گرگان و دشت امضا شد.
۲۹ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۹
رئیس کتابخانه مرکزی دانشگاه علوم کشاورزی گرگان گفت: با تدابیر انجام شده، در بحث نمایه‌سازی نشریات و مجلات دانشگاه، اقدامات مناسبی انجام و امتیاز کلیه نشریات دانشگاه ارتقا یافته است.
۲۳ آبان ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۰
رئیس پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست‌فناوری از کشت ارقام مختلف زیتون حتی نمونه های مقاوم به سرما و تنش‌های محیطی مانند کم آبی در مینودشت استان گلستان به همت این پژوهشگاه خبر داد.
۱۲ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۷
خدائیان در گرگان:
رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: در صورت قلع و قمع ساخت و ساز غیرمجاز باز هم آن زمین به حالت سابق خود برنمی گردد و آسیب‌های وارده به آن جبران نمی‌شود لذا پیشگیری باید در اولویت باشد.
۰۵ آبان ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۹
در بیانیه‌ای مطرح شد؛
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه گلستان در بیانیه‌ای خواستار برخورد سخت با عاملان ناامنی‌های اخیر به ویژه در شیراز شد.
۰۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۰
تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه گلستان با کرسی یونسکو در مخاطرات زمین شناسی ساحلی و پژوهشکده علوم زمین امضا شد.
۲۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۲
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان گفت: هم اکنون پروژه لایروبی خلیج گرکگان ۳۷ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و از برنامه جلوتر است.
۲۷ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۰
رییس کل دادگستری گلستان گفت: این استان در حوزه تعرض به عرصه منابع طبیعی با مشکل مواجه است که نمونه بارز آن در روستای زیارت گرگان مشاهده می‌شود.
۲۷ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۵
مدیرکل راهداری گلستان:
تمام جاده‌هایی که دیشب و بامداد امروز براثر باران شدید و سیلاب بسته شده بود اکنون بازگشایی شده است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار