استان‌ها - گلستان
گلستان
۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۸
فردا، ۲۷ مهر؛
مراسم گرامیداشت هفته وحدت فردا، ۲۷ مهر به همت هیئت رهروان حاج قاسم دانشگاهیان استان گلستان برگزار می‌شود.
۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۳
به همت محققان دانشگاه گلستان؛
طرح مطالعات آبگرفتگی و جمع آوری آب سطحی محله نوده کتول در شهرستان علی‌آباد در برابر سیلاب و با استفاده از منابع آب سطحی در دانشگاه گلستان انجام شد.
۱۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۳
تفاهم‌نامه مشترک علمی بین دانشگاه گلستان و دانشگاه سورابایا اندونزی با هدف توسعه همکاری‌های علمی و بین المللی این دانشگاه به امضا رسید.
۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۵
مدیرکل مدیریت بحران گلستان مطرح کرد
مدیرکل مدیریت بحران گلستان با اشاره به وقوع آتش در منطقه کردکوی استان گلستان گفت: باتوجه به سخت گذر بودن اراضی آتش گرفته، استفاده از ابزار‌های آبپاشی از طریق هوایی برای خاموش کردن آتش موثر است.
۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۸
محققان دانشگاه گلستان طرح پژوهشی عوامل موثر در کاهش تلفات تصادفات موتورسواران را به سفارش استانداری گلستان انجام دادند.
۲۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۰
شرکت دانش بنیان مستقر در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان توانست اولین نیروگاه فتوولتائیک مبتنی بر فناوری نانو را طراحی و در این دانشگاه نصب کند.
۲۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۱
فیلمی از جلسه علنی شورای اسلامی شهر گرگان در شنبه شب منتشر شده که در آن روز گرگان با رقص و آواز برگزار شده است. رئیس شورای اسلامی شهر گرگان از این اتفاق عذرخواهی کرد.
۱۵ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۵
مدیریت آموزشی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان در اطلاعیه‌ای زمان ثبت‌نام پذیرفته شدگان دوره دکتری این دانشگاه را از ۱۵ تا ۱۹ شهریور اعلام کرد.
۰۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۳
گزارش |
گلستان در برنامه ریزی‌های کلان دولتی قرار است در توسعه تجارت ایران با کشور‌های آسیای میانه نقش ایفا کند؛ اما مهم‌ترین زیرساخت آن نادیده گرفته شده است؛ راه‌های مواصلاتی گلستان جایی در برنامه ریزی‌های دولتی ندارد.
۰۵ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۳
از ابتدای امسال؛
فناوران و پژوهشگران مستقر در پارک علم و فناوری گلستان از ابتدای امسال یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان حمایت مالی دریافت کرده اند.
۰۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۴
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی گلستان:
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی گلستان در نامه‌ای به رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان خواستار شفافیت نسبت به نحوه توزیع داروی حیاتی اکتمرا در بیمارستان‌های این استان شد.
۰۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۰
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان از کاهش ۱۶ درصدی آمار بیماران بستری شده مبتلا به کرونا در این استان خبر داد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار