دیگر رسانه‌ها - روزنامه‌ها و نشریات
روزنامه‌ها و نشریات
۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۲:۵۶
پرداخت تسهیلات بانکی در ۵ ماه آخر دولت روحانی با افزایش ۷۸ درصد رشد به ۹۰۰ هزار میلیارد تومان بود اما سهم مردم از این اتفاق، تورم و رکود تولید بود.
۲۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۲
مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت: نمونه‌های نقض معاهده NPT از سوی آمریکا، انگلیس، فرانسه و ... فهرست بلند بالایی است و مخصوصاً طی دو دهه اخیر موارد فراوان دیگری هم به آن افزوده شده است.
۱۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۰:۵۵
یادداشت/
مدیر مسئول روزنامه کیهان پیشنهاد کرد یک تیپ از مدعیان اصلاحات تشکیل شود و مدعیان اصلاحات جهت اعزام به افغانستان در آن ثبت‌نام کرده و برای مبارزه به پنجشیر و یا هر نقطه دیگر افغانستان اعزام شوند. نام « تیپ اصلاحاتیون» ! هم اسم با مسمایی برای این تیپ است! اگر در ادعای خود صادق هستید، بسم‌الله، بفرمائید در این تیپ ثبت‌نام کنید !
۱۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۳:۰۷
ادعای تورم‌زا بودن تولید انبوه مسکن،‌ خلاف واقع و توهم است.
۱۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۱:۳۵
یادداشت
لاف گزاف رابرت مالی و آن دیپلمات ارشد آمریکایی درباره قدرت آمریکا، یادآور دست میرزا علی اصغر خان اتابک است که از آستین جسد ناصرالدین شاه بیرون آمده بود تا جسد بی‌جان را زنده جا بزند!.
۱۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۲:۰۸
مردم، زندگی و سلوک شخصی مدیران دولت را مستقیم و غیرمستقیم تحت نظر دارند. هرقدر این زندگی و سلوک به زندگی عموم جامعه نزدیک‌تر باشد، مجموعه دولت برای مردم قابل اعتمادتر بوده.
۱۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۱:۰۴
عنوان این گزارش «روحانی در پرده آخر» است، اما در زیرتیتر آمده که «حسن روحانی پس از پایان ریاست جمهوری‌اش حکمی دریافت نکرده است» تا در همین ابتدا روشن شود که غرض از نگارش و انتشار آن چیست.
۰۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۲:۴۱
جریان غربگرا این روزها به شدت آشفته و نگران است. نگران از اینکه فصل جدیدی در دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران آغاز شده است.فصلی بر پایه دیپلماسی اقتدار و بی‌اعتمادی به آمریکا.
۰۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۳:۰۶
گفت: نفتالی بنت، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی که برای رایزنی با مقامات آمریکایی به واشنگتن رفته است در یک کنفرانس خبری گفته است با بایدن درباره مقابله با ایران به توافق رسیده‌ایم!
۰۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۲:۵۴
روزنامه اقتصادی همسو با دولت یازدهم و دوازدهم می‌گوید این دو دولت به جای کم کردن مشکلات اقتصادی کشور، برآن افزود.
۰۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۱:۳۷
کابینه سیزدهم به نظر می‌آید که بیشتر از همه دولت‌های گذشته زیر نظر و دقت رهبر انقلاب قرار خواهد گرفت. مضمون سخنان نخستین دیدار کابینه با رهبری چنین احساسی به مخاطب می‌دهد
۰۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۳:۱۸
در سال‌های اخیر جراحت‌های اقتصاد ایران وخیم‌تر شده است؛ جراحاتی که زنگ خطر بحران‌های متعدد اقتصادی را به صدا درآورد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار